Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

merhaba...ben bu ameliyatı bekarken kafaya koymuştum fakat emziremezsin yada sarkar demişlerdi vazgeçmiştim...şimdi bir kızım var 5 yaşında.ve ben ayın yedisinde ameliyat oldum.doktorum peşin peşin söyledi süt kanalların gider emziremessin diye bende çocuk düşünmediğim için kabul ettim...sen bilirsin ama bence yinede riske atma anne olup emzirdikten sonra düşün...düşük ihtimal ameliyat olup emzirebilsen bile bu seferde sarkacak görünüm yine bozulacak...iz konusunda diğer arkadaşları bilmiyorum ama benim dikişim dün alındığı halde izler belli belirsiz çok ince bir çizgi şeklinde oda bikaç ay içerisinde kaybolur diyor doktorum...selamlar...

sen canını sıkma cnm doktorun gelene kadar bekle için rahat etmezse başka bir doktora göster ama çok belirgin değilse önemli bişi yoktr bnce

neslihancığım ya varya senı görmel bıle rahatlattı yarın gıtcez inş. senın ameliyattan öncekı bedenın kaçtı ya bya kuçulmuş senın

ben 95 takıodum ordan bile taşıolardı cnm (= şimdi 85-80 takıorum gayet memnunum..biraz daha erken gelsydin görme fırsatın olurdu (=

öncelikle geçmiş olsun,darısı başıma
bende o nedenle bekliyorum yıllardır ama boyun ve bel ağrılarım özellikle arttı,üstelik üzerime istediğim hiçbirşeyin olmamasıda cabası ama tabiki hiçbirşey bir bebeği emzirmeyle kıyaslanamaz:26:

canım ameliyatı nerede, hangi doktara oldun ,ağrın oldumu? tecrübelerini yazarsan sevinirim. merakla bekliyorum.bende olacagım inşallah.

uzun zaman bakamadım foruma.yeni gelenler hoş geldi yeeni ameliyat olanlara da geçmiler olsun.ben ameliyat olalı 6 ay oldu süüüppperrrr görünüyorlar şu an doktorum artık tam bir yılın dolunca gel dedi yani altı ay sonra.düşünen korkan yaz gelmeden kurtulsun.geri dönüp bakamadım ne var ne yok ama sorusu olana yardımcı olabilirim.

neslihancığım senınkıler baya kuçulmuş pazartesi ameliyat gunu almatya gıtcem senın adınıda veririm bıde bişi sorcam sen cuma gııttın muayene ücreti verıomusun

arkadaşlar merhaba uzun zamandır yazamadım her hafta kontrollerime gidiyorum dikişlerim alındı Allaha şükür bir sorun yok kom serena 85 c beden takıyorum ama şişlikler var hala umarım şişliklerde iner kısa sürede =)))

Doktorunun ismi ne canım, dikişşsız olduğunu sanıyordum.dr. fevzi yavaş'a yaptıran varmı?lütfen yazın.

slm kızlar, arkadaşım göğüs küçültme ameliyatı oldu 3 hafta oldu çok memnun. bazı arkadaşların da söylediği gibi boyun sırt ağrıları geçti, istediği gibi beyaz tshirt giyebiliyor-ki onun en büyük hayaliydi beyaz giyebilmek-çok mutlu. ameliyat olmaya cesaret edemeyenler için yazayım dedim bir şeyler. hastanede 1 gece kaldık, refakatçisi bendim :) diren takılmıştı ertesi gün çıkartıldı direnleri. ilk hafta ödem dolayısıyla oldukça şişlerdi, ikinci haftada baya indiler. dikişleri de alındı. sağolsun doktor çok güzel yapmış dikişleri.göğüsleri sanki silikon takılmış gibi sert ve dik.zamanla yumuşayacaklarmış. ayrıca izler için contractubex kullanmasını söyledi doktor.biz izleri dert ediyorduk ama geçecek gibi duruyor, en azından baya hafifleyecek gibi. 3 ay doktorun verdiği sütyeni kullanacak, yüz üstü yatamıyor, bir de spor vs yapmıyor henüz çok yeni malum. ağrı sızı derseniz bir yere çarpmadıkça ağrımıyor, sosyal hayata dönüşü çok hızlı oldu zira arkadaşımın.ameliyat olmak isteyenlere kolay gelsin. umarım herkes hayallerine kavuşur.

selam kizlar,
bende buyuk goguns magduruyum :-( 95 E kullaniyorum ve cok rahatsiz ediyor beni.. ozellikle omuz agrilarim cok oluyor tasimakta bile zorlandigim oluyor.. doktoruma gittim ve bana spor sudyen kullanmami tavsiye etti ve kullandim da fakat hic bisi fayda etmiyor.. cok rahatsizim ve gomlek giyinemiyorum cok cirkin duruyor.. yalniz bir sorunum var ben hollandada yasiyorum ve turkiyede iyi bir doktor bilmiyorum.. bana yardimci olabilirmisiniz? ayrica cok tedirgnim agri filan olur mu dye cogunuzun yorumlarnizi da okudum ama ndense icimde ki tedirginlik hic gitmiyor.. ayrica cok da pahali duyduguma gore.. lutfen bana yardimci olabilirmziniz??

Ağrısı kaç gün sürdü,doktoru kimdi canım, cevabı bekliyorum SEVGİLER

merhaba.memnun kalmanıza sevindim.umarım aynı memnuniyeti ben de yaşarım kısa bir süre sonra,çünkü şuan çok ta memnun sayılmam.ben merak ettim de başından beri düzgünlermiydi??yoksa zaman aldı mı?şişlik,yamuk bir görüntü vs. yokmuydu?bütün ameliyat olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.tabiiki temennim kimsenin sıkıntı yaşamamış olması,yaşamaması. ama yaşayan arkadaşlar varsa ve yazarsa sevinirim.nedir normali anlamış oluruz.yarın inşallah d.r ile görüşeceğim ama,belki dr. beni teselli için normal diyecek,ne bileyim.çok mu kafama takıyorum bilmiyorum.yandan ve üstten bakınca düzgün görünüyorlar ama önden kötü,yamuk görünüyorlar gözüme.
bir de ameliyat olduktan sonra kilo alan veya veren arkadaşlar var mı aramızda?varsa göğüslerde bir değişiklik oldu mu? cevap yazan herkese teşekkür ederim.

sevil2004 tekrar selam , seninle merak ettiklerimiz birebir aynı, bende aynı sorunu yaşıyorum biraz yamuk görünüyorlar gibi , bizden daha eski arkadaşlardan ricam iyileşme sürecini biraz daha detaylı anlatırlarsa çok minnettar olurum

benim ameliyat yaralarım ü3 ayda iyileşti açılma oldu çünki.fakar orantı şekil sorunumolmadı.çok şirinler şu an nazar değmesin.bir rahatsızlık geçirdim 5 kilo verdim dr.sorun yok dedi.belki sen takıntı yapmışsındır bir de şişlik felan varsa insin 6 ay la bir yıl arası tam görünümüne kavuşurmuş biraz zaman geçsin fikrin değişir belki.geçmiş olsun.güle güle kullan

neslihancığım senınkıler baya kuçulmuş pazartesi ameliyat gunu almatya gıtcem senın adınıda veririm bıde bişi sorcam sen cuma gııttın muayene ücreti verıomusun

ilk 3 kontrolümde para vermedim cnm ilk defa cuma günü gittiğimde verdim belirli bi süreden sonra veriosun..ama öyle ameliyat günü almaya falan gittiğinde vermiyosun çokta küçük değiller cnm normal şuanda (=

Doktorunun ismi ne canım, dikişşsız olduğunu sanıyordum.dr. fevzi yavaş'a yaptıran varmı?lütfen yazın.

doktorumun ismi Alper Bayraktar canım Çekirge devlet hastanesinde oldum ameliyatımı çok memnunum şuan bir sorunum yok cuma günü kontrole gidecem dikişsiz olduğunu sanıyordum derken anlamadım canım kendiliğinden geçen dikişler mi onları istemedim sorun olur diye doktorum aldı dikişleri zaten meme uçlarındaki dikişler kendiğinden dökülüyor ben banyo yaparken kendim soymuştum =)) beyaz tenli oluşumdan mı ne bilmiyorum bende de izler daha yeni olmasına rağmen o kadar yoğun değil hatta meme uçlarımda yok denecek kadar az kaldı =))

teşekkür ederim canım cevabın için,bende çok yakında ameliyat olcam, ama günümü almadım daha, doktorada kesin kararımı vermedim.Karar verememek çok zor.Çok iyi bir doktor bulmam lazım ondanda emin değilim.ben İstanbuldayım.Bu konuda uzman olması gerekiyor.sevgiler.

neslihancım ayın 13ne randevu aldım uçuk çıkardım şididen ya cok korkuorum bıde ailemde desteklemıo bıtek eşim yanımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…