Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Günaydın canım benimkiler 105 110 arasıydı, gerci benim kg var 1 64 boyum 73 kilom,biri 18 diger 2 yaşında oglum var. son hamilelikte cok kg aldım, 65 kg hamile kaldım dogum yaptıkdan, sonra kg 83 dü, 10 kg verdim hala var tabi.benim ölcüm 80 b oldu ama, bana hala büyük geliyorlar, doktorum zamanla şekilleri, oturacak diyor bakalım bekliyorum.Görüşmeye geliyormusun tanışmış oluruz.BİRDE UNUTMADAN SORAYIM SİLİKON KONULMADAN MI DİKLEŞTİRİLDİ.COK BÜYÜK DEGİL SARKIKDI, YAZMIŞTIN İCİNİ DOLDURMAK İCİN ,YETERLİ DOKU VARMIYDI ,BİLİYORMUSUN

canım evet yeterli doku varmış doktorum küçültmede isteyince zaten söyledi yeterli doku varsa yapabilirim diye... toplam 500 gr doku alınmış. zaten daha fazla küçülse göğüs kalmazdı herhalde eğer şişlikler geçince fazla inmezse göğüslerim şuan çok ideal büyüklükte.... 17 aralıkta bir engel olmazsa buluşmaya gelicem inşallah görüşmek üzere öptüm...

yeşimaycığım,
iyileşme var diye yazman bile içimi rahatlattı...demekki iyi yönde ilerme kaydediyorsun, sadece zaman ve sabıra ihtiyacın var...hepsi geçecek allahın izniyle...

ben buluşma günü istanbulda olacağı için kısmetse ercan beyle görüşeceğim...hatta istanbula ailece gelebilirsek, o gün fuat beyi de görme şansım olabilir...ama otobüsle gelirsem ancak bir doktoru görebilerim. aklımda olan bir kaç doktor daha var aslında...hepsiyle görüşüp onun sonucunda karar vericem...inşallah hakkımda hayırlısı olur, zaman daralıyor, heyecan artıyor..

ozdy sen kimlerle görüştün? karar verememene etken olan şey ne peki?

birbuse kardeşine geçmiş olsun canım...Tsk

teşekkür ederim cnm

benim sağ göğsüm diğerinden daha büyüktü ondan daha fazla dou aldılar ve bugün göğsümün ucundai dikişleri aldılar ya ızlar sağ göğsümün içinde çok yanma yada batma gibi acı var diğerinde yo sadece sağda ço canımı acıtıyorbirden bıça saplanır gibi bir acı 3-5 saniye sürüyor geçiyor sonra yine sizlerde de buna benzer acı varmıydı

benim sağ göğsüm diğerinden daha büyüktü ondan daha fazla dou aldılar ve bugün göğsümün ucundai dikişleri aldılar ya ızlar sağ göğsümün içinde çok yanma yada batma gibi acı var diğerinde yo sadece sağda ço canımı acıtıyorbirden bıça saplanır gibi bir acı 3-5 saniye sürüyor geçiyor sonra yine sizlerde de buna benzer acı varmıydı

gecmiş olsun daha cok yeni agrı olması normal,ama doktorunuza sorun yinede

yeşimaycığım,
iyileşme var diye yazman bile içimi rahatlattı...demekki iyi yönde ilerme kaydediyorsun, sadece zaman ve sabıra ihtiyacın var...hepsi geçecek allahın izniyle...

ben buluşma günü istanbulda olacağı için kısmetse ercan beyle görüşeceğim...hatta istanbula ailece gelebilirsek, o gün fuat beyi de görme şansım olabilir...ama otobüsle gelirsem ancak bir doktoru görebilerim. aklımda olan bir kaç doktor daha var aslında...hepsiyle görüşüp onun sonucunda karar vericem...inşallah hakkımda hayırlısı olur, zaman daralıyor, heyecan artıyor..

teşekkür ederim cnm

Canım ben biraz korkağım açıkçası....bir de cok ince eleyip sık dokuyorum...10 doktorla görüştüm ben :)
ben cok doktor tavsiyesinde bulunmak istemiyorum, 100 ameliyattan 1 tanesi kötü olur, o da gelir seni bulur falan.... doktor tavsiye etmekten bu yüzden korkarım
ben tuğrul turan beye ameliyat olucam büyük bir ihtimal..

yeşimaycığım,

teşekkür ederim cnm

Canım ben biraz korkağım açıkçası....bir de cok ince eleyip sık dokuyorum...10 doktorla görüştüm ben :)
ben cok doktor tavsiyesinde bulunmak istemiyorum, 100 ameliyattan 1 tanesi kötü olur, o da gelir seni bulur falan.... doktor tavsiye etmekten bu yüzden korkarım

yeşimaycığım,

teşekkür ederim cnm

Merhaba sizin yazılarınızı daha önceden, okumuştum tugrul beyi o zamanda düşünüyordunuz,ben de tugrul beyle görüşmüştüm ter t yaptıgı icin birde, benden 9 milyar istedigi icin anlaşamamıştık .Ama hakkında olumlu, yorumlar var işallah cok başarılı, bir ameliyat gecirirsin.Unutmadan, dediginiz cok dogru, doktor tavsiyesi konusunda şansa kalmış biraz

merhaba, ben de dikleştirme gerekirse de biraz küçülltme ameliyatı olmayı düşünüyorum..yalnız bunu şubat tatiline mi bıraksam diyorum eğer doktor (aklımdA önce teoman doğan vardı şu an tuğrul turan var daha konuşmadım gerçi) cumartesi yaparız pazartesi işine gidersin derse süper tabi ama sakata gelmek te var, bir de istanbul dışındayım.. aramadım da mail atmıştım dönmedi, tüm ameliyat olanlara ve olacaklara geçmiş olsun

merhaba, ben de dikleştirme gerekirse de biraz küçülltme ameliyatı olmayı düşünüyorum..yalnız bunu şubat tatiline mi bıraksam diyorum eğer doktor (aklımdA önce teoman doğan vardı şu an tuğrul turan var daha konuşmadım gerçi) cumartesi yaparız pazartesi işine gidersin derse süper tabi ama sakata gelmek te var, bir de istanbul dışındayım.. aramadım da mail atmıştım dönmedi, tüm ameliyat olanlara ve olacaklara geçmiş olsun

ben bu ameliyatı olalı 23 24 gün oldu,öyle basit bir ameliyat degil. 2 3 günde işe dönmeniz zor, kollarınızı cok hareket ettirmemek lazım, izlerin genişlemesine neden oluyor. bence de hic sakata gelmeye gerek yok.

siz de ona oldunuz galiba, hangi hastanede gerçekleştiriyor operasyonlarını, tuğrul hocanın tam olarak iletişim bilgilerini alabilirmiyim, mail adresi..çünkü cevap yazmadı bana

siz de ona oldunuz galiba, hangi hastanede gerçekleştiriyor operasyonlarını, tuğrul hocanın tam olarak iletişim bilgilerini alabilirmiyim, mail adresi..çünkü cevap yazmadı bana

merhaba ben görüştüm ama t şeklinde kesi yaptıgı icin 9 milyar ücret istedigi icin olmamıştım başka doktora oldum ben özelden atarım cep numarasını

günaydın birbuse kardeşin umarım daha iyidir. ogltkn senin ufaklık nasıl oldu, canım benim cocuk hasta olunca, dünya duruyor ,cok gecmiş olsun

Merhaba sizin yazılarınızı daha önceden, okumuştum tugrul beyi o zamanda düşünüyordunuz,ben de tugrul beyle görüşmüştüm ter t yaptıgı icin birde, benden 9 milyar istedigi icin anlaşamamıştık .Ama hakkında olumlu, yorumlar var işallah cok başarılı, bir ameliyat gecirirsin.Unutmadan, dediginiz cok dogru, doktor tavsiyesi konusunda şansa kalmış biraz

Merhaba Jelesec, cok teşekkür ederim. İnşallah herşey yolunda gidecek. Çok korkuyorum :)))
Evet Tuğrul bey ters t kesiyor, bu beni cok düşündürdü ama ikna oldum...Arkadaşımın kardeşine de silikon ameliyatı yapmış, gördüm muhteşemdiler..(Her ne kadar farklı ameliyatlar da olsa sonuç mükemmeldi..) Hayırlısı bakalım , iyi dileklerin için cok teşekkür ederim, zaten foruma yazıcam gelişmeleri....

günaydın birbuse kardeşin umarım daha iyidir. ogltkn senin ufaklık nasıl oldu, canım benim cocuk hasta olunca, dünya duruyor ,cok gecmiş olsun

Günaydınnnn canımmmmmmm. İyi birtanem iyi allaha şükür. Bugün pansumana gidip direnlerini çıkaracaklar.
Sen nasılsın canım ? Nasıl gidiyor :) memişler nasıl ????
Öptüm seni kocamannn..

Oltkn : canım geçmiş olsun.... Allah acil şifalar versin...

canım sağolasın,

dün öğleden sonra taburcu olduk, şimdi biraz daha iyi...
benim her ikisinin de alerjik bronşiti var...küçüğünkü daha ağır gidiyor...hemen hemen ayda bir atak geçiriyoruz :KK43: ve yılda bir kez de hastane tecrübesi oluyor. dediğin gibi dünya duruyor onlar hasta olunca....üzüntüsü ayrı, saat başı yapılan ilaçlar ayrı üzüntü...

bugün işe geldim ama, aklım evde, napıyor, öksürüyor mu diye düşünmeden duramıyorum...Allah hepimizin evlatlarına iyilik sağlık versin...

arkadaşlar meme küçültme ameliyatından somra emzirme durumu nasıl bi bilginiz var mı? ben problem olmadığını okudum bi kaç doktorum yorumunda siz ameliyatı olmuşsunuz ne düşünüyorsunuz?

berenvildan,
ameliyattan sonra emzirebiliyorsun diyorlar, ama benim anladığım kadarıyla süt miktarının azalması şartıyla...
eğer öyle bir niyetin var ise, emzirme sürecini bitirip sonra ameliyat olmanın öneririm....benim yapacağm gibi...
ben 2.oğlumu 2 yıl emzirdim, şimdi bekleme sürecinin geçmesini bekliyorum.doktor muayenesine göre değişebilir ama en erken ocak ortası/sonu gibi ameliyat olabileceğim.

Günaydınnnn canımmmmmmm. İyi birtanem iyi allaha şükür. Bugün pansumana gidip direnlerini çıkaracaklar.
Sen nasılsın canım ? Nasıl gidiyor :) memişler nasıl ????
Öptüm seni kocamannn..

Oltkn : canım geçmiş olsun.... Allah acil şifalar versin...

ben iyiyim canım memişlerde iyi gibi bi sıkıntı yok şükür yarın bantlar cıkacak iz icin kreme başlıyacagım

X