Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Sağol bidenem ama nebileyim arkadaşlarım falan hep ayy kötü duruyor cocuk emzirmiş gibisin fln dedikleri için buyuk ihtimal beni mutlu etmek için söyledi die düşündüm.İşin kötü tarafı ablam yanımdaydı ama ablanın ihtiyacı var mesela dedi ablam çok bozuldu yolda hep onu tekrarladı.Bana ne dedi duydunmu bana ne dedi duydun mu die.Gülsem mi ağlasam mı:)Müsat olursan ugra yanıma hastaneye iki lafın belini kıaralım:):)

selam kızlar sizlere bişey sorcam
boğaziçi tıp merkezinde op.dr. tuba demiray(tuba erdoğan demiray) hakkında bi bilgisi olan varmı acaba ??????

kızlar yarın göğüs küçültme ameliyatı olucam çok korkuyorum daha önce hiç ameliyat olmadım narkoz almak beni tedirgin yapıyor ve tabiki ameliyat sonrası ağrılar ameliyat olanlardan destek bekliyorum dua edin hayırlısıyla bitsede kurtulsam tşk.......

canm benım anlatılanlara göre hıçte korkulacak bısey yokmuşş bence ıçın rahat olsun bende olucam ama 6 ayın gecmesını beklıyorumm ınsallah bende kurtılcam allahın ıznıyle ...ınsallah cok ıyı gecer dualarım senınle rabbım yardımcın olsun :1hug:

canım bende hiç ameliyat olmamıştım aynen narkoz korkusu bende de vardı ama ne zaman girdim ameliyata ne zaman çıktım farkında bile değilim....ameliyat sonrası agrılar ise tahmin ettiğin kadar fazla değil inan korkulacak bişey yok 2 3 gün kollarını çok rahat hareket ettiremiyosun sadece....şimdiden geçmiş olsun..

cnm güzel dilekleriniz için tşk.ederim allah hepinizden razı olsun gelişmeleri dönüşte bildiririm tşk....

sağol cnm sizler sayesinde cesaret buluyorum desteğiniz için tşk.allahın izniyle dönüşte yazıcam....tşk..........

selam. senin sitedeki yazılarını okudum gerçekten çok memnunmuşsun diğer yazılanlar bana sanki biraz bazı doktorların adlarını bu sitede duyurmak istedikleri kanısını uyandırdı ama seni samimi buldum bende gerçekten çok rahatsızım ama etrafımdaki insanlar dikkat çekici bir boyutu olmadığını bu ameliyatı yapmaya gerek olmadığını söylüyor bu durumda benimkini ssk karşılar mı acaba ben de senin yaptırdığın hastanede yaptırmayı istiyorum karşılamasa bile ücretli olarak orada yaptırabilir miyim ne kadara yaparlar bu durumdavereliniortak

baskan canım ben ne yaşadıysam bu site de onları anlattım çünkü bende evde sadece merak edip girdiğim zaman öğrenmiştim böyle bi imkanımın olduğumu ve herksinde bundan faydalanmasını istiyorum taysun reti nevana89 da benden öğrenip gitmiş birbirimize yardımcı olursak herşey daha güzel olmazmı :vereliniortak

sorularına da şöyle cvp vereyim benim göğüslerim 110 d beden di macide hanım muane etti ve heyet raporu alırsın ssk karşılar dedi hiç para ödemedim sütyen hariç tabiki onu kendin alıyosun benim göğüslerim gerçekten büyük ve sarkıktı kamburluk bile başlamıştı o yüzden heyetten geçtim ama senin durumu bilemem dediğim gibi muane olursan zaten doktor sana söyler ayrıca ameliyatımı manisa devlet hastanesinde oldum canım

ankarada sadece bayanlardan oluşan bir ameliyat ekibi varmı eğer yoksa türkiye genelinde varmı webden araştırmalarımdan bir sonuç alamadım

Gülsel sen bizim kanatlı meleğimizsin canım :Saruboceq:
İyiki bu sitede araştırma yapmışım; seni ve Macide Hanımı tanımama vesile oldu. sayenizde manken gibi geziniyorum ortalıkta kaydirigubbakcemile2

peki kiloy agöre küçük olunca kötü görünür mü.kilo aldım bir yıldır.aslında kötü değil ama güzel görünmesi için ve ilerde sorun olmaması için dşünüyorum.ne diyosunuz

bander canm amelıyat oldunmu nasıl gectı ınsallah ıyısındır ..

tşk ederim cnm ameliyatım iyi geçti inanın korkulucak birşey yokmuş ben iğneden korkan biriydim ameliyat sonrası hiç ağrım olmadı sadece ayağa kalkınca başım dönüyordu bu sabah kalktım biraz yürüdüm açıldım saat 11 de eve geldim kaç senedir düşünüyordum bu site sayesinde cesaret buldum şu an bayağı küçük duruyorlar bu arada göğüslerimde su keseleride varmış onlarıda aldı doktorum hafta içi pansumana gidicem yine yazarım sizlere..

kızlar merhaba bende bu hafta içinde sanırım cerrahpaşaya muayeneye gideceğim randevu bekliyorum ama aynı zamanda acaba caysam mı diyede sürekli düşünüyorum. Onlardan kurtulmak ve küçük olduklarını görmeyi öyle yaşamayı çok istiyorum ama işte narkoz korkusu yinede bayağı baskın çünkü iki çocuğum var ve onları yeniden ya göremezsem diye korkum oluyor sizlerin yazdıklarınızı okuyunca hemen bir gayret geliyor bana ama bakalım yinede korka korka da olsa gideceğim allah zaten alnımıza ne yazdıysa o olur ondan kaçış olmaz sizlerden de cesaretle inşallah bende olacağım gelişmeleri yazarım. Benim içinde dua edin lütfen

bander sanada geçmiş olsun nerede oldun ameliyatını ne kadar oldun yazarsan sevinirim.

Gülsel sen bizim kanatlı meleğimizsin canım :Saruboceq:
İyiki bu sitede araştırma yapmışım; seni ve Macide Hanımı tanımama vesile oldu. sayenizde manken gibi geziniyorum ortalıkta kaydirigubbakcemile2

canım podyumda fazladan yer varsa bende niyetliyim cuma gununden sonra beraber mankenlik yapalım:)

pekı canm cok cok gecmışş olsun kurtuldun artık desene darısı benım başıma hayırlısıyla bende ınsallah olurum bu amelıyatı ..bu arda canm dren dıye bısey takıldımı sana nasıl bısey o alınınca agrı falan oluyomu..:1hug:

ooooooooooo biz böle 10 kişi daha toplanırsak burda yandı ortalık yaawwwwwwww hepberaber kasıla kasıla bi yürürüz ohaoldumsmile tutamazlar bakın ne dicem msn adresimi vereyim ordan da konuşabiliriz isterseniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…