Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

ha ha barbie ozdy :) ccok alemsin yaaa :)
cok teşekkür ederim, walla bantlar ne kadar durcak bilmiyorum .... evet ince bi şeyler :)
haftaya meme başındaki dikişler alınacak, sadece o kısımda alınabilen dikiş var,, diğerleri iç dikiş dediklerinden...
sonrasında tam duş alabilecekmişim, şimdilik su değdirmiyoruz .. biraz sıkıntılı ama oluyor.. benim göz kapağım da ameliyat olduğu için sacımı yıkamak da problem oldu, ama ablam sağolsun cok yardım etti, yıkadı pakladı sacımı, sırtımı sildi... belden aşağısını ben yıkadım... ama şimdi göz kapaklarım serbest başımı rahat yıkyacağım :) eh bunlar sıkıntılı işler ama bir şekilde hallediyorsun :)
sen bana tarihini söylemedin ? hafta sonu olursa ataşehir memoriala gelirim belki seni görmeye ?

memeler bittikten sonra diyyet yapalım hep beraber hanımlar :)))
ben sigarayı bıraktım daha önce verdiğim 8 kilonun 2 kilosunu geri aldım....
lohusa gibi yiyip içip ytıyorum evde offffffffffffff

EKİM OZDY VE BEN 40 LARI DEVİRMİŞ kişileriz ay nazar degmesin bize 70 lerde ajda bize imrenir vallahi

Hanımlar ameliyat günüm belli oldu. 30 Aralık sabah 9.30. Biraz gerginim...

seni çok iyi anlıyorum flz06...senin bana göre şansın sadece 1 haftan kalmış olması....benim önümde daha 1,5 ay var..
umarım hersey senin için cok güzel olur ve bize çok mutluyum diye yazarsın.

ne kadara olacaksın ?tekniğin nasıl olacak? lopipop mu ters T mi?
ankarada olacaksın dimi?

Oncelıkle Sevgılı Ekım sen kesınlıkle ( yazdıgın ıcın yazıyorum bence cok guzel bır genc orta yas 40 lı yaslar ) genc kızlara tas cıkartırsın,
yıgenın ıle ılgıli anlattıkların ıcın de cok tesekkurler, zaten ıcın rahat sadece dedıgın gıbı her gecen gun daha da guzellesıyorlar:)

con..x ısımlı kremi dr. kontrolu dısında kullanan arkadaslar kesınlıkle kullanmasın, meme ucu curumesıne kadar gıder dedı dr. ılk gunlerde sormustum

ogltkn sekerım gonlune gore olsun ınsallah, boyut bırde bızımkı gıbı damla seklınde mı ıstıyorsun yoksa yuvarlak mı onu muhakkak soyle dr. ye..sonra hayal kırıklıgı yasama hem buyukluk hem sekıl konusunda..sevgıler

doktor bana betanteni söylemedi neden kullanıyorsunuz o kremi ne işe yarıyor

gec canım sen kendı yatagına mısss gıbı, soyle kocaya elıne ayagına hakım olsun:))
ya bende cok severım oglusu soole gogsume yapıstırıp opmeyı koklamayı, yapıyorum artık yavas yavas ...
Ekım,bu hafta dr.cugumuza:) sutyenı cıkartmaya korkuyorum seklı bozulur mu, yada sarkar mı , yayılır kocaman olur mu?...bılıyorum olmayacagını ama yınede sorayım dedım...guldu tabıkı ..hıcbırsey olmaz merak etme dedı:) ben bayıldım bu sutyene

benim 10 şubat....evet kısmetse orada olacak....belki değil kesin gel.....herkes gelecek bi aksilik olmazsa.....hatta hastane önünde pankart açacaklar

canım ben facebook'tan görüşüyorum. Kendisi iyi olduğunu söylemişti en son konuştuğumda..
Dünde facede açıktı.. Umarım iyidir. Bugün yine açarsa sizin adınıza tekrar sorarım.

Eee tabiki senin gibi sıcak, sevimli bir bayanın uzak durması insanı şaşırtır.
Sende söyle kiiii eminim söylüyorsundur Söylemediğine inanmam Çünkü ben önüme gelene açıp gösteriyorken :))))))))
Evet kesinlikle sıkı sıkı sarılmayı çok severiz.. Ben mesela :))

Kırkbinkere maşallah ablacığımmm MAŞALLAH

ogltkn canımmmmmmmm walla hiç yalnız değilsin bak ameliyat günü nekadar kalabalık olacak etrafın.
Ben, Jeselec, Ekim, Özden ablam ooooo walla çok şanslısın kıskandım seni :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…