Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

buluşma 17 aralık ta anadolu yakasında ataşehir civarında ancak henüz saat ve tam yeri belirlenmedi... ogltkn arkadaşım istanbul dışından gelecek ve aynı gün doktor görüşmeside yapacak o yüzden saati ve yeri ona göre belirlenecek buluşmanın bende büyük ihtimalle geleceğim sanırım önümüzdeki hafta başı daha net olur buluşma ayrıntıları... çok öptüm

arkadaşlar 17 ARALIK CUMARTESİ GÜNÜ ATAŞEHİR CİVARINDA BULUŞMAK İSTİYORUZ....

bende büyük ihtimalle katılacağım... aslında buluşmayı ogltkn, jelesec ve birbuse arkadaşlarım organize ettiler ama ayrıntıları merak eden ve aramıza yeni katılan arkadaşlar için yazıyorum.

ogltkn istanbul dışından geleceği için yer ve zaman seçimi ona göre organize edildi. saat ve tam yeri henüz belli değil....

bu ameliyatı olmuş ve olmak isteyen forumu kötü amaçla kullanmayan tüm arkadaşlara açık bir buluşmadır....

naber canım ilaclarını düzenli kullan gececek bu sorunun.artık kafana takma, olan oldu eskisine göre süper oldugunu düşün kücüldü sonucda

korkma biraz zorlugunun dışında bir şey yok. herşey istedigin gibi olur inşallah.tugru beyle bende görüşmüştüm, olumsuz bir yazıda okumadım hakkında,tarih ne zaman

EKİM68 ne güzel acıklamışsın evet evet herkez gelsin. seni ve gögüslerini merak ediyorum, benimkiler hala büyük geliyor gözüme

EKİM68 ne güzel acıklamışsın evet evet herkez gelsin. seni ve gögüslerini merak ediyorum, benimkiler hala büyük geliyor gözüme

merhaba jelesec,

songünlerde durumum şöyle,

banyoda karşıdan aynaya bakıyorum biraz uzaktan ayyy çok küçük bunlar şişlikler inince hiç kalmıycak!!!
sonra aynaya yaklaşıp yandan sağdan soldan bakıyorum yok yok ideal ölçü ya!!!!
medikal sütyeni takıp tepeden ve giysi üzerinden bakıncada off hala büyükler!!!!

yani esasında daha şekilleri oturmadı, şişlikler inmedi ama ben sürekli müşkülpesentlik yapıyorum:))) eşim ve çocuklar şimdilik sabırlılar ama allah yardımcıları olsun yaza kadar onları bunaltmaya devam edicem herhalde...
birde tv de gördüğüm herkesin göğüslerini, mağazaların vitrinlerindeki manken resimlerini kendimle kıyaslıyorum. habire benimkiler bunun gibi mi??? bundan küçük mü??? yok büyük mü??
tabii artık benimle dalgada geçmeye başladılar.. onları daha fazla bunaltmadan umarım yeni göğüslerime alışırım....

neyse işte durum böyle.. artık bir araya gelince naparız bilmem:)))))

şimdilik hoşçakal öptüm canım

Hakikaten waayyy beee
offf bir an önce kurtulmak istiyorum artık dayancak halim kalmadı. Boynum sırtım kollarım her yerim ağrıyoo, sarkıklığı da cabası.
Sağol canım bilgilendirdiğin için, ben de bi sorayım bakalım. haber veririm size de.
geçmiş olsun canım sana da, şimdi nasılsın??

ARKADAŞLAR....

bugün fazla takıldım bu forumda ama dikkatimi çeken birşeyi de paylaşmak istedim sizlerle...

genellikle ameliyat sürecinin 1 ayını tamamlayan arkadaşlar forumdan çekiliyorlar..doktor seçimi aşaması, sorunlar, sıkıntılar, merak giderildikten sonra ortalıktan yok oluyorlar.. halbuki sonraki sürecide merak ediyoruz hepimiz... ilk bir ay dikişlerin iyileşme süreci zaten. ama sonrasında şişlikler tam anlamıyla ne zaman iniyor??? göğüsler ilk güne göre ne kadar küçülüyor??? asimetri sorunu yaşanıyor mu??? izlerin belirsizleşme süreci???potluklar ne zaman düzeliyor??? gibi soruların cevabı 1.aydan 6.aya kadar olan dönemi kapsıyor. arada bir birkaç arkadaşın yorumu dışında bu konularda fazla bilgi edinemiyoruz...

evet herkesin işi gücü sorumlulukları var tabii birde işin sağlıksal kısmı atlatılınca forum cazip gelmiyor olabilir ama yinede daha eskiden ameliyat olanlarda arada bir girip bir iki satırla son durumlarını özetleseler iyi olurdu....

LÜTFEN

EN AZINDAN BİZ SON ZAMANLARDA FORUMU TAKİP EDEN VE YENİ AMELİYAT OLAN ARKADAŞLAR SONRAKİ DÖNEMİMİZİ YAZMAYA DEVAM EDELİM DE BARİ BİZDEN SONRAKİLERİ AYDINLATMIŞ OLALIM VE İRTİBATIMIZI KESMEYELİM

HERKESE GEÇMİŞ OLSUN SEVGİLER.....

Herkese Merhaba,

Ekım sende Fuat beye mı aml. oldun? ben karın germe formundayım normalde, jelesec saolsun haberdar ettı benı...gorusmek uzere, sevgıler

ay canım ya aynen senin gibiyim. Kıyafetle yok iyi ölcüsü, cıplakken yok büyük bunlar, yazın tişörtlerle nasıl durur gelgitler yaşıyorum.eşime sürekli acıp nasıl duruyorlar, diye soruyorum oda takılıyor, ellemeden anlamam ,tabi ellemek yasak.bende de durum bu canım bende öptüm

Herkese Merhaba,

Ekım sende Fuat beye mı aml. oldun? ben karın germe formundayım normalde, jelesec saolsun haberdar ettı benı...gorusmek uzere, sevgıler

evet canım dr. Fuat Yüksel 24 kasımda dikleştirme ve küçültme ameliyatımı başarıyla gerçekleştirdi. şimdilik herşey yolunda herhangi bir sorun yaşamadım şu ana kadar
sanada çok geçmiş olsun sevgiler...

cok sevındım, benım de dr. cım fuat bey, bıraz dertlerım var ama 1 ay oldu, sanırım bıraz daha var ıyılesmek ıcın..
kucultme mı yapıldı sana?

cok sevındım, benım de dr. cım fuat bey, bıraz dertlerım var ama 1 ay oldu, sanırım bıraz daha var ıyılesmek ıcın..
kucultme mı yapıldı sana?

pardon yazmıssın zaten, kucultme ve dıklestırme dıye
ben de aynı seyı yaptırdım, onden mukemmele dıyebılırım, alt kısımda yanı yara yerının ıyılesmesını beklıyorum

Herkese Merhaba,

dertlerim var derken umarım önemli bir sorun yoktur???? birde alt kısımdaki yaradan kastın nedir???? biraz kendi durumun ile ilgili aydınlatırsan sevinirim

cok sevındım, benım de dr. Cım fuat bey, bıraz dertlerım var ama 1 ay oldu, sanırım bıraz daha var ıyılesmek ıcın..
Kucultme mı yapıldı sana?

canım senin dikişlerindeki acıklık icin, ne diyor fuat bey, tekrar dikişmi atılacak yoksa ,kendi kendinemi kapanacak eger yazdıgın gibiyse dikiş atılması gerekir herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…