Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

gggung sen devlet hastanesınde amelıyat olduğunu yazmışsın canm hangı ıldekı devlet hastanesı acaba herhangı bı ek üçret ödedınmı pekı..fisfisfis

canım benim ben samsun devlet hastanesinde ameliyat oldum ve hiçbir ek ücret ödemedim sadece özel odada yattığım için yatak parası verdim o kadar onun dışında doktora 1000 tl verdik bitti:)) sağolsun karın ve yan yağlarıma da hediye olarak liposuction yaptı..Alllah'ıma şükürler olsun hiç de problem yaşamadım sen nerede olmayı düşünüyorsun??:))

canım benim ben samsun devlet hastanesinde ameliyat oldum ve hiçbir ek ücret ödemedim sadece özel odada yattığım için yatak parası verdim o kadar onun dışında doktora 1000 tl verdik bitti:)) sağolsun karın ve yan yağlarıma da hediye olarak liposuction yaptı..Alllah'ıma şükürler olsun hiç de problem yaşamadım sen nerede olmayı düşünüyorsun??:))

tatlımm ya ne güzel yağlarda gitmişş o ne güzel hedıyeydii öle her dr böle olsaa yerimseniben bu arda ben 6 ayın gecmesını beklıyorum ıst dıye düşünüyodum aylın karanlık fakat devlettede olanların hıçbır sıkıntısı olmadığını ve özelden bır farkı olmadığını okudum ayrıca bebegimde daha 1.5 yaşında gıdıp gelme söz konusu olcak dıye ıst aklımdan cıkardım rize dıye düşünüyorum ama rizede nasıl bı amelıyat olur oda ayrı bı düşünce acaba yaptıran varmıdır yanı aslına bakarsan cok kararsızım bilmiyorumkismile

Hayall_06 merhaba aylin hanimi gormeye gidecektin nisan sonu ne oldu gittinmi canim dusuncelerini paylasirsan sevinirirm.
Annejim sen hala takiliyormusun bu sayfaya sen ne durumdasin dikisler falan tamamen iyilestimi sonuclardan memnunmusun?

herkese selammm:))))

kızlar uzun zamandır yazmaya fırsatım olmamıştı malesef:)) bende 26 nisanda meme küçültme ameliyatı oldum. bugün 11.günüm gayet iyiyim.kısaca anlatacak olursam ameliyata sabah 10 gibi girdim kendime geldiğimde öğleden sonra 14:30 falandı ilk gün zaten anestezinin etkisiyle yarı uyur yarı uyanık geçti 2. gün drenler çıkarıldı pansuman yapıldı eve geldim benim 90 bedenden 80 bedene indi ölçülerim zaten büyüklükten çok sarkma olayı vardı o tamamen bitti şu anda dikiş izlerim var ama bu hali bile beni çokkk mutlu ediyorrr.Doktorum Aylin Karanlık şeker gibi dünya tatlısı bir insan ben kendisini inanılmaz sevdimmm hem bir hekim olark hemde insani yönden mükemmel bir kişi. eğer ameliyatınızı ona yaptırmayı düşünüyorsanız gözü kapalı güvenebilirsiniz diyorum ben.gelişmeleri yazmaya devam edicemm kendinize iyi bakınn:))

ggug bence senden zaten almış liposuction parasını. :) Bıçak parası suçtur arkadaşlar.Devletin doktoru hastadan para alamaz. :) Gözümüz açık olsun. Şikayet etsen ggug açığa alırlar onu.hihoyyyt Özel hastane ise oo başka. laelaelaelaelae

Selam bayanlar merhaba!

Ben de sizinle aynı durumdan şikayetçiyim :çok üzgünüm:
Aslında göğüslerimin çok büyük olmadığını söylüyorlar ancak, ben dans ettiğimden çok rahatsizlik verici oluyor. Amerika bedenine göre 36B bana oluyor, cm olarak da 90 diye anımsıyorum. En azından 6-7 cm küçülttürmek istiyorum. Bir çoğunuz güleceksiniz bana ancak, benim de sorunum danstan yana. Düşünün halimi, zıp zıp zıp, bir kostüm denemesi oluyor. Sığdıramıyoruz bir yere. Eh her tarafı kapalı giyemeyeceğimden de dolayı, fışkırıyor bir yerlerden...:sm_confused:
Tuğrul duran iyi okuduğum kadarıyla ama yani 12 bin lira imkanı yok veremem ben, öğrenciyim. Kendim kazanıyorum:sinifsinif:
İstanbul'da iyi ve daha makul fiyatları olan doktor bilen var mı? Ben internetten okuduğum kadarıyla 2007 yılında İstanbul Cerrahi Hastanesinde 800TL imiş bu ameliyat fakat şimdi ne kadardır bilemem. Benim durumum hakkında fikri olanlar, görüş belirtmek isteyenlere soruna kadar açığım. Sizce bu ameliyatı olmalı mıyım, görüşleriniz nelerdir?

tatlımm ya ne güzel yağlarda gitmişş o ne güzel hedıyeydii öle her dr böle olsaa yerimseniben bu arda ben 6 ayın gecmesını beklıyorum ıst dıye düşünüyodum aylın karanlık fakat devlettede olanların hıçbır sıkıntısı olmadığını ve özelden bır farkı olmadığını okudum ayrıca bebegimde daha 1.5 yaşında gıdıp gelme söz konusu olcak dıye ıst aklımdan cıkardım rize dıye düşünüyorum ama rizede nasıl bı amelıyat olur oda ayrı bı düşünce acaba yaptıran varmıdır yanı aslına bakarsan cok kararsızım bilmiyorumkismile

canım benim seni çok ii anlıyorum.bebeğinde çok küçükmüş benim doktorum ameliyattan sonra ilk 1 hafta çok rahat hareket edemezsin demişti ama ben ameliyatımın 3.günü kendimi çok yormayarak ev süpürdüm:) ama tabi istanbul hem bebeğin hem senin için zor olacak die düşünüyorum.trabzonda falan da ii doktorların olduğunu duymuştum hani rizedesin sana yakın die söylüyorum çünkü okulda bi arkadaşım da trabzon da burun ameliyatı oldu doktorundan çok memnundu estetik açısından orayı da düşünebilirsin bence eğer ameliyat olmaya kesin kararlıysan sakın vazgeçme tatlımm sakın şiddetle olmanı tavsiye ediyorum rahatlığı göreceksin..öpüyorum:))

ggug bence senden zaten almış liposuction parasını. :) Bıçak parası suçtur arkadaşlar.Devletin doktoru hastadan para alamaz. :) Gözümüz açık olsun. Şikayet etsen ggug açığa alırlar onu.hihoyyyt Özel hastane ise oo başka. laelaelaelaelae

canım benim valla verdiğim para her ne ise annemin ak sütü gibi helal olsun.ben sağlıma ve küçük göğüslerime kavuştum ya 1000 değil 10 000 olsa da vermeye hazırdım çünkü psikolojim çok bozuktu ve artık sırtımın ağrılarından fenalık gelmişti..yok canım özelde değil devlet hastanesinde oldum.yerimseniben

canım benim seni çok ii anlıyorum.bebeğinde çok küçükmüş benim doktorum ameliyattan sonra ilk 1 hafta çok rahat hareket edemezsin demişti ama ben ameliyatımın 3.günü kendimi çok yormayarak ev süpürdüm:) ama tabi istanbul hem bebeğin hem senin için zor olacak die düşünüyorum.trabzonda falan da ii doktorların olduğunu duymuştum hani rizedesin sana yakın die söylüyorum çünkü okulda bi arkadaşım da trabzon da burun ameliyatı oldu doktorundan çok memnundu estetik açısından orayı da düşünebilirsin bence eğer ameliyat olmaya kesin kararlıysan sakın vazgeçme tatlımm sakın şiddetle olmanı tavsiye ediyorum rahatlığı göreceksin..öpüyorum:))

tatlımm ben kesin ve kesin kararlıyım bu böyle çekılmez.. bu arada ben rizeye ıkı plastık cerrahın geldığını öğrendım bırı kadın dıgerı erkek kadın olan ızmırde tanınmış palstık drlarından burçe karantinacı tuna varmışş ınt araştırdım ama pek bulamadım sadece ızmırde dedıgım gıbı cok ıyı bır estetısyenmışş haftaya eşimle gıdıp bı görüşücez .burada trabzonda arkdaşın hangı drye olmuş isim aklındamı canm:1hug:

kızlar ne olur ameliyat öncesi benide cesaretlendirin muhtemelen bu hafta içinde ameliyatı günüm alınacak ve sanırım haftaya ameliyat olacağım ama bayılmaktan çok korkuyorum aslında 3 defa bayıldım ve ayıldım ama yinede sanki ayılamam falan diye düşünüp korkuyorum çünkü iki çocuğum var ve bu durum sanırım beni etkiliyor bir sinirlilik hali geldi üzerime ama bu memeleri küçültüp rahat dolaşmak istiyorum artık balen telinin kaburgalarıma batmasından bıktım bir kıyafet denerken memelerden geçmemesinden bıktım şuan 95 beden takıyorum ve 80 beden olmasını istiyorum gerçi dr.um çok küçültmeyeceğim göğüs kafesine uygun yaparım dedi ama ben yinede 80 istiyorum diyecem bakalım artık destek verin bana lütfen cesaretlenmek istiyorum;(((((

selamlar. bende dusun uyorum dogum yapalı..zaten buyuk olan goguslerım dahada buyudu ve sut doldugu ıcınde sarktı:çok üzgünüm:nefret edıyorum ya
bırde zaten sortım omuzlarım cok agrıyodu sımdı dahada dayanılmaz oldu ne olur yardım edın bırılerınımı onerırsınız ama acıl yardıma ıhtıyacım war

ya bana kimse destek olmayacak sanırım aranızdaki birliği görünce sevinmiştim buradan heyecanımı giderebilirim diye ama kimse cevap bile yazmıyor ben cuma veya cumartesi olacağım hastanenin durumuna bağlı ve çok heyecanlıyım artık sona sayıyorum allahım umarım benim yanımda olur ve bende sizler gibi buradan çok güzel geçti çok iyiyim derim lütfen dua edin bana çok korkuyorum

ya bana kimse destek olmayacak sanırım aranızdaki birliği görünce sevinmiştim buradan heyecanımı giderebilirim diye ama kimse cevap bile yazmıyor ben cuma veya cumartesi olacağım hastanenin durumuna bağlı ve çok heyecanlıyım artık sona sayıyorum allahım umarım benim yanımda olur ve bende sizler gibi buradan çok güzel geçti çok iyiyim derim lütfen dua edin bana çok korkuyorum

canm benım ben bu ara cocugumla ılgılenıyorum sobaya kolu carpttı ve yandı pansuman falan yapıyoz durmuyoo bıde küçük 1.5 yaşında ınan cok zor onunla meşkuldüm ama msj nı görünce hemen bende yazım dedım bebegım emzırmeyı yenı bıraktıgı ıçın bende 6ayın gecmesını beklıyom allah ın ıznıyle bende bu sırt agrımdan vede raht bı koşıcam bende ınan senın gıbıyım bı nebze burdakı arkdaşlardan kuvvet alıyorum yorumları okuyarak ıçım rahatlıyor korkacak bısey yok yanı butun mesajlar genelde amelıyatla ılgılı olumlu narkoz benı cok korkutuyodu ama korkacak bısey yokmuşş rabbım yanında olsun yardımcın olsun ben namazlarımda ınan sana dua etcem korkma tamammı pozıtıf düşün kötü şeyler aklından çıkar sadce bırgun dıger gunler senın ıçın artık güzel olucak emınım ınsanın kendıne bıle özgüvenı gelıyordur bu amelıyatı olduktan sonra ..allha emanet ol öptüm seni:1hug:

selamlar. bende dusun uyorum dogum yapalı..zaten buyuk olan goguslerım dahada buyudu ve sut doldugu ıcınde sarktı:çok üzgünüm:nefret edıyorum ya
bırde zaten sortım omuzlarım cok agrıyodu sımdı dahada dayanılmaz oldu ne olur yardım edın bırılerınımı onerırsınız ama acıl yardıma ıhtıyacım war

tatlım ben bebegımı emzırmeden kestım ve dr 6 ayın gecmesını söyledıamelıyat ıçın beklıyorum artık sen bebegını sütten kestınmı yoksa sende bekleme aşamasındamısın ??bilmiyorumkismile

canm benım ben bu ara cocugumla ılgılenıyorum sobaya kolu carpttı ve yandı pansuman falan yapıyoz durmuyoo bıde küçük 1.5 yaşında ınan cok zor onunla meşkuldüm ama msj nı görünce hemen bende yazım dedım bebegım emzırmeyı yenı bıraktıgı ıçın bende 6ayın gecmesını beklıyom allah ın ıznıyle bende bu sırt agrımdan vede raht bı koşıcam bende ınan senın gıbıyım bı nebze burdakı arkdaşlardan kuvvet alıyorum yorumları okuyarak ıçım rahatlıyor korkacak bısey yok yanı butun mesajlar genelde amelıyatla ılgılı olumlu narkoz benı cok korkutuyodu ama korkacak bısey yokmuşş rabbım yanında olsun yardımcın olsun ben namazlarımda ınan sana dua etcem korkma tamammı pozıtıf düşün kötü şeyler aklından çıkar sadce bırgun dıger gunler senın ıçın artık güzel olucak emınım ınsanın kendıne bıle özgüvenı gelıyordur bu amelıyatı olduktan sonra ..allha emanet ol öptüm seni:1hug:

sağol canım ya öncelikle sana geçmiş olsun bebeğin için tamda yaza girerken soba kalkacakken talihsizlik olmuş çok üzüldüm miniğine allah şifalar versin inşallah. Benimde bir 7,5 yaşında kızım birde 1,5 yaşında oğlum var zaten ameliyattan onlar yüzünden korkuyorum onlar olmasa aman diyeceğim ama onları tekrar sevememek öpememek onları bensiz düşünmek beni çok hırpalıyor ama biliyorum allaha emanetim ve o gün birşey olacaksa zaten olur o yüzden teselli buluyorum. çünkü bu ameliyat yıllardır istediğim birşeydi ve bu kadar yaklaştım duanı eksik etme canım allahım senide tez zamanda hayırlısıyla kurtarsın inşallah ameliyata giderken yazacağım ya cuma yada cumartesi bakalım artık en fazla pazar günü buradan size yazarım sanırım durumumu bende miniğini ve seni öptüm

sağol canım ya öncelikle sana geçmiş olsun bebeğin için tamda yaza girerken soba kalkacakken talihsizlik olmuş çok üzüldüm miniğine allah şifalar versin inşallah. Benimde bir 7,5 yaşında kızım birde 1,5 yaşında oğlum var zaten ameliyattan onlar yüzünden korkuyorum onlar olmasa aman diyeceğim ama onları tekrar sevememek öpememek onları bensiz düşünmek beni çok hırpalıyor ama biliyorum allaha emanetim ve o gün birşey olacaksa zaten olur o yüzden teselli buluyorum. çünkü bu ameliyat yıllardır istediğim birşeydi ve bu kadar yaklaştım duanı eksik etme canım allahım senide tez zamanda hayırlısıyla kurtarsın inşallah ameliyata giderken yazacağım ya cuma yada cumartesi bakalım artık en fazla pazar günü buradan size yazarım sanırım durumumu bende miniğini ve seni öptüm

cok teşekkürler canm ıyı dıleklerın için bende ınan cok bekledım bu amelıyatı ama ıkıncı cocuk olunca ve emzırme söz konusu yıne bı beklentı başladı ama 6 ay bı gecsın allah nasıp edrse ınsallah olup kurtulucam benımde bırı 6 yaşında oğlum dıgerı 1.5 yaşında bı tane daha oğlum var. haklısın yanı eger o gun bısey olucaksa zaten kader kısmet ama rabbım guzel yazı yazsın coculklarımızla bırlıkte daha güzel günler göstersın ..tamam canm ıyı haberlerını pazra kadr beklıcem dualrım senınle allaha emanet ol..kızları ve senı kocamn öpüyormopuyorumnanaktan

meraba kızlar aranıza yeni katıldım bende 4 nisanda ameliyat oldum bursa çekirge hastanesinde sormak istediğiniz varsa yardımcı olabilirim

arkadaşlar dr.um benden dün sporcu sütyeni almamı istedi magic form'un 85 B cupunu ama aldım bana büyük göründü bu konuda yardım lütfen sizlerde durum neydi kaç aldınız

X