Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütmek İçin Hap Veya Krem Kullananların Dikkatine!

Arkadaşlar bu ürünlere hiç güvenmeyin. Ben göğüslerim biraz büyüsün, azıcık dikleşip form bulsun diye o kaar çok hap ve krem denedim ki:eek:klava:. neredeyse bir operasyon parası harcamışımdır. Hiçbirinden de zerre kadar fayda görmedim. Resmen kandırıldımÇok üzgünüm çoook. Tek büyüyen benim bütçedeki delik oldu.
en son ameliyat için eşimi ikna ettim. Ama resmen bir yıl sürdü ikna çalışmalarımlülülülülülü 3 ay önce de oldum. Meerse hepsi yalanmış. göğüsleri küçük olanlar bence hiç kafalarına takmasın. Ama takıyorlarsa bir an önce operasyon yaptırın kurtulun bu derrten.senağlama

SANKI hap ve kremlerin alinmasini caydirmak icin yazilmis bi yazi gibi olmus ama... :uhm:

bildiğim kadarıyla bu ilaçların içinde hormonlarla alakalı bi madde yok.sadece bitkilerden yapılıyor.ha aktardan bişeyler almışsın ha gidip o ilacı içmişsin bence bi farkı yok.doktorlar biçok konuda olduğu gibi bu konuda da ticari düşünüyolar ve silikona olan ilgi azalmasın diye bizleri böle korkutuyolar diye düşünüyorum..

katiliyorum... gain brust onun reklamini gordumde.. hic hormon yok deniyor ve etkisi 6ay icinde oluyormus... tam bi gogus buyutmek icinde bi tablo oneriliyor yani hem krem hem tabletten olusan... acaba onu denesekmiki? gerci mallarini satmak icin her yalanida soyleyebilirler. ama bu gogus buyutme kremlerin markalarinin karsilastirilmasini gordumde bu gain brust a inandirici oldugunu soyluyorlar,hem eger etkisi olmazsa paramizi iade ediyormusss... eger bulursam o linki size yollarim yanliz yabanci dillde...

maximum buyukluge ulasmak icin sunu oneriyor bu site da : 6 QuickBust Pills + 2 BioBust +1 Breast Firming Cream's;

dogumdan sonra sunlari oneriyor 4 QuickBust Pills + 2 BioBust +2 Breast Firming Cream's;

faydasi olurmiki acep :uhm: kullanan varmi bunu?

kızlar bende breast gaini kullanıyorum eğer 6 ayda etki ederse yandık...şuan 3 kutu var 23.günümdeyim...gözle görülür bişey yok...inşallah olucak...masaj falanda yapıyorum... linkdeki büyümeler çook güzeell..içim gitti walla....

eveeet hic sorma resimde baya bi iddiali... bizde kullansakta bizdede oyle bi etki olsa... bi de dioki eger dozunu biraz kacirsaniz bile oyle bugune kadar yan etkisi gorulmemis... bakalim gene iyi bi arastirmak lazim sagligimiz en onemlisi dimi kislaar... sonrada esimi ikna etmem gerek... eger urune guvenirsem wala kulanmaya baslicam emzirme donemim bittikten sonra opuldunuzz

dedoo,bu haplar bitkisel deniyor, hormon yok deniyor ama sonuçta fitoöstrojen salınımını arttıran bitkiler kullanılıyorki göğüs büyüsün, yani hormonları etkiliyor bu haplar ama çok yavaş şekilde,çünkü fitoöstrojenler göğüs büyümesini çok yavaş sağlıyor, fitoöstrojenler normal östrojenin yanılmıyorsam %1i kadar etkili.

Başka bir doktor da hem haplar hem de fito östrojenlerle ilgili bakın ne demiş:

Artık bıçak altına yatmak istemeyen kadınlar, yüzde yüz bitkilerden yapılan tabletleri kullanarak hayallerini süsleyen göğüslere kavuşabiliyor. Hormonlardan kaynaklanan kanserlere kaşı koruyucu özelliği bulunan, menopoz, ostropoz tedavilerinde kullanılan ve fito östrojen olarak bilinen bitkisel hormonlar, sadece bu hastalıklarla savaşmakla kalmıyor aynı zamanda göğüsleri de biçimlendiriyor. Fito östrojenlerin göğüsteki algılayıcılar tarafından algılandığını söyleyen Uzman Hekim Dr. Ahmet Günay, böylelikle göğüslerin hacminin büyümeye başladığını anlatıyor: "Vücut bu fito östrojenleri algılayarak, meme bezleri ve kanallarda sıvı tutulmasını sağlayıp memenin daha gergin ve daha büyük olmasını sağlıyor. Bu şekilde göğsü bir iki hacim kadar büyütüyor.

Başka bir doktor da hem haplar hem de fito östrojenlerle ilgili bakın ne demiş:

Artık bıçak altına yatmak istemeyen kadınlar, yüzde yüz bitkilerden yapılan tabletleri kullanarak hayallerini süsleyen göğüslere kavuşabiliyor. Hormonlardan kaynaklanan kanserlere kaşı koruyucu özelliği bulunan, menopoz, ostropoz tedavilerinde kullanılan ve fito östrojen olarak bilinen bitkisel hormonlar, sadece bu hastalıklarla savaşmakla kalmıyor aynı zamanda göğüsleri de biçimlendiriyor. Fito östrojenlerin göğüsteki algılayıcılar tarafından algılandığını söyleyen Uzman Hekim Dr. Ahmet Günay, böylelikle göğüslerin hacminin büyümeye başladığını anlatıyor: "Vücut bu fito östrojenleri algılayarak, meme bezleri ve kanallarda sıvı tutulmasını sağlayıp memenin daha gergin ve daha büyük olmasını sağlıyor. Bu şekilde göğsü bir iki hacim kadar büyütüyor.

hangi doktora inanıcaz peki??

dedoo,bu haplar bitkisel deniyor, hormon yok deniyor ama sonuçta fitoöstrojen salınımını arttıran bitkiler kullanılıyorki göğüs büyüsün, yani hormonları etkiliyor bu haplar ama çok yavaş şekilde,çünkü fitoöstrojenler göğüs büyümesini çok yavaş sağlıyor, fitoöstrojenler normal östrojenin yanılmıyorsam %1i kadar etkili.

kızlar bişey diycem 6 ayda etkiliyo diyo, 6 ayda bikini izleri nasıl gitmemiş bu hatunların?? bi de hani bi tane cidden dümdüz var(inanamadım benden bile vahim durumda) o kadar çok nasıl büyüyebilirki hapla ya. bi gariplik var gibi geldi bana...

yaaa bana ne bana neeeee ben bitkisel büyür diyen doktora inanmak istiyorum...yeterki doğru söylüyo olsun sabredebiliriiimmmm....

kızlar bende breast gaini kullanıyorum eğer 6 ayda etki ederse yandık...şuan 3 kutu var 23.günümdeyim...gözle görülür bişey yok...inşallah olucak...masaj falanda yapıyorum... linkdeki büyümeler çook güzeell..içim gitti walla....
bana kalsa bırak 6 ayı 6 yılda etki ederse öp de başına koy...
tamamen fiyasko

hep kandırmaca aslında tabiki,
yok kullanım da A'dan C'ye çıktım gibi safsatalarla bizleri inandırmaya çalışıyorlar, ama işe yaramayan ürünlerin de piyasadan bi süre sonra kalkması lazım, niye bunlar ortadan kaybolmuyor ki anlamıyorum...

pamukçum o bahsettiğin sitedeki görüntüler de bariz silikon operasyonu geçirmiş hastalara ait. Baksana üst kısımları bile şişmiş göğüslerin, şişik şişik duruyor.Doğal duran var mı Allahaşkına?

rus foruma baktimda gercekten lahanayi oneriyorlar bol bol yapraklarini yikayarak yenilmeliymis.. minish21 nassi gidiyor?kullaniyormusun? gelismelerden haberdar edersen sevinirim.. bende taktim kafaya emzirme donemim bitsinde bakalim goguslerim nassi olcaklar...

rus foruma baktimda gercekten lahanayi oneriyorlar bol bol yapraklarini yikayarak yenilmeliymis.. minish21 nassi gidiyor?kullaniyormusun? gelismelerden haberdar edersen sevinirim.. bende taktim kafaya emzirme donemim bitsinde bakalim goguslerim nassi olcaklar...

canım yaaa 14ünde 1 ay olucak benim...gözle görülür bişey yok henüz.ama dün yüz üstü yattığımda içinde sert bişeyler hissettim.ağrısı falan yoktu öyle...hemen aynanın karşısına geçtim..aynı...bakalım...bişey olursa haber vericem...

pamukçum o bahsettiğin sitedeki görüntüler de bariz silikon operasyonu geçirmiş hastalara ait. Baksana üst kısımları bile şişmiş göğüslerin, şişik şişik duruyor.Doğal duran var mı Allahaşkına?

gene aynı şeyi söyliycem bikini izleri, dikkat edin kesinlikle ne azalma var izlerde ne değişme. izler değişmeden ameliyat izleri nasıl geçmiş peki? gerçi genede bilemem hiç silikon yaptıran görmedim, silikonlu göğüs de görmedim açıkcası... anlamadım ben cidden. photoshopda yapılabiliyodur belki bu ama kesinlikle yalan yani ona eminim...

canım yaaa 14ünde 1 ay olucak benim...gözle görülür bişey yok henüz.ama dün yüz üstü yattığımda içinde sert bişeyler hissettim.ağrısı falan yoktu öyle...hemen aynanın karşısına geçtim..aynı...bakalım...bişey olursa haber vericem...

bana faydasi olcakmis gibi geliyor Insallah ya.. bende kullanmak icin sabirsizlaniyorm.. sonucta dogal bitkilerden yapilmis hormon icermiyormus dimi..

bana faydasi olcakmis gibi geliyor Insallah ya.. bende kullanmak icin sabirsizlaniyorm.. sonucta dogal bitkilerden yapilmis hormon icermiyormus dimi..

evet canım hormon içermiyomuş...elimde 3 kutu var 1i bitmek üzere...ya aslında ben çok inanarak aldım,ama burdaki kullanan arkadaşların yorumlarını okuyunca ne biliyim umutsuzluğa kapıldığım oluyo...ama herşeyden haberdar edicem sizi inşallah...belki bundan sonra çok sık yazamasamda...en ufak bi gelişme gördüğüm gibi burdayım...

X