Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

hayall bende sana sorayım daha tecrübeli olarak ben ameliyat olalı 2.günüm agrılar ve yogun gerginlik hissediyorum tas gibiler sanki ne zaman yumuşarlar

Sağol canımmm özelden yazabilrsen ilacın adını cok sevinirim yoksa elimde kalacaklar ck kaşınıyorlar çıldırıcam.sadce bir kez hafiften baktım yaralara cok koktum birdaha bakamadım umarım en kısa sürede gecerler.Ama DEĞERRRR.Sizede cok teşekkür ederim cok guc verdiniz bana sayenizde daha da cesaretlednm.

hayall bende sana sorayım daha tecrübeli olarak ben ameliyat olalı 2.günüm agrılar ve yogun gerginlik hissediyorum tas gibiler sanki ne zaman yumuşarlar

geçmiş olsun hayatım:)) tatlım ilk bir hafta benimde yoğun ağrılarım vardı aynen dediğin gibi taş gibilerdi gerginlerdi ama 1. haftanın sonunda hepsi azalıyor canım merak etme yumuşaması biraz zaman alıyor bugün 20. günüm hala şişlik var ama epeyce yumuşadılarr:)) galiba ameliya olmaktan çok sonrasında bu süreci beklemek zor:))

Hayall_06 merhaba.. Öncellikle yeni ameliyat olmuşsunuz sanırım çok geçmiş olsun..
Bende cumartesi günü Dr. Nebil Bozdoğanla görüşmeye gittim çok memnun kaldım..
Fiyatta 4.500 TL istedi. Açıkçası uygun gibi geldi.. Benim bedenim 110 ve 80-85 istiyorum.. Acaba sen nerde oldun ameliyatını ve kaça mal oldu?
Çok teşekkür ederim..

Öncellikle tekrar merhaba. Bende gögüs küçültme ameliyatı olmak istiyorum gögüslerim 85 DD. Aslında bir önceki mesajımda hayal içinde yazmıştım ama diğer yazıları okuyum dedim kafam karıştı :bbo: 85cc, dd, b, cup gibi ifadeler vrdı ben bunları bilmiyorum sizce ameliyat için ne demeliyim bu cc dd nasıl bir ölçü oluyor eyvahedigeldismile Bende ameliyat olmak istiyorum artık bana biraz bilgi verebilirmisiniz? Şimdiden heyecanlıyım mesajlarınız için ve çok teşekkürler

Son düzenleme:

merhaba çok geçmiş olsun.kurtuldun artık valla senin adına çok sevindim:)başta benimkiler de büyük görünüyordu ama şişlik vardır sende de zamanla geçer 2 hafta sonra tam anlamıyla rahatlarsın hadi bakalım sonrada alışveriş çılgınlığın başlar...:))

sagol canım ya bende cok seviniyorum ama daha direnlerim üzerimde oldugu için fazla rahat degilim bu akşam alacak onları umarım kolay çıkıyordur cumadan beri televizyon gibi kablolarla dolanıyorum evin içinde şuan sertliklerim fazla ama yumuşamada başladı tamamen yumuşak olacaklarmı normal meme gibi yani cevabını bekliyorum canım tecrübeye cok ihtiyacım var:))

çok teşekkür ederim tatlım ben dr.aylin karanlıka oldum 5000 lira.çok da memnun kaldım açıkcası:))fiyat gayet uygun bence inşallah sağlıcakla ameliyatını lup dönersin sende canım:)))

bende sizlergibi büyük göğüslerden muzdaribim.toparlayıcı südyenler varya şu kalın lastik askılı onlardan 90 takıyorum.diğer sudyenlerde kaç olur bilemiyorum çünki denedim taştılar hep olmadı yani.neyse ben samsun da emeliyat olan varmı diye sorayım sizlere birde maliyet nekadar oluyor ayrıca heyet raporuyla temel sağlık sorunu olduğu kanıtlanırsa devlet karşılıyor diye duydum böyle birşeyden haberdar olanınız varsa ve beni bilgilendirirse sevinirim

canım ben özelden yazamıyorum ama şöle tarif edeyim sana eczane de söylersin verirler ^^ turuncu kutuda kaşıntıları önlemek için kullanılıo ücreti 8 lira FENİS die başlıo ^^ kusura bakma en fazla bu kadar yardımcı olabilirm ama dediğim gibi ezaneye bunları söylersen yardımcı olurlar kaydirigubbakcemile5

canm nasılsın ?? halaa sende şişlik ağrı falan varmı nasıl hissedıyorsun kendını bu arada drenlerın alındımı cok acı verıyormu alınırken:sinifsinif:

canm nasılsın ?? halaa sende şişlik ağrı falan varmı nasıl hissedıyorsun kendını bu arada drenlerın alındımı cok acı verıyormu alınırken:sinifsinif:

selam canım daha iyiyim ama sol göğsüm saga göre daha şiş ve o taraf agrıyor ama sag taraf cok rahat ilk günden beri sol taraf daha şiş yumuşamaya başladılar ama daha cok var birde cok halsiz hissediyorum üşüme alıyor beni kan ilacı verdi dr.um dün başladım drenler cok rahat cıktı anlamıyorsun bile ama epey kısmı içerideymiş 1 parmaktan fazla cıktı içeriden bu arada dr.um beni çok dayanıklı buldu 2 pansumanımdada hiç sesi çıkmıyor diyor şaşırıyor ama gerçekten acımıyor pansumanlar bende de haberler bunlar

sen ne zaman gideceksin dr.a ama ufak çocukla zor oluyor cocuk anlamıyor aglıyor yanında yardımcı şart şekerim benim annem olmasa perişan olmuştum((

canm diger sayfalardada okudum dren acıtmıyomuscekılırken demek sendede öle oldu ozamn ondan yanada korku kalmadı içimde ..pansumanlarında ıyı gecıyor maşallah maşallah dıyımmbende yarın diş ıçın gıtcektım ön dışlerımde agrıma var acayıp ama malesef bayram nedenıyle kaldı cumaya kadr hallderım dişlerımıkanal tedavısı uygulıcakmış dr öle soyledı hıçte dışcıye gıtmış bırı degılımm korktum bıraz neyse o ertelendı..haftayada bı aksılık cıkmazsa göğüsle ılgılı gıtcem .. bu arda benım bebegım 1.5 yaşında ve cok ınatcı huyu kurusun annemle konuştum amelıyat olursam kendısı bana yardım etcek ve annemde kalıcam zatendaha rahat olur:1hug:

mrb. özel bi sorun olcak göğüs küçülten veya özellikle dikleştirme ameliyatı olan arkadaşlara. yer çekimi diye bişi varmış ve gazetede bi resim görmüştüm göğüs mahvolmuş ameliyattan sonra yarı aşağıda yarısı yukarıda böle bişey söz konusumudur?
şugün itibariyle göğüs dikleştirme ve küçültme fiyatları nelerdir mesela benim göğüs hamileliğimm bitti bebeğimi emzirdiğim için büyüdü 100 85 istiyorum nasıl olur?

ben henuz emzırıyorum canım yazamamısım atlamısım bebegım 6 aylık..ama emzırme bıtınce kesınlıkle olacagım cok sarkık ya delırıyorum popom kucuk belım ınce memeler dew gıbı kufur edıyom her bakısımdasempatiksalakcinni

anooo gecmıs olsun canım yaaa
macıde hanımı cok duyuyorum burda ya nerde bu doktor sımdı arastırıcam netten
ben ozel de olmak ıstıyorum bu butceyı ben calısırken ayırdım bırıktırdım

ben hıc duymadımda gormedımde

Deryacim tabii hatirliyorum seni, aa guzel rdvnu almissin peki doktorun klinikte mi calisiyor, devlet hastanesinden gun almak icin cok uzun bekliyorsun ,en azindan lyonda boyle. Bana gecense 6 ay sonrasina rdv vermislerdi ameliyat icin
canim ben ameliyat gunumude aldim 1 temmuzda kismetse ameliyat oluyorum doktorum klinikte calisiyor sen ne yaptin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…