Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

canım sonda takılmıyor.. ben üşüme yaşadım ama 1-2 saat sürdü.

nasılsın canım acık oldugunu gördüm hemen yazmak istedigim umarım daha iyisindir kendine cok iyi bak ben dukan diyetine başladım gerci cumartesi bozdum ama yine devam ediyorum kolay diyet canım sende uygula istersen

günaydın herkese :)

yeşimay, arada uğruyorsun demek....bizler iyiyiz...sen de ara ara sohbetimize katılırsan çok seviniriz...öpüyorum canım..

glorys sen bacak germi mi yaptırcaksın, lazer lipoliz mi?

merhaba canım
benım bacak ıclerıne dogru feca yaglanma oldugu ıcın orası bosaltılacak, orası bosaltılınca derı asagı dusecek tabıkı, onu da anca bacak germe ıle toparlanıyor, bırde onu yaptırsam bıttı gıttı olacak ama daha erken malum buyuk bır aml. gecırdım daha 40.ım yenı cıktı sanırım mart nısan gıbı olur..

ayrıca, bu arada ıhtıyac duyarsan her zaman yardımcı olmaya calısırım,umarım ıstedıgın gıbı olur aml. ve sonucları..

çok teşekkür ederim, herkesin yanımda olduğunu bilmek gerçekten çok güzel...

peki bi sorcam glorys, bu konuda yeterli bilgim yok önce onu söyleyim, hani hem içini boşaltıp hem de deriyi toplayan bişi yok mu....en azından dikişlerdense, böyle bir işlemi iki doz yapılsa olmuyor mu?

Son düzenleme:
selam dertligonca. sgk geçiyormuş üstüne yaklaşık 1500 tl fark alacaklar sanırım. yeni yıla yeni göğüslerimle gireceğim. kıymalı makarna işe yaradı.

Merhaba tazegelin 84. Hangi hastaneden fiyat aldın ? SGK geçiyormuş dediğine göre özel hastane. Cerrahi servisi iyi mi ? Doktorunu seçebiliyor musun ? Sıra var mı ? Kusura bakma çok soru sordum ama ben de çok araştırmıştım ve atladığım bir şeyler var mı diye merak ediyorum.

Herkese merhaba arkadaşlar...

Bir kaç gündür giremiyordum ama şöyle bi geçmişe baktım herkes için herşey yolunda gibi görünüyor, süper çok sevindim :)

Ameliyat olacak arkadaşlara şimdiden acil şifalar dilerim, hiç korkmayın ameliyat olup çıktıktan bi kaç gün sonra neden şimdiye kadar olmamışım diyeceksiniz..

Yeni ameliyat olan ve benim gibi iyileşme sürecinde olan herkesin de sorunsuz bir şekilde bu süreci atlatmalarını diliyorum..

Sağlıcakla kalın....

selam dertligonca. sgk geçiyormuş üstüne yaklaşık 1500 tl fark alacaklar sanırım. yeni yıla yeni göğüslerimle gireceğim. kıymalı makarna işe yaradı.

Canım ben geçen hafta ameliyat olacak bir hasta ile görüştüğümde ssk var ise 400,00 TL. yoksa 1.500,00 TL. ödeyeceğini söylemişti.. !!!

yok canım, bu konuda hepsı aynı seylerı soyledı dr.lerın..hanı bırı farklı bısı soylese acaba derdım bende belkı..
ıcı yag dokusu ıle dolu derıyı bosaltınca ne kadar sarkmaz dıye ugrassada bı sarkma,yumusama oluyor,yanı kesın cozum olacaksa anca bu paklar benı..

glorys bence bu konuyu cok iyi düşün o ya da bu doktor hangisi olursa olsun bacak germenin izi cok kötü saklanmsı zor izler benim basenleri 2 kere işlem gördü ilk doktorum H F basenlerime lipo yaptı ama sonuc fiyosko ic bacak sarktı ve heryeri cukur cukur oldu ve resmi gördün hala kalındı 2 işlemden sonra görüntü düzeldi.kesin kararın buysa önce ici boşalsın 1 kere de olacagını zannetmiyorum ama aynı anda hem germe hem lipo mantıksız lipo olduktan sonra vucut ödemli oluyor. Tabi yinede senin kararın canım vucudun heryerinde dikiş izleri belki sonradan seni mutsuz edebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…