Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

sevgili elifidil geçmiş olsun öncelikle...
benim de oğlumu sütten keseli 2 ay oluyor, fuat bey mi 6 ay beklemenizi söyledi? bir de yalnızca fuat beyle mi görüştünüz?
saol cnm.fuat bey 3 ay yeterli olabileceğini msj yollamıştım oraya öyle cevap vermişti ancak ben biraz daha beklemeyi düşündüm. özelde görüştüğüm ilk doktor.ben siteye takip ediyordum ancak yorumlarım yoktu yeni üye oldum.aynı kaderdeyiz cnm görüşmeye ben de gelebilirim..

arkadaşlar, ögleden sonra sayfamızı açtım ama gelen giden işten online olduğum halde hiç bişi yazamadım...sizler bayağı yazışmışsınız,aklımda birsürü sey var ama yazamıyorum, ama aklım sizde....elifidil seni de bekliyoruz buluşmaya....Ataşehirde herkesin kolayca bulabileceği bir yerde buluşalım. Jelesec en kolay neresi olabilir ? Buluşmaya uygun olan herkes gelsin, hepimiz birbirimizle tanışalım ne güzel olur..
herkese iyi akşamlar sanırım bugün tekrar yazamam

cocuklar gelecekmi arkadaşlar onlarında eglenebilecegi yerler oyun odası olan yerler.gelmeyecekse ataşehir memorial hastanesinin yanında pelit pastanesi var orda toplanabiliriz sabahtan yani 10 gibi yada ögleden sonra 1 2 gibi ne dersiniz

ben saat ve yer konusunda çoğunluğa uyarım. çocuk sorunumda yok... siz kararlaştırın her türlü bana uyar....

sesin hic cıkmıyor meme ucundaki sorunun nasıl olduş, doktorun fuat bey ne diyor, ne zaman düzelecekmiş. seni merak ediyorum buluşmaya gelecekmisin

arkadaşlar,
buluşma saati için, eğer sizler içinde sakıncası yoksa sabah 10 sizlere de uyar mı? eğer ok derseniz ben 05:45 otobüsüne binip gelmeyi planlıyorum. Böylece öğlene kadar sizlerle görüşüp, sonrasında da doktor ile görüşme şansım olacak. Hem hep beraber kahvaltı etmiş oluruz ne dersiniz?

bu arada yazmayı unutmuşum, ben çocuksuz geleceğim mecburen..o kadar saat otobüs yolculuğuna dayanamaz. ama çocuğunuz bırakacağınız kimse yoksa buluşacağımız civarda, çocuk oyun odalarının da olduğu güzel mekanlar varmış, yeme içme faslı öyle bir yerde de yapabiliriz..

hanımlar iyi akşamlar, haklısınız uzun süredir bişey yazamadım aslında yazdıklarınızı takip ediyorum ama yazmaya fırsat olmadı.. kızım 4. sınıf şu ara ikinci yazılılar var ve inanın ben ondan daha stresliyim:) bana gelince durumumda önemli bir değişiklik yok hergün iki kere pansuman yapıyorum, akıntı devam ediyor, göğüslerim inmiş onuda bugün gelen arkadaşlar farketti ben artık aynaya bile bakmıyorum pansuman haricinde:) anlayın ne kadar depresyondayım cumartesi fuat beye gideceğim bakalım o ne diyecek ama meme ucum öle garip duruyo biraz içeri çöküklük var ama zaten dr demişti iyileşmesi 4-5 ayı bulacak çöküklük düzelicek diye artık bekleyip görmekten başka bir şansım yok sevgili ekim68 bende ameliyattan sonra sigarayı elime bile almamıştım karşılığında 6-7 kilo üstüne aldım onunda vermiş olduğu bi can sıkıntısı var yani şu ara inanılmaz depresyondayım.. buluşmaya gelmeyi isterim ama sizin güzel memişlerinizi görünce daha çok bitmekten korkuyorum:) şaka bir yana henüz eşimle konuşmadım ben sizlere oldukça uzağım ve gelebilmem için birbuse ile plan yapmamız gerek çünkü karşıyı hiç bilmiyorum hayatta bulamam oraları.. işte hanımlar sonuç olarak aynen kendimi,yorgun,umutsuz,bitkin ve mutsuz hissediyorum..

ben senin sürecini en başından beri takip ediyordum, kendimi sana yakın buluyorum benimde senin gibi ameliyat öncesi korkularım coktu. seni cok iyi anlıyorum bizler kendimizi daha iyi hissedilim diye olduk bu ameliyatları senin olayın inan benide korkutuyor her gün bakıyorum orasını burasına birşey varmı diye .Gel arkadaşım senin moralini bozmak degil sana destek icin varız birbuseyle yapın yapın planı.özelden mesaj attım okudunmu

sevgili jelesec destekleriniz için çok çokkk teşekkür ederim.. msj nı aldım canım, ben özelden msj atamıyorum henüz 100 msj aşamadım ..benim ameliyat iyileşme sürecim uzadı maalesef, ayrıca potluklarım devam ediyor 2.5 ay oldu ameliyat olalım..sanırım benim yaşadığım problemler ameliyat öncesi göğüslerimin oldukça büyük olmasından ötürü, gerçi hala büyükler kendime kızıyorumda keşke bu kadar sıkıntıya daha küçük yaptırsaydım, bide kilo verememek canımı oldukça sıkıyor diyet yapıcak iradeyi bulamıyorum kendimde zaten hiç iradeli değilimdir bu konuda bide çalışmayıp hep evde olmak dahada zorlaştırıyor diyet yapmayı.. buluşmaya gelmeye çalışıcam:)

canım bende evdeyim aynı zamanda kilom da var doktorum ercan bey bana dukan diyetini yapmamı söyledi protein diyeti ben kitabınıda aldım başlamak istersen buna başla cok kolay bir diyet ac kalmak yok.Senin yaşadıgın sıkıntının memelerinin büyüklügüyle ilgili oldugunu düşünmüyoru, aman canım potlukların ve meme ucun düzelsin bırak büyük kalsın

Yeşimay cım tekrardan geçmiş olsun canım. Moralini yüksek tutmaya çalış, herşey düzelecek, buna inan. İnanmak çok önemli.
Jelesec ben dukan diyeti yapıyorum ve yaklaşık üç ayda 18 kilo verdim. Gerçekten çok etkili bir diyet, doktorunun tavsiye etmesi hoşuma gitti, çünkü çoğu doktor önyargılı bu diyete karşı nedense.
Başlarsanız forumumuza da bekleriz, çok iyi dayanışma var. Soruların olursa sorabilirsin bana.
Kendinize çok iyi bakın öpüyorum hepinizi

dukan diyetiylemi verdin 18 kg helal olsun arada kacamak yaptınmı protein agırlıklı oldugu icin ben eti severim bende başlayacagım.tamam canım kesin başlıyınca foruma girerim

Rica ederim canım .. Sor sor sanırım hemen hemen aynıdır.
Hakkında hayırlısı olsun.
Teşekkür ederim bitanem... Şükür iyiyim yok bir problemim..
Sende gelsene buluşmayaaa ?

Canım benim, çok istiyorum ben de ama İzmir'deyim. Hatta eşim birlikte gidelim istersen sen de katıl buluşmaya dedi. Söylemesi bile yeter, iki çocukla nasıl gelicez?? Belki ikinci buluşma olursa (ben de ameliyat olmuş olurum bakarsın) gelmeye çalışıcam. İzmir de olsaydı bu buluşma hiç düşünmeden gelirdim.

Canım inşallah erken saatte olursa bende katılmayı çok isterim. Öğleden sonra toplantım var o gün akşama kadar sürer. Ama öğlen 13,00 kadar müsaitim. O saate kadar olursa seve seve gelmeyi isterim. Ataşehir de yakın sayılır bana sıkıntı olmaz :) Saatlerimiz uyarsa bende katılacağım, sizlerle tanışmayı benim gibi yeni halinden mutlu insanlarla bir arada olmayı isterim. Öpüyorum...

dukan diyetiylemi verdin 18 kg helal olsun arada kacamak yaptınmı protein agırlıklı oldugu icin ben eti severim bende başlayacagım.tamam canım kesin başlıyınca foruma girerim

Evet canım, dukan diyetiyle verdim. Kaçamak hiç yapmadım desem yeridir, özellikle ilk iki ay çok sıkı uyguladım. Sadece bir kaç haftadır arada light bisküvi yiyiyorum. Bir de bazen yemeklere çok azıcık zeytinyağı koyuyorum soğanı kavurmak için. Onun dışında diyete sadık kalıyorum. Üstelik neredeyse hergün ligt puding, light meyveli yoğurt (artık kendim yapıyorum meyveli yoğurdumu) ve light dondurma yediğim halde kilo vermemi etkilemiyor. Kesinlikle tavsiye ederim; ki ben et sevmediğim halde yapıyorum bu diyeti ve genelde balık yiyiyorum.

erken buluşma saatimiz gelirsen seviniriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…