Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs gelişimi (soru)

rubby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2010
283
0
arkadaşlar sitede yeniyim umarım sorumu doğru yere yazmışımdır benim sorunum şu 17 yaşındayım ve yılın başında doğdum (93 şubat doğumluyum) boyum kilom tam yerinde olmasına rağmen (165 cm 58 kiloyum) göğüs gelişimi yaşamadım 11 yaşından beri adet görüorum ergenlikte olan herşey oldu ama göğüslerimde tık yok annemin ve teyzemlerin göğüs yapıları aşırı büyük olmasına rağmen bende hiç başlamadı hormon testi yaptırdım hormon değerlerim normal çıktı bu durum beni çok kötü etkiliyor ne yapabileceğimi bilmiorum (mesela yaşıtlarımın dalgaları giydiklerimin yakışmaması felan kocaman kızda küçük çocuk göğsü ) bu konuda önerebileceğiniz bir şey var mı???

ölçülerin ne mesela küçük derken ne kadar alttan ve meme ucundan ölöçülerini yaz ona göre yorum yapalım bence

daha 17 yaşındasın 20 yaşına kadar büyür diye biliyorum ben..
takviye yapmaya çalış kremdi ottu çöptü vs.
daha büyür panik yapma

yaa sadece sırt ölçümü alabilirim bu şekilde o derece hiç yok küçüklüğümden beri sadece göğüs uçlarım var o kdr onun dışında dolgunluk felan yok ve denedim bir çok şey denedim doğum kkontrl haplarına kadarutanarak söylüorum) işe yaramadı

bence bunun bi doktorla görüş 20 yaşa kadar büyüme olur deniyo ama benim 15de durdu şimdi 20 yaşındayım ve büyütemiyorum

annem bu konuda biraz katı davranıor bana doktorla görüşme felan açıkçası anlamıor beni
evlenip doğum yapınca büyür dio ya

annene bunu söylemeden görüş adet düzensizliğin varmış gibi yap.doktora gidince annn girmezse içeri problem olmaz.hormon bozukluğu yok demişsin peki göğüslerde yada göbek orta hattında kıllanma var mı??

tüy önemli değil de bunlar kıl gibiyse problem demek..yaşın küçük hap filan kullanma bence ama masaj yap istersen şimdilik en etkili o gözüküyo bizlerde uğraşıyoruz ama büyük bir sonuç alamadım aklıma geldikçe masaj yapıyorum artık vazgeçtim...bu siteyi takip edebilirsen et belki bi çözüm bulabiliriz..

masaj yapmayı deniyorum zaten ama hani 75 dai olsalar razıyım hiç yoklar zayıf bir kızda diilim çok bariz kötü duruyorlar hiç göğüs ağrısı kaşıntı felanda yaşamadım(göğüs gelişiminde olan şeyler) anason üzüm çekirdeği çemen yeşil çay rezene ada çayı hiç biri bir cm etkilemedi 2-3 yıldır uraşıorum bitkilerle ama pek birşey olmadı

boy ve kilo olarak orantılısın zaten..bazen diyorum ki şişman olasam da göğüslerim azcık daha büyük olsa diye ama maalesef olmuyo....teyzemin hiç yoktu geçen yıl silikon taktırmış gayet güzel olmuş bende bi çare bulamazsam olacağı o psikolojiyi de bozmamak lazım seni çok ii anlıyorum benim de dalga geçen arkadaşlarım olmuştu çook üzülüyodum..

evet gerçkten çok kötü bir durum 5 yaşındaki yeğnimle aynı göğüslere sahibiz benim teyzem 40 kilo olmasına ramen 85 takıyor ve bekar. annemde öle hepsinin aşırı iri göğüsleri var ben ndn böle oldum anlamıorum

18 den sonra büyümez şeylerine inanmyın kızlar benim teyzemin 18 e kdr çok kçkmüş çocuk memesi gibiymiş 18 den sonra birden büyümüş şimdi 100 takıo sütyn bulmkta zorlanıo annemde her zaman büyür memeler diyor oda kişiden kişiye değişio işte bnmde çok kçk göğüslerim 75 beden destekliyi bile çok zor doluo

bu sene sonunda mezuniyetim var ve ben istediğim kıyafeti giyemicem kediciq dediğin gibi olur benmkilerde bi anda büyür

annene söyleme canım.kendin git bi kadın doğuma görün.ne yani büyümesi için evlenmeyi mi bekleyeceksin.bu önemli bi konu

daha sonra öğrenmesnden korkuyorum sağlık karnesinde felan görmesnden ve doktor gitmek içinde utanıorum açıkçası

daha sonra öğrenmesnden korkuyorum sağlık karnesinde felan görmesnden ve doktor gitmek içinde utanıorum açıkçası

canım baba tarafında halanda fılan gögsü büyük olmayan varsa ona cekmiş olabilirsin illa anne tarafına cekcen diye bişiy yok ama masajlarla bitkilerle büyütebilirsin evlenınce zaten kendılıgınden buyudugunu annem söyluyo

annemin de evlenmeden önce baya küçükmüş şimdi maşallahı var ama evlenince kilo da almaya başlamış tabi bende kilo almaya uğraşıyorum göğüs kaslarını geliştirici egzersiz yapyrm bide

üzgünüm ama bu yaştan sonra büyümez maalesef.. meme gelişimi adet görmeden önce başlar, sen adet göreli de kaç sene geçmiş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…