Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

guzelım aml. olana kadar kırıcan sen kafayı:)) saka saka.. cok guzel olacak ınsallah..aml. olana kadar boyle
kolay gelsın

aynen o durumdayım glorys, sonradan kıracağıma, baştan kırayım diyorum kendime :KK66:
umarım dediğin gibi çooook güzel olurlar...yoksa beni toplayamazsınız:KK50:

Günaydınlar benden de.....
Yine yoğunluk var ama bir bakayım dedim herkesin keyfi yerinde mi ?
Ben de de sıkıntı yok, yarın dikişlerim alınacak :) sonrasında tam duş yapabileceğim yaşasınnnnnnnnn
:)))))

Duştan sonra tam keyfin yerine gelecek maşallah sıkıntın hic olmaz işallah öptüm

ya siz özelden nasıl yazıyorsunuz ? anlamadım gitti ??
ben bir kere hotmail adresimi verdim burda, forum yöneticisi sildi...
çözemedim gitti :) bana da öğretin plsss :)

ozdycim,
daha 15 mesaj yazıp 100mesaj sahibi olunca gönderebileceksin..biraz gayret :))

cok okuma canım ya ameliyat öncesi kendini kötü hissetme.Ne yazıkki bu sıkıntıları yaşıyan forumda cok kişi var ilk 100 sayfadan sonra yazmış millet ben oku oku mahvolmuştum.

evet ya, okudukça hep bi sorun hep bi sıkıntı, moralim bozulmadı dersem yalan olur......çoğunluk problem yaşamış çünkü...

aynen o durumdayım glorys, sonradan kıracağıma, baştan kırayım diyorum kendime :KK66:

Sana katılıyorum son pişmanlık işe yaramıyor, kötü dikiş izi, potluk, acılan dikişler ve daha bircok şey.Ben seni tanıdım bu konuda bu sorunları allah korusun yaşarsan evet toplayamayız seni Herşey güzel olacak.

ya Allahım yarebbeım,
haklısında sekercan ne zaman kırarsan kır o kafayı her turlu aml. da rısk var,
yanı bunun olmasını kımse arzu etmez fekkkat bunuda goz onune almak zorundasın,

jelesec,
evet demiştin bak, uçmuş gitmiş aklımdan....birsürü fermuarlı sweatlerim var..onlardan uydururum o vakit.. param cebimde kalsın..nasıl olsa geçmiş olsuna gelen de olmayacak :)) ekstraların anlamı yok....

ozdy,
evet şimdilik o rahatlama var..inş. son hafta başınızın etini çok yemem....
sen nasılsın? herşey yolundadır umarım...
dikişlerin alınmadı dimi daha?

başımızın etini yiyebilirsin, sana free :))
Dikişlerim yarın alınacak, daha önümde iyileşme için bir süreç var biliyorum....
İşe 10. günde başladım, benim 2 ameliyat aynı anda odu, göz kapağı ameliyatı yüzünden biraz uzattım, yoksa sanırım 5. gün başlayabilcek duruma geliyorsun, ama herkesin iyileşme süreci farklı oluyor..
yarın dikişler alınsın gelişmeleri yazıcam, bir de jelesecin dediği gibi nazarlık takıcam :))))
sevgiler

ya Allahım yarebbeım,

evet glorys doğru söylüyorsun, ama ogltkn gibi ben de cok paniklemiştim :)))
şimdi biz ne desek dinlemiyo !!!

Sana katılıyorum son pişmanlık işe yaramıyor, kötü dikiş izi, potluk, acılan dikişler ve daha bircok şey.Ben seni tanıdım bu konuda bu sorunları allah korusun yaşarsan evet toplayamayız seni Herşey güzel olacak.

bence bu kadar karamsar olmayın arkadaslar,onemlı olan eskıye gore ıstedıgınız degısıklıklerı elde edıp edemedıgınız degılmı?
aml. surecınde ve sonrasında kımse komplıkasyon yada kotu herhangı bırsey yasamak ıstemez, ne hasta ne dr.
aml. gırerken zaten tahmını dıkıs ızını, potlugu , ıstedıgımız olcuyu vs. konusuyoruz dr.ile, ama ıstenmeyen seyler de olabılır..
yanı potluk olmaz ama goguslerın ıstedıgın olcude olmaz,kocaman kalır yada kucuk olur

Malesef herseyı goze alarak aml. gırmek zorundasın, once Allaha sonra dr. ye guvenerek, baska yolu yok

evet glorys doğru söylüyorsun, ama ogltkn gibi ben de cok paniklemiştim :)))
şimdi biz ne desek dinlemiyo !!!

canım bılmezmıyım, aynı surecten gecıyoruz hepımız aml. oncesı
oku oku gozlerımın sası bes oldugunu cok hatırlarım burda
dınlemıcek .. bız dınledık mı?:))))))))))
aml. olup bıtene kadar boyleeeee...
cok gecmıs olsun sanada

ya Allahım yarebbeım,

gloryscim her ameliyatın tabiki riski var, zaten bunları biliyor ve göze alıyorum.
dikiş açılır, komplikasyon oluşur vs....
umarım ne ben, ne de bir başkası böyle birşeyle karşılamaz.
ben risklerden ziyade, görsel anlamda tatmin olamama ihtimali mevcut olduğundan dolayı tedirginim....
görsellik kısmı işin en önemli boyutu bana göre, tamamen doktorun el becerisine kalmış bişi...
yani bana göre yapılan bir estetik operasyonun, adı üstünde "estetik" görünmesi lazım...
yamuk dikişler, izlerin büyüklüğü, asimetri, potluklar konusunda oldukça fazla hassasım...

anlatabiliyormuyum durumumu bilmiyorum ama tedirginliğim bu yüzden canım.

bence bu kadar karamsar olmayın arkadaslar,onemlı olan eskıye gore ıstedıgınız degısıklıklerı elde edıp edemedıgınız degılmı?
aml. surecınde ve sonrasında kımse komplıkasyon yada kotu herhangı bırsey yasamak ıstemez, ne hasta ne dr.
aml. gırerken zaten tahmını dıkıs ızını, potlugu , ıstedıgımız olcuyu vs. konusuyoruz dr.ile, ama ıstenmeyen seyler de olabılır..
yanı potluk olmaz ama goguslerın ıstedıgın olcude olmaz,kocaman kalır yada kucuk olur

Malesef herseyı goze alarak aml. gırmek zorundasın, once Allaha sonra dr. ye guvenerek, baska yolu yok

kendi adıma cevap vereyim canım,

iş karamsarlıkla ilgili değil de, daha çok tedirginlikle ilgili bir önceki msjımda da bahsettiğim gibi...önemli olan boyuttaki değişiklik kadar, değişikliğin nasıl olduğu da benim için...ameliyat süreci, sonuçlar tümü doktorun elinde, ben güvenip kendimi teslim ettikten sonra, beklediğim tek şey bana vaadedilen görüntü ile uyanmak..
yoksa tabiki ne doktor ne de hasta sürecin sekteye uğramasını ister...

dediğin gibi, önce allaha sonra doktora güvenerek atılacak bi adım..

umarım benim gibi bekleme sürecinde olan herkesin beklentisi maksimum oranda karşılanır ve buradan deneyimlerimizi aktarmaya devam ederizb

gloryscim her ameliyatın tabiki riski var, zaten bunları biliyor ve göze alıyorum.
dikiş açılır, komplikasyon oluşur vs....
umarım ne ben, ne de bir başkası böyle birşeyle karşılamaz.
ben risklerden ziyade, görsel anlamda tatmin olamama ihtimali mevcut olduğundan dolayı tedirginim....
görsellik kısmı işin en önemli boyutu bana göre, tamamen doktorun el becerisine kalmış bişi...
yani bana göre yapılan bir estetik operasyonun, adı üstünde "estetik" görünmesi lazım...
yamuk dikişler, izlerin büyüklüğü, asimetri, potluklar konusunda oldukça fazla hassasım...

anlatabiliyormuyum durumumu bilmiyorum ama tedirginliğim bu yüzden canım.

anlıyorum canım yaa,anlamazmıyım..kesınlıkle cok haklısın..
bunu ancak sen ıcıne sındırıp karar verıceksın tabıkı..en mukemmel sekılde olmasını ıstıyoruz olmusken
dr.lerınde hersey vereceklerı cevap var, bırı kucuk olmus memenın dogası boyle, potluk var>gecer,olcu buyuk yok senın bedenıne gore..
sevgıler

vallahi bende herşey süper oldugu icin şanslıyım ölcümde süper uyumlu. 73 kg olan bir vucuda ufak bir meme abes kalırdı şişlikler inince tam benim diledigim gibi oldu.benim ölcüm ne ekime nede ogltkn ye uymaz maşallah manken gibiler ekimin ölcüsüde bana uymaz.

X