Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

kilomuda veremedim daha 90 kiloyum hem belki zayıflarım o zamana kadar hem kilo hem kocaman memeler of of sıkıldım valla hamilelikten sonra o kadar çok değişim olduki bende çok moralim bozuluyo ve daha adet te görmüyorum.evlendiğim zaman 57 kiloydum bennn ahh ahhhh

Taysun tenis topu demişsin ya bayıldım.kaydirigubbakcemile3 darısı başıma allahım allahımmm. :)

Canımm hadi gözün aydınkaydirigubbakcemile3 bugun keşke benim işyerimede uğrasaydın.Aklımdan geçtin hep.Geldin mi gittin mi diye. Nasıl içine sindimi macide hanım? Bende tenis topu istiyorummm

tşk.ederim cnm msj.cevapladığın için çok heyecanlıyım nasıl sakinleşicem bilmiyorum ameliyat sonrası durumumu sizlere yazarım görüşmek üzere byyyyyyyyyy

:) İyiki varsın yoksa kendi kendime konuşmaktan deliricem.Cuma gunu ameliyat olucam ama persembeden yatış yapmamı istedi birde 3 gun hastanede kalıcakmışım öyle dedi Macide hanım Dren mi ne çyle birşey takılacakmış.Birde bana ameliyatını tek giricem dedi normalde iki doktor mu giriytorlar ameliyata.Seni de boguyorum ama inan senden duyduklarım içimi rahatlatıyor çok.

Canımm hadi gözün aydınkaydirigubbakcemile3 bugun keşke benim işyerimede uğrasaydın.Aklımdan geçtin hep.Geldin mi gittin mi diye. Nasıl içine sindimi macide hanım? Bende tenis topu istiyorummm

evet tenis topu çok yerinde olmuş gercekten.Macide hanım çok şekere biri yanlız bir ara kaçıp gidecektim yanından çünki hersey olabilir ölebilirsin bile ameliyat bu dedi.gerci bana anlatmaya calışıyor kadıncagız her ihtimal olabilir diye bende kapıyı kolluyorum nasıl kaçsam diye.İnşallah en kısa surede sende olursun .hepimiz kurtuluruz.Bana 80a yada b olur dedi tam istediğim ölçü.Bilseydim iş yerini sna da gelir bir merhaba derdim.siz olmasanız bukadara cesaretlenemezdim canlarımm benimm..

Sonuçta narkoz alacağız ameliyatta. Çok düşük ihtimalde olsa kötu şeylerde olabilir tabi.Allah korusun iyi olcak herşey.Kötü düşünmeyelim. O doktor olarak görevini yapıyor.Bütün olasılıkları anlatıyor. Ama şifalı onun elleri öyle hissediyorum.hihoyyyt:icecream:

Diren çok garip bişey ya. her göğüse 1 tane takılıyor. kanın içerde toplanmasını engelliyormuş. hortumlarını memenin içine yerleştiriyorlar. taburcu olmadan önce onları çıkarıp pansuman yapıyor. göğüslerini ilk o zaman görebiliyorsun. direnleri çektikçe içinden bişeyin kayıp gittiğini hissediyorsun çok garip ama hiç acımıyor. benim ameliyatıma da tek girmişti. Kaç beden kullanıyorsun?
hiç sorun değil. sorularına elimden geldiğince cevap vermeye çalışırım :) önünde 2 cebi olan ve önden düğmeli bi pijama üstü almayı sakın unutma!!!

Her işte bi hayır vardır canım. hem dediğin gibi kilo verirsin bu zaman süreci içinde. kilo çok önemli. ne kadar zayıf olursan o kadar çok küçülebiliyor. kendini salma sakın. evlendiğinde 57 kiloysan yine olabilirsin. hem önünde az bi zaman yok. sütten kesildikten en az 6 ay sonra demişsin. sık dişini ve umudunu kaybetme. insan istedikten sonra herşeyin üstesinden gelir. ii haberlerini alırız inşallah.

Deryacim tabii hatirliyorum seni, aa guzel rdvnu almissin peki doktorun klinikte mi calisiyor, devlet hastanesinden gun almak icin cok uzun bekliyorsun ,en azindan lyonda boyle. Bana gecense 6 ay sonrasina rdv vermislerdi ameliyat icin

evet cok var ya ama maalesef izin tarihime gore ayarladim.
Rahatlatdin beni inan, burada doktorlar cok pipirikli, yok yolculuk yapamazsiniz, yok calisamazsiniz, herkesin bunyesine gore degisir durum ama bak sen 3 gun sonra ise baslamissin ne guzel !

95 ama macide hanım inanmadı yoktur okdr dedi :)hatta ilk önce beni vazgecirmek istedi gerek yok bence guzel gögüslerin var dedi ilk defa duydum bunu çok hoşuma gitti ama moral olsun diye demiş olabileceği aklıma gelince gecti mutluluğum.Beni 3 gun hastanede tuttacak olması cok korkutuyor.neden acaba die.Pijamamı da unutmmak gerek dogru söyluyorsun.Bu arada refakatcı kabul ediliyor değilmi cunki ablamın bensiz durmk gbi bir niyeti yok :)

Ameliyat olduğun gün refakatçıya o kadar çok ihtiyacın varki. bana mutlaka ilk gün refakatçın olsun dedi. annem kaldı benimle 3 gün. ben özel oda tuttum. çok rahat oluyor. sende mutlaka öyle yap. ben 90 beden kullanıyordum. bana da gerek yok dedi. ama ben ısrar ettim. iyi de yapmışım. hastanede kalacağın için hiç korkma. gerekli olduğu için tutuyor. hergün yanına geliyor zaten. bir de ameliyat olduğum akşam hemşilerin telefonundan benimle konuşmuştu. çoook ilgili bi doktor. pişman olmayacağına eminim.

canım benım bıraz yazım gec kaldı kusura bakma bebegım hastaydı onunla ılgılenıyordumm bu arada yardımların için cok teşekkürler arkadaşim ınsallah bende 6 ay sonra kesın olurum yanı bu yükten allahın ıznıyle kurtulurumm kaydirigubbakcemile

taysun sen hakik atten çok çabuk iyileşmişsin :) ben o kadar çabuk iyileşemedim ama çok kötüde değildi durumum hadi kızlar küçültmeye hapberaber manken olalım

kızlarr 10 martta ameliyat oldum ama şimdide hamile olduğumu ögrendim napcam yaa.... bi sorun olurmu acaba:sinifsinif:

kızlarr 10 martta ameliyat oldum ama şimdide hamile olduğumu ögrendim napcam yaa.... bi sorun olurmu acaba:sinifsinif:

ayy bebeğim yaaaaa çok sevindim:)))))
ya ne diycem ama bana aylin hanım ameliyat olduktan hemen sonra hamile kalanlar var
tabi ki problem olmuyor ama ameliyatın anlamı olmuyor gibi bişi söyledi yani sağlık açısından problem olmuyor bildiğim kadarıyla tatlım
Allah analı babalı büyütsün :içelim:

Tellinaz bence ne kadarlık hamilesin hemen onu öğren.Bence doktorunlada konus. Yani hamileyken olduysan ameliyatı bebek narkoz olmuş olur bence. Yani ameliyat sonrası kaldıysan onda sorun olmaz gibi ama yinede hemen doktorunla konuşmalısın canım:CüvCüv:

Canımmm doktor hiç beğenmediği memeye güzel der mi? Sonuçta ameliyata gidiyorsun ona. Bence güzeldir moral olsun diye dememiştir sana.Çünkü benimkiler çok iyi değil ve dürüstçe dedi bunu bana.delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…