Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Deryacim nasilsin? Keyfin yerinde mi? Ben artik normal sudyen alacagim cok mutluyum dikislerim her gecen daha iyiye gidiyor .

demircik neden tirsiyorsun cnm ben can atiyorum olmak icin nerdeyse kendi ameliyatimi kendim yapicam izleyerek okuyarak okadar tecrübe edindim yani opuyorumnanaktan

ya cnm bende aynen senin gibiyim her yazıyı okudum sürekli estetik operasyonları izledim aslında gerçekten korkulacak bir şey yok bende korkmuyordum hiç ama ne bileyim bu aralar ameliyat yaklaştıkça rüyalarıma giriyor her gece rüyamda ameliyat oluyorum düşün sabah kasılmış bir şekilde kalkıyorum çok komik hemen kontrol ediyorum o kadar gerçekçiki rüyalarım o yüzden biraz psikolojim bozuldu sanki nasıl olacak ya istediğim gibi olmazsa diye çok endişe ediyorum yaa inş. güzel olur eyvahedigeldismile

ayy bunları duydukça korkularım geçiyor biraz off allahım şu gün gelsin artık ya dayanamayacağımmm delikafadulden

demircik sakin korkma ve bana dua et en kisa zamanda bende olayim.bugün gece elbisesi bakdim moralim cok bozuldu aglayarak cikdim.kiymetini bil cnm

veee sonunda yarın bu saatlerde bu koca memelerden kurtulmuş olucam sonrasında yazarım.ben oytun idile olucam 4500 e yapıyor.

veee sonunda yarın bu saatlerde bu koca memelerden kurtulmuş olucam sonrasında yazarım.ben oytun idile olucam 4500 e yapıyor.

canım senın adına çok sevindim. şimdiden çok geömiş olsun ayrıntıları paylas bizimle.

ameliyat haberlerini duydukca sanki kendim oluyormuş gibi çok seviniyorum.

darısı bana inş .

demircik sakin korkma ve bana dua et en kisa zamanda bende olayim.bugün gece elbisesi bakdim moralim cok bozuldu aglayarak cikdim.kiymetini bil cnm

Huzunperisi seni cok iyi anliyorum insallah yakin bir zamanda sende ameliyat olursun. Her buyuk goguslu kadinin yasadigi gibi bir cok davete kiyafet bulamadigim icin katilmadim magazalardan kac kez aglayarak ciktim.Yaz gelsin hic istemezdim..
Simdi tek bir pismanligim var. Keske yillarimi bu sekilde gecirmeseydim sadece gecen senelere uzuluyorum...

cok sükür sen kurtulmusun petalcim ins bende bu kisa düsünüyorum.almanyada oldugum icin kisin tr gidip yaptiricam.yillar sonra esim son halimden sonra kesin evet dedi.normalde fizigim arkadan cok güzel ama önden tam bit facia.107 meme ölcüm.bir yerde okumusdum ideal olan meme alt ölcünden 5 ile 7bucuk fazlalik olacakmis.benden bayagi kesilmesi gerekecek.ben 90 istiyorum cnm.seninki kacdi kac oldu simdi petalcim

zannedersem Almanya'daki doktorlara gore buyuk gogus sirt agrisina neden olmadigi icin sigorta karsilamiyor degil mi? Oyle okumustum bir yerde....
Benim vucuduma gore inanilmaz buyuktu Fransa'da bulamayip Mark and Spencerdan aliyordum 32G-34G 100- 103 arasi herhalde olmasi lazim cok emin degilim. Europe bedenlerine gore 70I oluyormus
Simdi ise 85C ve ben bu hallerinden inanilmaz mutluyum. Dekoltede cok guzel duruyor

i:
petalcim benim almancam olmadigi icin ugrasamiyorum.almanyadada olmak istemem cünkü doktorlarini begenmiyorum.kardesimin eltisi burda oldu kadinin meme basini bayagi yukari dikmisler.bende haftasonu trump marka sütyen denedim tr ölcüsüne göre benimki 85D idi kadin bana F getirdi o dahi dar geldi isde o an koptum resmen kendimden tiksindim esimden ve saticidan utandim

petalcim almanyada ameliyat icin cok ugrasman gerekiyor.evdoktorum bana dediki memeler büyük kemiklerin ince tasimiyor dedi.kestirelim dedim olmaz ameliyat iyi degildir dedi.sananeee be kadin ben kesdirecem badi ve gömlek giyecemmmmm

ay aynen cnm bende senin gibiyim bu yaz zorla bir tane 44 beden gece elbisesi bulup terzide yeni baştan yarattım zaten pahalı aldım birde terziye bi ton para bayıldım normalde 38 bedenim ben ama üst taraf 44 beden nasıl bulayım kıyafet bu şekilde anca oldu onuda zaten her düğüne giydim allahtan ayrı ayrı kişilerindide rezil olmadım dicekler bu kızın kıyafet alcak parası yok heralde her düğüne aynı şeyi giyiyo ama bilmiolarki bulunmuoo yoksa mağazalarda çook ucuza ööle güzel kıyafetler varki ama hadi uydur bakalım üstüne göre nerrdeee yok neyyse ben kurtuluyorum allah hepimize aynı şansı nasip etsin çarşamba günü tahlillerim başlıo kızlar bana şans dileyinn.... :lepi:

Demircik sakın korkma hiç korkulacak bir ameliyat değil ben güle oynaya gittim geçen hafta bugün şu saatlerde ameliyattaydım ertesi sabah çıktım bugün kendimi çok yormadan evimi bile temizldedim.Tek pişmanlığım bu kadar ertelememiş olmam yaş 31 keşke 25yaşlarımda olsayısım diyorum neyse hayat benim için yeni başliyor aynada kendimi tanıyamıyorum yıllar sonra belimi gördüm bol giysem daha kilolu oluyordum dar giysem herşey meydandaydı şimdi ne giysem yakışıyor giyiniyorum diye kendimi avutmusum giyinmek o kadar zevkliymişki 110falandı benımki 90 şimdi şiş inince 85beden olacak inşallah.İzler var evet doktorum 3ay incelememei söyledi ilk gördüğümde bu bana ne yapmış deim ama zamanle gececek benim hiç acelem yok sokakta dimdik yürümek kadar güzel bişey yok hadi kızlar siz dekendinize bir iyilik yapın bunu çoktan hakettik ben burdan gaza geldim ve burda yazan herkese teşekkür derim.Fazlalıklarımı ameliyat masasında bırakıp kendime yani bir sayfa açtım:)

demircik ameliyata girerken bana dua et hastanin duasi kabul olurmus canim

yıllarca gögüslerimi saklıycak kıyafetler ardım durdum hamilelikti lohusalıktı derken gögüslerim dahada öok büyüdü.
şimdi aynı kıyafete mahkumum üniforma yaptım kendime yıkayıp ütüleyip giyiyorum çünkü- hiç bisey olmuyor. yakında işe baslıycam ne giyeceğim bilmiyorum ....

demircik ameliyata girerken bana dua et hastanin duasi kabul olurmus canim

ayy kıyamam tabiiki ederim hayatım bütün ameliyat olmak isteyenler inşaallah olsun diye dua edeyimde herkes için tutsun ama seni ayrıda söölerim hadi yine torpil yaptım hihihihihi ayy inşaallah bir an önce sende ameliyat olursun yaa bak valla şu an kendimden daha çok istiyorum bunu çünkü çok iyi anlıyorum seni gerçekten cnm içten söylüyorum yanii :teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…