Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

düzcede Salih Emre Üregen'e sanırım meme ameliyatı olacagım doktor bey 100 den 85 e düşürücegeni söyledi yaklaşıkda 800gr çıkacakmış, farklı bir yöntem uyguluyormuş sadece meme ucu ve altına dogru bir iz kalıyormuş, söyle birşey söyledi "ameliyattan sonra görünüşü çok kötü olur o bana kızarsın bu nebicim meme ameliyatı diye ama 6 ayda izler azalıp meme oturdukca çok iyi bir ameliyat oldugunu anlayacaksın" dedi böyle birşey oluyormu izler göze çokmu batıyor ilk başta

canım farklı bır yontem derken benmkın aynı yapılan ıslem bana meme ucundan asaya yanı lolipop sekerı nı dusun aynı ole dogru olan ben olalı bır hafta oldu dıkıslernden ıgrenc gornuyor bu nasıl duzelcek dıyorsun doktorun dedıg gıbı bende duzce arastırma hastensınde oldum gecen carsamba

Sende düzcede oturuyorsun sanırım?
Ben üniversite hastanesine gittim ama çok memnun kaldım, salih emre beyin tavrı ve kendine güveni hoşuma gitti, ameliyattan sonra neler olacagını anlattı iyi ve kötü şeyleri. Sanırım kendisine ameliyat olacagım yakın zamanda, ama ne de olsa ameliyat en önemli şey en iyi cerrahı seçmek. Ankarada çok ameliyat yaptıgını halende haftasonları ankarada ameliyat yaptıgını söyledi kendisi. Bende kendisine ameliyat olan birilerini görebilirsem yorum almak istemiştim. merak işte
Birazda korkuyorum sanırım hamile kalınca memelerin tekrar bozulabilir dedi, süt vermende %15 olasılıkta olsa verememe şansın var dedi, insan korkuyor nede olsa.. Biraz cesaret göstermem lazım sanırım..

ben ameliyat olalı 1,5 ay olucak ancak bişey sorcam nezamana kadar ağır kaldırılmıo ben 5 kiloya kadar kaldırdım siz dikkat ediomusunz

ben zonguldakta oturuyorum ama düzcede oldum amelıyatımı düzce arastırma hastanesınde 5 gun yattım pazartesı gunu cıktım bugunde kontrolum vardı sargılarım degıstı suan ıcıcn ıyı gıdıyor ama benm gıtıtgım bölumde hıc adını duymadım eger hocaysa bılmıyorum benm hocam derya hocaydı cızımlerımı falan o yaptı amelıayat uzun suruyor 6 saat falan meme kucultme ve dıklestırme oldu bende bozulma olayı bılmıyorum ama ben hocaya sordum bır daha buyumez dedı ıns buyumezlerrr

Ben İzmir Dokuz Eylül Hastanesinde oldum.Doktorum Prof.Dr.Adnan Menderes.Gerçekten çok memnunum sonuçtan.Fiyatına gelince... Tamamen estetik kabul edildiği için muayene parasına kadar aldılar.Toplamda 3.500 TL tuttu.Oda parası sütyeni muayene parası her şey içinde

arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun diyorum..
ben bişey soracaktım göğüsün kahverengi kısmından halka çıkarılan kimse var mı acaba, ankarada doktor tavsiye edebilecek kimse varsa çok sevinir.

ben ameliyat olalı 6 ay oldu gazi üniversitesinde yard.doç.dr. serhan tuncer'e ameliyat oldum.benden tam 1700 gr yağ doku çıkarıldı 75 DD sütyen kullanıyordum şimdi 85 b kullanıyorum rahatım.malesef ameliyatımdan 7 gün sonra göğsümde enfeksiyon oluştu biraz onun sıkıntısını yaşadım nazara geldiğime inanıyorum ameliyatım o kadar güzel geçtiki rahattım ağrım sızım olmadı.doktorum çok ilgili biri bana kullandığı teknik lolipop tekniği meme başı ve aşağıya inen dik bir çizgi şunda hiç bi sıkıntım yok iyiki bu ameliyatı olmuşum.izler konusuna gelince herkez izler konusunda endişe ediyor ben hiç etmedim yıllarca taşıdığım o yükten sonra izler falan hikaye yani rahatım ne omuzum ne sırtım ağrıyor önemli olan buydu benim için allah can sağlığı versin.

arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun diyorum..
ben bişey soracaktım göğüsün kahverengi kısmından halka çıkarılan kimse var mı acaba, ankarada doktor tavsiye edebilecek kimse varsa çok sevinir.

ben 16 nisanda Ankarada özel bir hastanede meme küçültme ameliyatı oldum.meme başı küçültüldü bu çok normal çünkü meme küçülünce eski ölçü çok büyük durur.ters t şeklinde estetik dikişle yapıldı dikiş izi ameliyattan çıktığımda bile yoktu.çok memnunum hastanede olmak isterseniz ücret daha uygun 1.5. doç dr asuman hanım var ankara numune hastanesinde çok ilgili tatlı dilli bir hanım.özelde istersen xxxx nerede olursanız olun en önemlisi ameliyattan sonra iyi korumak özellikle yüksek yerlere uzanmamak.iyileşmenizi geciktirdiği gibi dikişte açılmalara neden oluyor aman bu dönem kendinize iyi bakın yada baktırın başkalarının sorumluluğunu taşıyacağınız bir dönem değil unutmayın

Son düzenleyen: Moderatör:
ben ameliyat olalı 1,5 ay olucak ancak bişey sorcam nezamana kadar ağır kaldırılmıo ben 5 kiloya kadar kaldırdım siz dikkat ediomusunz
ohooo senin yine iyi ben 3 hafta sonra cam silmiştim hatta 10 kilo yiğenimi kucağımda taşımıştım ama dikkat etmek lazım tabi..çünkü içeridede dikişş var sadece dışarıda yok..memenin içinide dikiolar onlara dikkat etmek lazım ama benm bişey olmadı
neslihancım benım 5 gun olcak yuruyuşlere baslasam erkenmı bıde uyguladığın ı diyet listesi var mı

cnm henüz erken tabiki zorlanma çok biraz daha bekle..ben diyet listesi uygulamadım..sadece dikkat ettim yediklerime..az yedim sık yedim spor yaptım bir-iki ay sonra...birde sabah akşam elma sirkesi içtim..bir su bardağı ılık suya bir yemek kaşığı sirke şeklinde..55 kiloyum şuanda hedefim 52..dediğim gibi yürüyüş için biraz bekle...

neslihancığım irtiibatı koparmayalım olurmu.senın 80b ye düşüceğin zaömanı merak edıyomda.gercı suanda benım gözüme küçük görünüo.10 gundr raporluydum 1 kılo almışım yavaas yvas baslıom dıyorum doktora sordum 1500 gr yag cıkmış.750 birir diğeride öle.hemsireye sordum gidişata göre doktr iz için krem öneriomuş contribeaux öle bişi.iş yerinddekılrerden utanıom bılıomusun.sen şidi dar dar badyleri giyosundr o maşallah ne guzel

slm ya bende oldum suan 10.gunumdeyım şişlik varmış.sızde de oldumu neaman inmeye basladı kacıncı aydan sonra 80b gıymeye basladınız.bıde şiliğin inmesi için ekstra bışey yaptınızmı

slm ya bende oldum suan 10.gunumdeyım şişlik varmış.sızde de oldumu neaman inmeye basladı kacıncı aydan sonra 80b gıymeye basladınız.bıde şiliğin inmesi için ekstra bışey yaptınızmı

canım şişlikler yaklaşık bir iki ay sonra iniyo hepten ben 85 b sütyen takıyorum balenli sütyenlerde 90 takıyorum benim dikişlerde zor iyleşti sıkıntılar yaşadım ben baya ama atlattım.benim 6 ay oldu hala sol göğsümde hafif hafif ağrılar oluyo geç iyleşti benim dikişler içide anca iyleşiyo sanırım:)

sagol arkadasımm tesekkur ederımm

birde bırsey sorcam amelıyattan kac gun sonra pansuman ıslerı bıtıyor ve yıkanmaaya ızın verıyorlarr benm doktorun bıır ızın verdı bırı vermedııı annemde ızızn vermıyor bekle dııııııyorlarr ama sıze akcıncı gun ızın verdılerr:26:

Selamlar, bende bu durumdan çok şikayetçiyim. Uzun zamandır ameliyat olmak istiyordum. Annem GATA'da Prof dr. Fuat Yüksel'e karından ve göğüsden ameliyat oldu birkaç yıl önce. Doktorundan çok da memnun. 19 mayısda bana randevu aldı, gidip görüşeceğiz. Çok heyecanlıyım.... İçinizde Fuat Yüksel'e olan var mı?

Karar verdim ameliyat oluyorum 25 mayısta,,, düzce devlet hastanesinde op.dr.salih emre üregen'e.. Bügün ameliyat öncesi tahlilerim yapıldı, kan alındı röntren çekildi. Doktor bey bu aralar çok yogunmuş haftaya araya sıkıştıracak inşallah. Bu işte cesaret ve doktoruna güven en önemli şey oldugunu anladım, ben cesaret göstermedim ama doktorum cesaretlendirdi beni..

ben 3 hafta önce göğüs küçültme ameliyatı oldum. İnanılmaz rahatım sadece OLUN diyorum o kadar. ben bu kadar etkili olcağını tahmin etmezdim.kesinlkle tereddüt etmeyin arkadaşlar.

benim sormak istediğim havuza girebilirmiyim acaba? bu ameliyatı olan arkadaşlarım sz girdinizmi???
lütfen cevap verin 2 gün sonra antalyaya gidiyorum çünkii....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…