Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

birbuseciğim, ben lüleburgazdayım...istanbula 2 saat uzak :KK66:

jeselec, ne güzel olur, başından bu süreç geçmiş birinin yanımda olmasından başka daha ne isterim ki...bi 15-20 gün geçsin, sen biraz daha toparlan ve buluşalım uygun olan bi gün, sonra belkide dedğin gibi beraber gideriz doktoruna...

yeşimay, zenn ve adı aklıma gelmeyen diğer arkadaşlar, sizler de katılmak istermisiniz bize?

hangimizinki güzel olmuş diye tamam bana uyar

:KK70: Sonradaa ayy seninki kötü benimki güzel :KK70: Biz kadınlar piskolojimizi bozarız :KK70: hehe doğruyu söylicez ama yalan yok :KK70:
Güzelse güzel çirkinse çirkin tamam mı kızlarrrrr :KK70:
Banada uyarrrrrrrr...

Ya facebook adreslerinizi bana mesaj atın ekliyeyim sizi kızlarrrr nolurrrr herkeze tek tek gönderemiyorum mesaj 10 dk ara var biliyorsunuz :KK43:
öptüm herkeziiiii herkeziiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iyi akşamlar

jeselec, ne güzel olur, başından bu süreç geçmiş birinin yanımda olmasından başka daha ne isterim ki...bi 15-20 gün geçsin, sen biraz daha toparlan ve buluşalım uygun olan bi gün, sonra belkide dedğin gibi beraber gideriz doktoruna...

yeşimay, zenn ve adı aklıma gelmeyen diğer arkadaşlar, sizler de katılmak istermisiniz bize?

Ayy canım benim yaaaa kıyamam sana bennn.. Havada çok soğuk..
Tamam jeselec iyileşsin herkeze yayalım buluşalım.. yeşimay, zenn ve benimde adı aklıma gelmeyen herkezzzz gelsin... Çok güzel olur.
Hatta ameliyat olacaklara ameliyat sonrası ziyarete hastaneye bile gidebiliriz aslında... Ne moral olur ama yaaa wallahi..
Sizleri çok seviyorum.

kızlar selam....

Buluşmaya ben de varım...üstelik istanbul dışında yaşıyorum ama yine de gelirim :)
jeselec de biraz toparlansın, sonra buluşalım mı gerçekten?

Birbuse daha iyi olmana sevindim canım...

Jeseles, sen dikişlerini görebiliyormusun?

canım özelden mesajını aldım ama ben sana atamıyorum özel mesaj ben ameliyat olalı 4 gün oldu yag alınan yerlerim mor agrı var ama gögüslerim görebildigim kadarıyla şekli güzel agrı yok sadece şişler

Yeşimay, zenn ve adı aklıma gelmeyen diğer arkadaşlar, sizler de katılmak istermisiniz bize?

tamam canım nezaman ihtiyacın olursa ben yardıma hazırım bu konuda

ayy canım benim yaaaa kıyamam sana bennn.. Havada çok soğuk..
Tamam jeselec iyileşsin herkeze yayalım buluşalım.. Yeşimay, zenn ve benimde adı aklıma gelmeyen herkezzzz gelsin... çok güzel olur.
Hatta ameliyat olacaklara ameliyat sonrası ziyarete hastaneye bile gidebiliriz aslında... Ne moral olur ama yaaa wallahi..
Sizleri çok seviyorum.

keşke bu hastaneye ziyaret işi bende başlasaydı iyi olurdu.ah biz kadınlar güzel olmak ugruna herşey yaparız

canım özelden mesajını aldım ama ben sana atamıyorum özel mesaj ben ameliyat olalı 4 gün oldu yag alınan yerlerim mor agrı var ama gögüslerim görebildigim kadarıyla şekli güzel agrı yok sadece şişler

jelesec,
bir karışıklıkmı oldu acaba canım, ben çünkü mesaj sayımın az olması yüzünden özel mesaj gönderemiyorum :KK43:

Ayy canım benim yaaaa kıyamam sana bennn.. Havada çok soğuk..
Tamam jeselec iyileşsin herkeze yayalım buluşalım.. yeşimay, zenn ve benimde adı aklıma gelmeyen herkezzzz gelsin... Çok güzel olur.
Sizleri çok seviyorum.

olur cidden hepimize uyan bir tarih belirleyebilirsek buluşalım:)

ama cidden biri bana seninki kötü olmuş derse üzülürüm:))

hanımlar hepimizin ki eminim güzel olmuştur, en azından eskisinden güzel oldukları kesin :p buluşmaya bende varım bende bende.... birbusecim özel mesajını aldım canım ama hotmail adresinden nasıl bulunuyor ve ekleniyor yapamadım, bende seni eklemek isterim canım benim uğraşıcam daha ama yapamazsam özelden bana resmini açıkla isimle gireyim olur mu? öptüm..

olur cidden hepimize uyan bir tarih belirleyebilirsek buluşalım:)

ama cidden biri bana seninki kötü olmuş derse üzülürüm:))

sen öncesini biliyorsun canım gögüslerinin sen memenunsan sorun yok.benim 4 5 gün oldu ameliyat olalı eskisiyle kıyaslarsam şekil olarak süper ama izler icin birşey diyemiyorum cok erken

hanımlar hepimizin ki eminim güzel olmuştur, en azından eskisinden güzel oldukları kesin :p buluşmaya bende varım bende bende.... birbusecim özel mesajını aldım canım ama hotmail adresinden nasıl bulunuyor ve ekleniyor yapamadım, bende seni eklemek isterim canım benim uğraşıcam daha ama yapamazsam özelden bana resmini açıkla isimle gireyim olur mu? öptüm..

bütün kızlar toplandık gögüsler icin şarkısını söyleriz artık

varya hepimiz bir araya gelsek koparızzz kızlarr..buluştuğumuz mekanı düşünemiyorum.. resmen erkeklerin askerlik anıları gibi birimiz susar birimiz başlar anlatmaya.. ameliyat ve öncesi ve sonrası.... ooooo böyle gider..sevgili jelesec hele bi sen iyileş ayarlayalım ve buluşalım cidden ben kendimden başka meme küçültme ameliyatı görmedim hiç karşılaştırmam lazım :p

varya hepimiz bir araya gelsek koparızzz kızlarr..buluştuğumuz mekanı düşünemiyorum.. resmen erkeklerin askerlik anıları gibi birimiz susar birimiz başlar anlatmaya.. ameliyat ve öncesi ve sonrası.... ooooo böyle gider..sevgili jelesec hele bi sen iyileş ayarlayalım ve buluşalım cidden ben kendimden başka meme küçültme ameliyatı görmedim hiç karşılaştırmam lazım :p

tamam canım ben toparlanayım buluşalım.sen benden deneyimlisin arkadaşım izlerin nasıl kac bedendin kac beden oldun dinlenme sürecinde tavsiyen varmı birde sigara ameliyatdan sonra hic ictinmi

X