Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

dayanamadım aradım :) dışarı çıkıp cepten aradım hem de :) bir bayan çıktı telefona ilgilendi bayağı...
durumumu da söyledim, senin linkini verdiğin ürünü sordum, kullanabilirsiniz dedi....yağlanmanın olduğu bölgeden başlıyormuş yağ yakmaya...eczane adı adresi de verdi, yarın bi aksilik olmazsa gidip alacağım ve başlayacağım...

link vermek yasakmı bilmiyorum ama, netten yorumlara bakmak için araştırırken bu yazıyı buldum.ve kimseyi yanlış yönledirmemek adına paylaşmak istedim. birbuse'ciğim oku mutlaka...ben ilaçtan vazgeçtim :/

xxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun canım, :KK71: senin adına çok sevindim. Darısı başımıza bakalım.:KK52:
Sgk nın ücret karşılamak için şartları ne, bunu çok merak ediyorum. Allah kısmet ederse ben de önümüzdeki sonbahar gibi olmayı düşünüyorum. Tabii şimdiden araştırmalara başladım. Herhangi bir şart var mı? Şartları paylaşır mısın? Sen hangi şehirdesin? Ameliyatını prof.mu yaptı? Ölçülerin kaçtı, kaça düştü? Beni bu konuda bilgilendirirsen çooookkk sevinirim.:KK52: cevabını sabırsızlıkla bekliyorum. Tekrardan geçmiş olsun, umarım çabucak toparlanırsın.:KK9:

iyi akşamlar hanımlarrrr... nasılsınız? ben bugün doktoruma gittim, yine yaramı temizledi ve ölü hücreleri aldı ancak bu sefer ne üzüldüm nede korkmadım zaten doktorum da korkmamam gerektiğini bunun bazen olduğunu ama düzeleceğini söyledi bugün dikiş olacaktı ancak haftaya kaldı çünkü yaram hala sulu ve bu şekilde dikilirse iyileşmesi daha da gecikebilirmiş..

canım birbusecim mesajını görseydim inan bir dk bile düşünmeden beraber giderdik ama sana seviçli bir haber vereyim haftaya perşembe yine gideceğim doktorum fenerbahçe de 16:00-18:00 arasında muayhanesinde oluyor eğer istersen sonuçlarınla beraber o gün beraber gidebiliriz beni eşim götürüyor m. köyden geçiyoruz üst yoldan ben pek bilmiyorum oraları ama istersen bir şekilde buluşur doktora beraber gideriz ve ben fuat beyden eminim ki seninle ilgilenecektir.. ben bugün senin durumunu hafiften sordum sonuçlara bakmak gerektiğini ama genel olarak ağrılı olan birşeyden korkulmaz dedi yani allah korusun ilk akla gelen tümör ise ağrılı olan şeyler korkutmazmış.. bu senin içini rahatlatmıcaktır biliyorum ama ben seninle oraya gitmekten mutluluk duyarım.. ben özel msj atamıyorum sen dilersen bana özelden tel numaranı gönder ve ben seni arayayım ve beraber gidelim.. hem karın için görüşürsün dilersen.. zayıflama hapına gelince ben siteyi inceledim ama doktoruma sorayım dedim, benim görümcem g.o.paşa da oturuyor çarşıda gezerken yeni bir yer açılmış doğal ilaçlar satan bir shop ama garanti ve orjinal satıyor aynı dediğin satışta olmayan ve senin verdiğin hhs amblemli ilacı aldım, bakalım ne olacak.. fuat beyede sordum güldü bu tür ilaçlar insanı yıpratır ama denemek istiyorsan sen bilirsin dedi sevinerek eve geldim:) bakalım denicem inş. bir zararını görmeden zayıflarım.. beni haberdar et olur mu? yanındayım..

Geçmiş olsun canım, :KK71: senin adına çok sevindim. Darısı başımıza bakalım.:KK52:
Sgk nın ücret karşılamak için şartları ne, bunu çok merak ediyorum. Allah kısmet ederse ben de önümüzdeki sonbahar gibi olmayı düşünüyorum. Tabii şimdiden araştırmalara başladım. Herhangi bir şart var mı? Şartları paylaşır mısın? Sen hangi şehirdesin? Ameliyatını prof.mu yaptı? Ölçülerin kaçtı, kaça düştü? Beni bu konuda bilgilendirirsen çooookkk sevinirim.:KK52: cevabını sabırsızlıkla bekliyorum. Tekrardan geçmiş olsun, umarım çabucak toparlanırsın.:KK9:

Ameliyatımı doç. dr yaptı, yazılan teşhis önemli bildiğim kadarıyla sgk'nın karşılaması için onu ameliyat olmayı düşündüğün hastane ve doktorla konuşabilirsin.
ve yanlış düşünmüyorsam estetik cerrahi değil de benim raporum plastik cerrahi imzası taşıyor, yani estetik amaçla değil meme hipertrofisi teşhisi yazıyor.

ölçülerimi henüz net söyleyemiyorum çünkü epey ödem var

Ameliyatımı doç. dr yaptı, yazılan teşhis önemli bildiğim kadarıyla sgk'nın karşılaması için onu ameliyat olmayı düşündüğün hastane ve doktorla konuşabilirsin.
ve yanlış düşünmüyorsam estetik cerrahi değil de benim raporum plastik cerrahi imzası taşıyor, yani estetik amaçla değil meme hipertrofisi teşhisi yazıyor.

ölçülerimi henüz net söyleyemiyorum çünkü epey ödem var

teşekkürler canım cevabın için.
Araştırıyorum internetten falan Sgk karşılıyor mu diye, bi yazıda göğsün her birinden 800 gr. alınması şartı, diğer bir yazıda 300 gr.alınması şartı falan gibi şeyler yazıyo.Ayrıca kurul onayı gerekiyormuş falan.
Yanii benim öğrenmek istediğim; Sen hastaneye gittiğinde neler yapıldı, kurula gittin mi, göğüs ölçün ameliyat olmadan önce kaçtı, Sgk nın masrafları karşılamasına nasıl karar verildi? Özellikle aradıkları şart var mı? diye sormuştum canım. Lütfen merakımı anlayışla karşıla. Zaten randevu alıcam önümüzdeki hafta hastaneye gidip bi görüşücem, İzmir'deyim ben. Senin de bilgilerin beni aydınlatacaktır. Benim için çok önemli yani.:KK54:

teşekkürler canım cevabın için.
Araştırıyorum internetten falan Sgk karşılıyor mu diye, bi yazıda göğsün her birinden 800 gr. alınması şartı, diğer bir yazıda 300 gr.alınması şartı falan gibi şeyler yazıyo.Ayrıca kurul onayı gerekiyormuş falan.
Yanii benim öğrenmek istediğim; Sen hastaneye gittiğinde neler yapıldı, kurula gittin mi, göğüs ölçün ameliyat olmadan önce kaçtı, Sgk nın masrafları karşılamasına nasıl karar verildi? Özellikle aradıkları şart var mı? diye sormuştum canım. Lütfen merakımı anlayışla karşıla. Zaten randevu alıcam önümüzdeki hafta hastaneye gidip bi görüşücem, İzmir'deyim ben. Senin de bilgilerin beni aydınlatacaktır. Benim için çok önemli yani.:KK54:

İnan detayını bilmiyorum, yani öyle ölçü filan alınmadı ama belki de bahsettiğin gr olarak şartları zaten sağlıyor olduğum için hiç konuşulmamış da olabilir, bir kurula filan da gitmedim sadece 2 gün önce gidip testlerimi yaptırdım ameliyat oldum ve şu anda rapor aldım, 1 aylık rapor istediğim için heyet raporu çıktı sadece o kadar. Ben bir araştırayım eğer daha fazla bilgi öğrenirsem haberdar edeceğim seni...

İnan detayını bilmiyorum, yani öyle ölçü filan alınmadı ama belki de bahsettiğin gr olarak şartları zaten sağlıyor olduğum için hiç konuşulmamış da olabilir, bir kurula filan da gitmedim sadece 2 gün önce gidip testlerimi yaptırdım ameliyat oldum ve şu anda rapor aldım, 1 aylık rapor istediğim için heyet raporu çıktı sadece o kadar. Ben bir araştırayım eğer daha fazla bilgi öğrenirsem haberdar edeceğim seni...

Canım çok sağol :KK9:
Ben de bakalım önümüzdeki hafta gittiğimde noolucak. Gerçi hala bebeğim emiyor ama artık sabredicek halim kalmadı. Bir de ameliyat gününü beş altı ay sonraya verebilirler de, bilmiyorum ki..:KK50: En iyisi gidip bi muayene olmak, bakalım ne diyecek doktorlar. Emzirme işini de bitirip beş ay daha bekliycem zaten:KK14: Bir an önce kurtulmak istiyorum bu yükten. Sizleri okudukça da hevesleniyorum iyice. Allah'tan hayırlısını istiyorum...
Tamam canım daha fazla bilgi edinirsen haberdar et beni, kendine çoook iyi bak :KK54:

Şu an ameliyattasındır büyük ihtimal. Dualarım seninle canım, inşallah rahat bir ameliyat geçirirsin ve ameliyattan sonra kendini çook mutlu hissedersin. Aklım sende...Öpüyorum çoook :KK54: ve şimdiden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.:KK71:

Şu an ameliyattasındır büyük ihtimal. Dualarım seninle canım, inşallah rahat bir ameliyat geçirirsin ve ameliyattan sonra kendini çook mutlu hissedersin. Aklım sende...Öpüyorum çoook :KK54: ve şimdiden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.:KK71:

Ayyy inşallah çok güzel geçiyordur ameliyatı, dört gözle haberlerini bekliyoruz:)

şu an ameliyattasındır büyük ihtimal. Dualarım seninle canım, inşallah rahat bir ameliyat geçirirsin ve ameliyattan sonra kendini çook mutlu hissedersin. Aklım sende...öpüyorum çoook :KK54: Ve şimdiden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.:KK71:

arkadaşlar herkese merhaba ameliyatım başarılı geçti çok ağrım var detayları daha sonra paylaşırım şimdilik hoşçakalın

jelesec çokkkkk geçmiş olsun, oldu bitti çok şükür:) ağrı ve sızı olması çok normal herkesin ağrı eşiği aynı olmuyor sonuçta sızılarında bir süre sonra azalıp bıçak batmasına benzeyen anlık hafif kramplara bırakıcak ve yaklaşık 1 ay sonra bunlar da geçecekler.. umarım iyileşme döneminde hiçbir sorunla karşılaşmadan toparlanır ve eskiyi tamamen unutup yepyeni senle devam edersin hayatına.. öptüm yanaklarından..

Çok teşekkür ederim, sıfır ağrı sıfır sızı:) tek sıkıntım sırt üstü uyumak zorunda kalmaktan sıkıldım şöyle sağıma dönsem bacaklarımı karnıma çekip uyusam:))

Ben de çok yatamam sırt üstü, bakalım nası yapcaz o işi,yan yatmayı çok seviyorum yaa... sanırım zorlanırım sırt üstü yatmakta, aaahhh o günler gelsin bakalım da katlanırız artıkın, kaç hafta sırt üstü yatılacakmış?

arkadaşlar herkese merhaba ameliyatım başarılı geçti çok ağrım var detayları daha sonra paylaşırım şimdilik hoşçakalın

Gelmiş geçmiş olsun canım, güzel güzel dinlen öpüyorum seni çookkk.

Merhabalar herkese! sizden yardim istiyorum. insallah aralik 1 doktora gidicem. Kizlar aranizda 19 yasinda olan varmi? yani bu yaslarinda ameliyyat yaptiran? ve ya dogurmadan ve evlenmeden ameliyyat olan? lutfen bana yazin. nasil dusunuyorsunuz 75F buyukmu? yani benim boyum 155 ve kiloluda deyilim

Simdiden tesejjur ederim:KK42: size

jelesec çokkkkk geçmiş olsun, oldu bitti çok şükür:) ağrı ve sızı olması çok normal herkesin ağrı eşiği aynı olmuyor sonuçta sızılarında bir süre sonra azalıp bıçak batmasına benzeyen anlık hafif kramplara bırakıcak ve yaklaşık 1 ay sonra bunlar da geçecekler.. Umarım iyileşme döneminde hiçbir sorunla karşılaşmadan toparlanır ve eskiyi tamamen unutup yepyeni senle devam edersin hayatına.. öptüm yanaklarından..

sagol canım. Beni memeden cok belli bölgelerime uygulanan lazer lipoliz yordu agrıyan yerlerim oralar her yerim mor ama memelerimi ilk gördügümde cok begendim .umarım izlerim sorunsuz iyileşir .destegin icin teşekkürler

merhaba arkadaşlar,
uzun zamandır forumu takip ediyorum. Bende 10 gün sonra Fuat Yüksel'e ameliyat oluyorum... Ben Ker in teyzesiyim. uzun zamandır bende onu görmedim evlerimiz çok uzak annesi çok iyi olduğunu hatta izlerinin nerdeyse kaybolduğunu söylüyor. 6 yıl önce ablam (Ker in annesi) göğüslerini toparlattı Fuat beye. Şu an hala çok güzeller.
Ben 43 yaşındayım iki yetişkin çocuğum var. göğüslerim öyle aşırı büyük değil sadece çok aşırı sarkık tabii vücuduma göre iri görünüyorlar. 1,63 boy 58 kiloya sahibim. göğüslerim sütyen bedenine göre 80 c ama çevresi ölçülünce 99 çıkıyor. Ben b cup olmasını istiyorum hazır toparlatmışken birazda küçülse iyi olur. yakın zamanda ameliyat olan herkese geçmiş olsun. Ayrıca Yeşimay inşallah sende sorunsuz iyileşirsin... Ben seninle sanırım fuat beyin muayenehanesinde karşılaştım 3 kasımda ordaydım benden önceki hastanın sen olduğunu tahmin ediyorum eşi ve küçük oğluyla gelen sensen doğru tahmin etmişimdir... şimdilik hoşçakalın

merhaba ekim68 ; evet kesinlikle o benim :) yani eşi ve küçük oğlumla gelmiştim ama sizi şuan hatırlayamıyorum:KK43: sizin adınıza da çok sevindim inşallah hayırlısıyla sorunsuz atlatırsınız ameliyatınızı:) benim şuan tek problemim şu göğüs ucumda ki oyukluk, geçen hafta cuma oradaydım ve fuat bey yine temizledi şuan sanki hiç kapanmayacak gibi çok kötü yani dikişsiz hayatta kapanmaz hatta ciddi bir dikiş istiyor bence ama fuat bey korkmamamı söylüyor, dikişle kapanacak diyor ben kendisine güveniyorum, bazen olan bişeymiş bu en korktuğum şeydi, korktuğun başına gelirmiş ya yine ispatlandı yani :) ker nasıl bizleri unuttu:KK43: görür yada konuşursanız kulağını çekersiniz bizim adımıza:) ben fuat beyi onun sayesinde tanıdım ve seçtim.. göğüs altında ki büzülen yerler ve potlukları ne durumda çok merak ediyorum doğrusu, fuat bey hepsi geçicek diyor ama bende bu şans varken bende onlarda kalır :KK43: neyse çok olumsuz olmiyım, pozitif düşüneyim... umarım sizin içinde herşey mükemmel geçer ve deneyiminizi bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruzzz.. öpüyorum sizi..

Arkadaşlar tecrübelerinize ihtiyacım var.ameliyat olalı bir kac gün oldu şimdi evdeyim kız kardeşim bnmle ilgileniyor.bu dinlenme sürecinde neleri yapaı nelere yapmamamıyım.2 yaşındaki oğlumu ne zamn kucagıma alabilirim doktorum bir hafta banyo yapmayacagımı söyledi siz bu süreci nasıl atlattınız cvb yazarsanız sevinirim.iyi günler...

X