Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

tşk ederim ,capa medilife da sadullah karunna ameliyat oldum 4000tl

cnm evt iki göğsümede dren takıldı pis kanı temizleyip dışarı atıyormuş,kücük hortumlar hiçkorkulcak birşey cıkartırken anlamadım bile bende korkuyordum inanın korkulacak birşey değil benki bu ameliyatı oldum herkes olur inanın........

bander sen özeldemı oldun canm yoksa devlettemı ..dr nın adını ve ne kadr üçret ödedın yzarsan canm cok sevınırım bıde tam narkoz almadan yapılan bazı amelıyatlar varya hanı yarı baygın sadece amelıyat olan kısmın sadce uyuşturuluyoo bu amelıyatta böyle bısey mumkunmu yarı narkoz yanı bı bılgın varmı???:uhm:

Tatlım benim bilgim var hemen atlayayım dedim:)
lokal anestezi dedikleri bir olay var sadece o bölgen uyuşuyo ama bu tarz bi ameliyatta bence alınabilecek bir risk değil bu. Ya da sedasyon anestezisi var uyuyosun ama daha çabuk uyanıyorsun ve narkozdan daha basit bir durumda ayılıyorsun. Ama ameliyat uzun süreli olduğu için uyanma olasılığın var ve bunu da emin ol istemezsin:))
en uygun yol narkoz olayı canım korkma ben de oldum bi problem olmuyo.olumunekankayizsmile

ooooooooooo biz böle 10 kişi daha toplanırsak burda yandı ortalık yaawwwwwwww hepberaber kasıla kasıla bi yürürüz ohaoldumsmile tutamazlar bakın ne dicem msn adresimi vereyim ordan da konuşabiliriz isterseniz

Bence çok eğlenceli olur kalabalık olmak

Son düzenleyen: Moderatör:

özelde oldum dr.sadullah karun 4000tl.zeynep in dediğine katılıyorum bende narkozdan korkuyordum hayatımda hiç narkoz almamıştım ama korkulcak birşey yok yarın kontrole gidicem yazışırız sen kesin kararını ver şimdilik her şey yolunda umarım öyle devam eder....

canm evet narkoz gercekten benı korkutuyoo ama yanı başkada çaresı yok yanıı kesın ve kesın olucam ama dedığim gıbı şu 6 ayın gecmesını beklıyorumm bebeğimi sütten kestigim ıçın 6 ayın gecmesı gerekıyomuşş ozamana kadr burda yazışmalarla emınım cesaretım tam bı yerıne gelır allahın yardımıyla ...canım sende yarın kontrolden gelınce gelışmelerı yazarsınopuyorumnanaktan

zeynepcim yaa en ıyısı narkoz düşünüyorumda ben öyle bır durumda uyandığımı zaten herhalde korkudan ölürdüm:roflol:cevapın için cok sağolcanım:1hug:

merhaba bende 3 sene önce meme ameliyatı olduğum için dikkatimi çekti bu konular öncelikle kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyorum.ben ameliyatımdan sonra yenidn doğdum özgüvenim yerine geldi:) bana soranlarada aklınız varsa hiç düşünmeyin diorum:) ben devlet hastanesinde oldum aynı zamanda liposakşın da yaptırdım ve sadece 1000 tl verdim çok da memnunum iyiki de olmuşum diorum...umarım sizde bu mutluluğu yaşarsınız:)) ameliyat sonrası hiçbir sıkıntıda yaşamadım:)

bende ameliyat olmak istiyorum , benim sorum devlet hastanesinde ameliyat olan arkadaşlara ; ameliyatlarından memnun kaldılarmı , özel hastanelerde olmaktan farkı varmı artıları eksileri neler ??

peki canm pekı devlet ve özelde olanlar arsında bı fark varmı acaba bılgın varmı olan arkdaşların belkı vardır olumunekankayizsmile
canım ben özelde oldum devlet hastanesine güvenemedim daha doğrusu 2 kez gittim her seferinde bi aksilik çıktı doktorun yanına giremedim bi türlü bende bunda bi hayır olduğuna inandım:)) o yüzden biraz daha bekledim ve daha sonrada işe girdim falan derken özel de oldum memnunum şuanda bi mutsuzluğum falan yok çok şükür ama yarın öbürgün izlerim falan gittikten sonra tekrar yazarım tabi ama şimdilik iyiyim canım ben özel kısmını anlatabilirim devlet hastanesinde olanlarda memnun onlarda yazsınlar görüşlerini de görelim.

bende ameliyat olmak istiyorum , benim sorum devlet hastanesinde ameliyat olan arkadaşlara ; ameliyatlarından memnun kaldılarmı , özel hastanelerde olmaktan farkı varmı artıları eksileri neler ??

ben devlet hastanesinde oldum ve hiçbir problem yaşamadım benden sonra 3 arkadaşımı daha götürdüm onlarda bi problem yaşamadılar doktorum ve hemşireler de gayet ilgililerdi özelde olsam sadece daha fazla para ödeyecektim bundan ii olamazdı bence :)))sırnaşık şey

pekı canm ..devlet hastanesınde olan arkdaşlarda yazarsa tabı daha ıyı olur ve hangı ıldekı devlet hastanesınde amelıyat olduklarını kısaca anlatırlarsa cok ama cok ıyı olur arkadaşlar anlatın lütfen:enbuyukkk:

gggung sen devlet hastanesınde amelıyat olduğunu yazmışsın canm hangı ıldekı devlet hastanesı acaba herhangı bı ek üçret ödedınmı pekı..fisfisfis

Hayall_06 merhaba aylin hanimi gormeye gidecektin nisan sonu ne oldu gittinmi canim dusuncelerini paylasirsan sevinirirm.
Annejim sen hala takiliyormusun bu sayfaya sen ne durumdasin dikisler falan tamamen iyilestimi sonuclardan memnunmusun?

keser bence sen meme büyütmeyi yazmışsın.2 saat meme küçültme için az bir saat gibi geldi.Gerçi doktoruma sormadım ama.hihoyyyt

Arkadaşlar merhaba, bende geçtiğimiz hafta salı günü meme küçültme ameliyatı oldum. Ameliyat olmadan önce bu siteden daha önce ameliyat olmuş olanların tecrübelerini okuyordum, şimdi bende yazayım dedim. Ben ameliyatımı İstanbul' da yaşamama rağmen Konya Meram Tıp fakültesinde oldum. Orada ablam doktor olduğu için ve fiyatların İstanbul'a göre çok makul olmasından dolayı tercih ettim. Ameliyatım 4 saatten fazla sürdü ve genel anestezi yapıldı. 1 gece hastanede kaldım ertesi gün eve çıktım ama ameliyattan sonra takılan drenler ancak 2 gün sonra çıkarıldı.
Ameliyattan sonraki ilk 2 gün ağrılar, dikişlerde yanmalar, hareket ederken zorlanmalar olabiliyor. Özellikle drenler beni çok rahatsız etti ama dayanılmayacak bir ağrı olmuyor olsada ağrı kesiciler size hissettirmiyor.
Ben Salı günü ameliyat oldum perşembe günü pansuman yapıldı ve drenler çıkarıldı o gün açıkcası göğüslerime korkumdan bakamamıştım dün ikinci ve son pansumanım vardı ve yeni görebildim bende göğüslerimi ancak göğüslerimin üzerindeki sargı bezleri ve pansuman pamukları haftaya salıya kadar duracakmış yani toplamda 15 gün sargı bezleri ile göğüsler kapalı şekilde geçiriliyor. 15 gün yıkanmak yasak.
Şu anda ağır işler yapamıyorum kesinlikle ağır kaldırmam yasak 3 yaşındaki kızıma annem bakıyor bende eşimi evde bıraktım annemin evinde kalıyorum çünkü yalnız kızla idare etmem imkansız.
Çok uzun oldu uzun lafın kısası dün ilk defa gördüğüm göğüslerime hayran oldum inşallah bir an önce normal hayatıma döner ve o istediğim dar bluzleri giyebilirim.
Sorusu olan herkeze zevkle yardımcı olurum.
Sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…