Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

cok gecmis olsun sweetler
yeni memislerin hayitli olsun
bu ayin 20 sinde de ben olacagim ama korkuyorumeyvahedigeldismile

ameliyat bedeli eser hanım önce 5000 dedi sonrasında peşin olursa 4500 olur dedi
bu estetik hastanesi fiyatı.. eğer biraz daha uygun 4000 civarı olsun dersenizde ona göre uygun calıştığı hastane var
doktorumdan memnun kaldım eşim illaki bayan olsun istedi ...bende bana en yakın olan eser hanımı seçtim onuda internetten buldum ..ilk muayeneye ücret almıyo...gittim görüştüm bi baktım haftasına ameliyat tarihi almışım... aklımda bu forumda cokça methini okuduğum aylin hanımda vardı ama sonradan vazgeçtim bana uzak olması sorun olur diye düşündüm iyikide eser hanımı seçmişim pansumlara git gel sorun olabilirdi ve gayet güzel bi iş çıkardı doktorum
üstelik ben ameliyat ekibinin de bayan olmasını istedim onuda sağladı sağolsun
eşimin dahada içine sindi bu durum

cok tesekkürler arkadasım inan mesele karar vermek sen tarihinide almışsın hayırlı olsun şimdiden

ilk günler acıların oluyo ama bünye meselesi belki sen cok daha rahat atlatırsın umarımda öyle olur hiç korkma dualarını okuyarak gir ameliyata allah yardımcın olsun

yanında eşinin olması sana yardımcı olması süper 2 hafta sonrada işe başlasan sorun olmaz ama 1 ay cok daha iyi

hastanede 1 gece kalıyorsun ertesi sabah dr geliyor bandajları yeniliyor drenleri çıkarıyor ve gide bilirsin diyor
maliyete gelince 4500tl

öncesinde bi meme usg isteniyo onada 100tl verdim başkada masrafı yok

selaaam hastane işim olmadı kızlar belliydi zaten dimi uğraş uğraş mahvoldum kaç gündür ama sonuç alamadım neyse yinede biraz ümit var şimdi bu polikliniktekiler iki grup ben ayrı ayrı ikisinede gittim biri günümü vermişti diğerleride operasyon için belgelerimi hazırladı ama birbirlerinden haberleri yok tabi sekreterin hatası oda tamamen sonra ortaya çıkınca ya pazartesi ameliyat olamazsın çünkü bizim grup dolu o gün yada belgelerini tekrar onların gruba yaptırmalısın karar ver dedi doktorum bende tüm işlemler bitmiş bi tahlillerim kalmış bi daha uğraşamam dedim o zaman ameliyat gününü tekrar verin bana dedim oda ok o zaman git tahlillerini yaptır dedi yaptırdım salı günü sonuçları alıyorum anesteziye gösteriyorum sonrada gün alıyorum tekrar işte bi daha stres yaşa ne zamana verecekler kimbilir çok moralim bozuldu zaten reglyim dokunsan ağlıcaktım hastanede herkes bişi sööledi zaten kaç gündür iki ayrı grup olunca ve ikisi birbirlerinin hastalarına karışamıyorlar o yüzden karışıklık yaşadık neyseki bi şekilde çözüldüde olan benim günün iptali oldu yani işte napiim ama tahlillerim olduğuna göre demekki yakın bi zamanda yapacaklar dimi yoksa niye yaptırsınlar üzerinden çok geçmemesi gerekiyormuş tahlillerin yoksa tekrar yaptırmalıymışım fln bakalım akıbetim ne olacak şimdide salı gününü bekleyeceğiz beklemekten yoruldum ya inanın yani çok sıkıcı işte bnm durum böle kızlar bu arada stresten uçuk çıktı dudağımda doktor görünce dediki sen bu uçukla zaten ameliyata giremezsin neaaa niyeki dedim meğer anesteziyi ağızdan hortumla gaz şeklinde veriyorlarmış eğer bu gazla senin dudağındaki yara temas ederse içine atar yara olur için fln dedi bide bundan korktum herşeyde bi hayır var ya en azından salı gününe kadar uçuğumda geçer dimi napiiim yaa beklicem yine salı günü yazarım ne oldu ne bitti böyle kızlar yaa şansım yok benim anladım bunu herkesin hemen işi oluyo benim niye böyle yürümedi ya işlerim ne şans yani deli oldum ya haber vereceğim ben size kızlar öpüyorum hepinizi görüşürüüüs kaydirigubbakcemile5

evt cnm omuzdan aşağıya ölçülüo ayy gerçekten seninkide baya büyükmüş cnm ya yaptırda kurtul biran önce sende bakalım bende kaldım şimdilik ne zaman olacağım meçhul :umursamaz:

selam cnm özelde yaptıracaksan en az 6 ay geçmesi gerekiyor emzirmeyi bırakıp 6 ay geçecek o zaman yapılıo ama hastanede sigortan karşılayarak yaptıracaksan doktorum bana iki yıl geçmeliydi dedi (bnm tam bir yıl oldu) ama olsun buda olur dedi böyle cnm inş. kısa zamanda yaptırabilirsin sende kaydirigubbakcemile5

demircik ne oldu seninkini sigorta karşılıyor mu??

ya karşılıyorda dedim ya bir sürü karışıklık oldu saçma sapan aylar öncesi aldığım ameliyat günüm maalesef iptal oldu neyse alacağım salı günü yine ama bu defa testlerimide yaptırdım engel kalmadı yani bakalım en kısa sürede yapmaları gerek testlerim olduğu için salı gününü bekliyorum ya rüyalarıma giriyor yine ameliyat psikolojim uçtu yaaaa ne güzel hazırlamıştım kendimi şimdi yine aynı stresi yaşa off zor yaa eyvahedigeldism

Demircik bende bişi sormak istiyorum.

aslında baya okudum ama ssk nın neye göre karşıladığını bulamadım.

Birde karşılayınca neyi karşılıyor? Sadece hastane ücretinimi? Ve nerde kime yaptırabileceğimize biz karar verebiliyormuyuz.

Bu arada benim ölçülerim;

Göğüs : 99
Göğüs altı : 72
Boyundan Göğüs ucuna : 31

Göğüs ölçüm çok aşırı büyük olmasa bile göğüs altım dar olduğu için çok büyük görünüyo:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım yaaa neden korkuyorsun kurtulucam diye sevinsene bak tüm olanlar tecrübelerini paylasıyor bir kaç acın olur sonra gecer ondan sonra yasayacağın mutluluğu bi düşün...

son 15 gun :))):lepi:

evt cnm omuzdan aşağıya ölçülüo ayy gerçekten seninkide baya büyükmüş cnm ya yaptırda kurtul biran önce sende bakalım bende kaldım şimdilik ne zaman olacağım meçhul :umursamaz:

evet canım yaa doğumdan sonra felaket oldu benımkiler.akannehir
asırı kilo aldım bunyemde musaitti kiloya zaten memişler büyük hamilelikti süttü pompaydı süt olsun diyede yedim yedimm ( bi haltta olmadı) mememden göbeğimi ve ayak uclarımı göremiyorummm:çok üzgünüm:

sende en kısa zamnda olursun merak etme çünkü sıran geçti ve tahlillerin ahzır doktorun ne diyor bu duruma???

ucuk olayı evet gercekten riskli beklemekte fayda var ucuk için öze ilaçlar var onlardan kullan bence hemn gecer...alkisalkisalkis

Tam da benim merak ettiklerimi sormuşsunuz. Aynı şeyleri ben de merak ediyorum

demircik moralini bozma canim herseyde bir hayir vardir olumlu düsün olumlu olsun bitanem

canım yaaa neden korkuyorsun kurtulucam diye sevinsene bak tüm olanlar tecrübelerini paylasıyor bir kaç acın olur sonra gecer ondan sonra yasayacağın mutluluğu bi düşün...

son 15 gun :))):lepi:
evet dogru buradaki yorumlari okuyunca cesaretim geliyor ama yine korkuyorum bicak altina yatacagim sonucta

çok teşekkür ederimbüyük göğüsleri çeken bilir artık daha dikyürüyorum görüntüise şimdiden muhteşem keşke daha önce yaptırsaydım :))))

selam cnm devlet hastanesinde plastik cerrahi bölümünde eğer sigortan varsa ücretsiz yaptırabiliyorsun sositososito plastik cerrahide iki grup doktor var bunlardan herhangi bir grubu seçiyorsun muayene oluyorsun eğer uygun görürlerse hemen heyet raporu çıkarıyorsun ardından tahlillerin yapılıyor sonuçları alınca doktorun anesteziye yolluyor seni orasıda tahlil sonuçlarına bakarak uygun gördükten sonra doktoruna gidiyorsun gün veriyor o gün ameliyat oluyorsun sigortada herhangi bir ameliyatı olur gibi safra kesesi yada miyom ameliyatı gibi onları nasıl ücretsiz yapıyorsa sigorta buda ööle çünkü sana zarar veren birşey bu vücut yapını duruşunu herşeyini etkilediği için estetik ameliyata girmiyor ameliyatın ismi mamoplasti diye geçiyor bende tekrardan günümü aldım kızlar 27 eylülde kısmetse giriyorum ameliyata bu defa kesin ama herşeyim oldu tahlillerim fln hepsini yaptırdım günümü bekliyorum artık problem kalmadı yane aklinialirimsmile inşaallah sizde biran önce yaptırabilirsiniz ben çok basit gibi yazdım ama çok uğraştım bunlar için günlerce gittim geldim ama sonunda değdi aldım günümü ve yaptıracağım doktor seçimi konusunda dediğim gibi grup halindeler ve iki uzman doktor var bir kaç tanede asistan doktor var ama hepsi giriyor ameliyata ve hepsininde sürekli bu ameliyatları yaptıklarından çok tecrübeleri var ben güvendim bilmiyorum tabi herkesin düşüncesi farklıdır neyse kızlar ben kaçtım görüşürüs yine opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…