Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

cuma iki dimi cok korkuorum var ya

niye korkuosun cnm benm korkucak bişi yok gerçekten (= yarın saat 2de cengiz beyin odasının olduğu koridorda oturup beklerim ben..hiç korkma dediğim gibi ben görüşmeye gittim ertesi gün ameliyata girdim çokta mutluyum şaun biraz daha şiş inmesini bekliorum onun dışında çok iyiyim yarın ayrınıtlı görüşürüz ben 21 yaşında orta boyda 56 kilo kahverengi saçlıyım üzerimde siyah mont olur ordan tanırsın sende tarif edersen iyi olur (= olaya ba ya

merhaba neslihan hanım.kusura bakmazsanız size birkaç soru sormak istiyorum,cevap yazarsanız sevinirim.ben de 5 nisanda ameliyat oldum.bu cevapta şişliklerinizin olduğunu yazmışsınız.nasıl şişlikler bunlar tarif edebilir misiniz?kaç gün oldu ameliyat olalı?ya ne olur cevap yazın.benim göğüslerimin şişliği bana tuhaf geliyor.göğüslerimin dışa doğru alt kısımlarında yuvarlaklığını bozan şişliklerim var da.dikişlerin bittiği yerin daha ilerisinde,umarım anlatabilmişimdir.sizin çok mu düzgündü en baştan beri yoksa zamanla mı düzeldi ve daha iyiye gidiyor??benim dr. yurtdışında geçen haftadan beri ve ben o gittikten sonra banyo yaparken tam görebildim göğüslerimi ve moralim bozuldu açıkçası.önümüzdeki hafta içi gelecek ama ben kafama çok takıyorum.çünkü burda pek olumsuz yorum okumadım.benim kötü mü oldu acaba diye düşünmeden edemiyorum.ne olur yazın.cevap bekliyor olacağım.size de geçmiş olsun.iyi geceler...

merhaba,geçmiş olsun.dikişler için bişey söyleyemeyeceğim ama adet konusunda sanırım sorunu cevaplayabilirim.ben 5 inde ameliyat oldum ve 13 ünde de adet oldum.yani 7 gün sora.bir gece öncesi biraz sızım oldu.emzirdiysen eğer tarif edbilirim.hani sütün çok fazla olurda bir ağrın sızın olur ya, onun gibi bir ağrım-sızım oldu.ama o da bir gece sürdü sadece.çok ta rahatsız etmedi beni.umarım seni de çok rahatsız etmez..benim de sporcu sütyeni biraz sırtımı sıkıyor.dr. göğüslere alttan ve yandan destek olsun diye sargı doldurdu hatta.hala o şekilde geziyorum.voe-nuha marka bir sütyen...
geçmiş olsun....

merhaba teşekkür ediyorum...sizede geçmiş olsun.benim adet öncesi şuan epey hassasiyet var ağrı şişkinlik başladı.umarım çabuk geçer..dikişlerde çok canımı yaktı bugün hala etkisindeyim...ben medikalden aldım sporcu sütyenini fakat memnun kalmadım..

benımde tüm tetıkler yapıldı onay cıktı ama daha gün vermedılerr bır gun once haber vercekelrmıs 3,4 gun yatarsın hastanede dedıler ve en fazla 1,5 mılyarı buldugunu söledı doktorum bakalım hayırlsıııı:26:

cnm öncelikle geçmiş olsun şişliklerden kastım asla şekil bozukluğu değil..ilk baş biri şiş biri daha küçük duruo şişlikten ama şimdi ikiside aynı boyda ve düzeldiler ama altta veya üstte öyle belirgin şişlikler yoktu..ben 20 ocakta ameliyat oldum..dikiş altlarımda potluk falan olmadı ama ilk baş biri daha küçük diğeri daha yuvalrak ve büyük duruodu ama bir iki haftaya düzeldiler cnm..inşallah korkucak bişi yoktur..meme başlarının hizası nasıl aynı mı yoksa biri alltta biri üsttemi o önemli

sevil2004 tekrar merhaba , seninle hemen hemen sorunlarımız aynıydı benimde göğüs uçlarım tuhaf görünüyordu , vede sağ göğsümde dikiş kısmında kızarma hatta morarma vardı , enson yazışımdan sonra sağ göğüs dikişimde sızıntı oldu böyle hafif kanlı sarımsı turuncumsu bir sıvı ( biraz iğrenç anlattım sanırım :) ) neyse doktorumu aradım , görmem lazım dedi ve dün gittim .. hee bu arada o sızıntıdan sonra morarma ve kızarma rengi normale dönmeye başlamıştı .. doktorum baktı çok hafif enfeksiyon ve sıvı birikmesi var o yüzden vücut yavaş yavaş dışarı atıyor dedi , contratubex jeli sürmeye devam et ve izleri hiç kafana takma hepsi zamanla doğal görünmeye başlıyacaklar sen bile inanamayacaksın dedi .

umarım biraz içini rahatlatabilmişimdir çünkü ben rahatladım bence sende doktoruna bir görün ve de jel işini hatırlat sana jel vermemişti yanlış hatırlamıyorsam

neslihan merhaba , bir şey soracaktım .. ben 9 Nisan'da ameliyat oldum sol göğüs ucum çok çok az daha aşağıda duruyor , gerçi sağ göğsüm daha geç iyileşiyor sola göre , ama sen aynı hizada olmaları önemli yazmışsın ya bir sormak istedim bu konu hakkında biraz bilgi verebilirmisin rica etsem

çok teşekkürler

birazdan doktoruma gidicm sorayım bi cnm gelnce cvp yazarm sana ben (=

ok sağol :) heyecanla bekliyorum

cnm dediğim gibi hiza çok önemli ama öğüslerin tam şekil alması altı ay sürüo bu arada biri şiş biri inik falan olabilio benim doktorum her gittiğimde göğüs hizamı kontrol edio..şimdide bilgisayardan bir sürü resim gösterdi neleri var okadar kötü ameliyat edenler varki..ikinciye benim doktoruma gelip tekrar ameliyat olan bi sürü insan gördüm..amacım seni korkutmak değil aksine rahatlatmak..eğer fark çok belirgin değilse kafana takma daha şişlikler inick benim 3 ay oldu hala şişliklerim var..bıçak kesiği bu boru değil normal okadar (= çok önemli bi ameliyat bu..sıkma canını (=

neslihan çok sağol yazdığın için , sen kime ameliyat olmuştun ?? Benim doktorum hiç hizaya filan bakmıyor yada baktı ama bana bişey söylemedi , sağ göğsüm daha şiş olduğu için daha dik duruyor ve fark ondan kaynaklanıyor sanıyorum , kötü ihtimali düşünmek istemiyorum (( off içim daralıyor düşününce ama umarım birkaç ay sonra pişman olmam

ben medical parktan cengiz bozkurta ameliyat oldm cnm hiç pişman değilim çok iyi bir doktor seçimi yaptığım için kendimi kutluorum (= hiç korkma başta öyle biri şiş duruo sen küçük oluşunun keyfini çıkart (=

cevap yazan herkese teşekkür ederim.
göğüs uçları aynı hizada ama işte şekil tam yuvarlak değil.o şişliklerden dolayı yamuk duruyor. şişlik diyip duruyorum ama...umarım şişliktir,kalıcı bişey değildir ve düzelir.benim dr. pazartesi gelecek gidecem inşallah.şimdilik ben dr.un eşime söylediklerinden dolayı kafama takmamaya çalışıyorum,deekki normal diyorum.çünkü eşime "çok başarılı geçti,çok güzel oldu" demiş.ve pansumana gittiğimde de bana herşey yolunda demişti.demekki normalmiş diyorum.umarım öyledir.
benim de sağ göğüs ucum daha şiş ve kızarıktı ve benimde anlattığın gibi bir sıvı sızmış göğsümden.kızarıklık geçti zaten ama hala diğerine göre daha şiş gibi.
inşallah kimsenin bir sıkıntısı kalmaz.iyi akşamlar...

neslihancığım ya varya senı görmel bıle rahatlattı yarın gıtcez inş. senın ameliyattan öncekı bedenın kaçtı ya bya kuçulmuş senın

mrb arkadaşlar,bende ameliyat olmak istiyenlerdenim..en son ölçtüğümüzde gögüslerim 117 çıkmıştı..

yaklaşık 2 yıl önce ege ünv.gitmiştim ve üçte biri alınıcak demişlerdi (az gibi geldi bana)
dr çok havalı ve moral bozucuydu..gögüsünün şekli gereği T şeklinde iz kalıcak bunu unutma razımısın dedi ameliyat gününü 8-9 ay sonraya verebiliyordu..
öncelikle şunu sormak istiyorum arkadaşlar,ben daha hiç anne olmadım ve deniyoruz..o dr demişti ki,bebeğini emziremezsin,emzirsen bile anca %40 kadar sütün olur demişti..

böyle bir şey varmı arkadaşlar?
doğumda sorun olurmu?daha da önemlisi süt vermemde sorun olurmu?ayrıca iz kalıyormu?bu kadar büyükmüydü sizinde gögüsleriniz?
ve izmirde ameliyat olan varmı içinizde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…