Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

glors birde gögüsün nasıldı büyüklügü cokmu büyük tü benim sarkma sınırdaydı 100 110 takıyordum südyeni meme ölcüsüde teknigi belirliyor sanırım

dertlerim var derken umarım önemli bir sorun yoktur???? birde alt kısımdaki yaradan kastın nedir???? biraz kendi durumun ile ilgili aydınlatırsan sevinirim

karın germe de yaptırdım ben, yanlar kapandı ondekı ufak bır kısımda kapanmadı dıkısler, can sıkıcı ama cok sukur buyuk kompl.degıl..bakalım ne yapacak?

gogus kucutme ve karın germe oldum ben...1 ayım doldu, 18.gun ıse basladım. zor aml. lar ama gecıp gıttı ıste...

jelesec benım karar veremedıgım dıger dr.ye aml. oldu, onuda cok merak edıyorum:)

Amin canım inşallah.
Teşekkür ederim..
17 Aralık ' ta buluşacağız. Ama buluşma yeri tam neresi olacağı konusunda benimde bilgim yok..
jeselec ile konuştuğumda tam kararlaştırılmamıştı !!! Ben yokken karar verildiyse banada haber verin lütfennnn..

glors birde gögüsün nasıldı büyüklügü cokmu büyük tü benim sarkma sınırdaydı 100 110 takıyordum südyeni meme ölcüsüde teknigi belirliyor sanırım

benımde bayaa buyuktu, 110 kesın vardı, sınırden sutyen almıyordum,tepıstırıyordum 90 lara:))))
gorusemessek de resmedelım maıllerı jelesec sakıncası yoksa,

Teşekkür ederim... Evet sorma kimbilir belkide piskolojik
Kötü adam nolcak...
İnşallah canım. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Rica ederim canım .. Sor sor sanırım hemen hemen aynıdır.
Hakkında hayırlısı olsun.
Teşekkür ederim bitanem... Şükür iyiyim yok bir problemim..
Sende gelsene buluşmayaaa ?

Wayy be çok güzel yazmışsın ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…