Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütmek İçin Başvurduğunuz Bitkisel Yöntemler

Muyap

Love İs War !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2014
878
120
40
Merhabalar,
KK'da çok araştırdım sevgili arkadaşlar herkes göğüsleri için onlarca bitkisel yöntemler deniyorlar, siz neler deniyorsunuz ? mesela ben rezene çayı, 10 karışık bitkili çay, bebek yağı, çörekotu yağı, çemen otu tohumu + zeytinyağı gibi gibi siz neler denediniz ? denedikleriniz ne gibi sonuçlar verdi ? Lütfen arkadaşlar konuya bakıp gitmeyin yorumlarınızı bırakın bunlar hepimiz için çok önemli Lütfen rica ediyorum kızlar :)) Sizleri çok seviyorum. yerimseniben

Son düzenleme:
Tatlım ben de sana katiliyorum. Burayi canlandirmamiz lazim. Ben daha once telkin, kuc ve hayittan fayda gordum. Gordugum fayda ise adet donemimden bir 10 gun once baslayan ve adetim baslayana kadar suren dolgunluk oldu. Bunlari kullanmadan once goguslerim sanki 5 cocuk emzirmisim gibi bombosdu Daha sonra bunlari biraksam da bu donemsel dolgunluk devam etti. Yani simdi de adetimdnen 10 gun once sisiyor sonra tekrar sonuyor. (biraz karisik oldu da baska bi konuda anlatmistim basimdan gecenleri) neyse simdi ise kuc, serbetci otu cayi, isirgan cayiyla devam ediyorum. Bir de tibet egzersizleri yapiyorum. Bir gelisme olursa sizlerle de paylasacagim. Sevgileerr :)))

Canım çok saol insanlık ölmemiş ellerine sağlık yazdığın için. küç'Ü bende denemek istiyorum ama ne bilim çok yormuş olurum kendimi bunları deneyim iyice bir sonuca varayım baktım olmadı (Allah Korusun) denerim ayrıca hayıtı çok duydum o ne canım ?

Son düzenleme:
Ne demek canim rica ederim, birlik olup buyutecez ins. :) bence kucu programina katabilirsin cunku kuc genel olarak faydali kan yapici antioksidan vs. bir besin ama yine de bunyeyi yormamak lazim. Hayit da kadinlik hormonlarini falan duzenleyen bi bitki ben cayini iciyorum. Benim sorunumun hormonal oldugunu dusunuyorum ondan masajdan ziyade beslenmeye yoneliyorum. Sende bi gelisme var mi canim ne kadardir bu isin icindesin?

daha yeni 1 haftalık psikolojik mi bilmem ama sanırım biraz çok çok minik bir dolgunlaşma var Allah'ın izniyle büyüyecekler :)

İnsallah tatlim onemli olan devamlilik ve inanmak tabi. :))

Tabiki canım çok haklısın :)) hai iyi geceler canım uykudan bayılcam Allah nasip ederse yarın yine konuşuruz inşallah herkes gelir de bir fikir alırım

Aynı sey bendede oldu ya adetten sonra 5 gün sönük kalıyor sonra dolgunlaşıyor. Bide krem sürmeden deneyeyim dedim masaj ciddi fark ettiriyor dikleştiriyor

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba canım ben sadece hayıt kullanıyorum daha öne hayıtı 1 ay kullandım ve açıkçası göğüslerimi büyütmekle ilgili bi sorunum yoktu ama evet çok küçüktü farkında bile olmadan 1 ay sonra sütyenim sıkmaya başladı yenisini almak için gittiğimde 80 bedenin bana olmayacağını düşünmüştü ama eve geliğimde tam olduğunu gördm yaklaşık 3 santim felan büyümüştü galiba ve bıraktığım süre içinde eski haline gelmedi hayıta tekrar başladım 18 gün oldu başlarken ölçtüğümde 80di.masajda yapıyorum adet dönemde 83 oldu ama bitince 81e düüştü daha fazla büyürmü bilmiyorum ama dediğim gibi sadece hayıt kullanıyorum çemen unu aldım iki kez maske yaptım ama tüylendirme yaparmı diye korktuğumdan pekmezle karıştırıp yiyeyim dedim bu kezde hem hayıt hem çemen otu ya östrajen fazlalığından kötü sonuçlar doğurur diye korktum.neyse şimdi buzla masaj yapıyorum ve hayıt kullanıyorum bi kaç ayda nekadar büyüme elde ederim sizleri bilgilendiririim :) :*

Canım hepsini ağzım açık kalarak okusum harikasın peki hayıt nerede satılılyor kaç para? ayrıca çemen tohumundaki östrojen de ne oluyor ? cevaplarsan çok sevinirim canım :))

Ay sonunda benim gibi birisini buldum Peki canım peki normalde de böyle miydi yoksa büyütmek için bişeyler yapmaya başlayınca mı dolgunlaşmaya başladı? Bi de neler yapıyorsun, hangi yöntemleri deniyosun?

Ay sonunda benim gibi birisini buldum Peki canım peki normalde de böyle miydi yoksa büyütmek için bişeyler yapmaya başlayınca mı dolgunlaşmaya başladı? Bi de neler yapıyorsun, hangi yöntemleri deniyosun?

Bu hayıt varya o serbetciotu ve yulaf bal süt hurma hepsini yaptım masaj günde iki kez bi çörekotu yağı bide rezene kullandım acayip dolgunlaştı ama bıraktım söndü tabi

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım hepsini ağzım açık kalarak okusum harikasın peki hayıt nerede satılılyor kaç para? ayrıca çemen tohumundaki östrojen de ne oluyor ? cevaplarsan çok sevinirim canım :))

bebeğim hayıt diğer östrajen içeren bitkiler gibi bi bitki aktarlarda kolayca bulabileceğin bişey paketi 3-4 lira arası bişey ve bir hafta rahat yetiyo kullanımımda nekadar doğrudur bilmiyorum ama cezveye bir su bardağı yada kupa ile suyu koyup kaynatıyorum ardından 1 yemek kaşığı hayıtı iyice kanatıyorum 3-4 dakika felan ardından süzüp soğumaya bırakıyorum soğuk içiyo olmam faydalmıdır bilmiyorumm. tok yada açta oralara çok takılmıyorm ama yemekten yarım saat önce çok yararlıymış sanırım.çemen tohumu demedim hayatım unu dedim toz haline getirilmiş bişi burda okumuştum onuda kızlar maskesiyle büyüttüklerini söylemişlerdi kötü kokuyo felan dediler yoğun biir baharat kokusu var tabii dayanabilirim diyosan yap tabii ama tüylenme yaparmı bilememm biriside çemeni kaynatarak içtiğini söylemişş ve tüm vucudunda dolgunluk yapmış göğüsleride tabii ben onu birkere pekmezle karıştırarak yedim ve şu nu farkettim ayakkabım sıkmıştı ayaklaımı bidahada yemedim şuann öyle bişi hissetmiyorum.ama hayıtı gerçekten öneririm belki yavaş yavaş elde edersinn bazı sonuçlarıı fakat en güvenddiğim bitkii şuan hayıt.

Peki sen ne gibi sonuçlar elde ettin ? ettiysen ne kadar günde ? canım bunlarında cevabını alırsam kesin ama kesin alacağım. Peki o çemen otu tohumunun un hali satılıyor mu aktarda ? Ayrıca şunu anlamadım ayyakabın mı sıktı ayaklarını mı yemedin ?? orayı hiç anlamadım

bebeğim şimdi sen kaç günde olduğunu felan dert etme bende 1 ayda oldu sende 2 3 aydada olabilirr.benim göğüslerim hakikaten hayıttan sonra gelişmeye başladı adetim düzene girdii.bir iki ay böyle devam etti adetim yine bozuldu fakat göğüslerimde küçülme oldumu gerçekten bilmiyorum ama aynı yeni aldığın südyenler tam gelmeye devam etti.bebeğim hayıtta korkulacak hiç bişi yok al dene hatta tek onu bile kullan buzlada göğüslerine masaj yap emin ol bir ayda sonuç alıcaksın.çemen ununa gelince evet ilk girdiğim aktarda buldum.ayakkabımı sıkıyo dediğimde bir arkadaş çemen ununun tüm vücutta şişme yaptığını söylemişş ben onu yedikten sonra ayakkabımın sıktığını hisettim yani sanırım bendede şişkinlik yaptı.birdaha almadım ve şişkinlik hissetmiyorum.ama dediğimm gibi hayıt konusunda rahatt ol

Yaa sen melek misin çok teşekkür ederim ilgilendiğin için :))

kızlarr ya benmde göğüslerim acayip derecede küçüldü 80di 75e düştü tuhaf bisey oldular kocakarı gibi çemen otuyla şerbetçi otu işe yarıyormu gerçekten sonç alan varmı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım, ben onları denemedim ama çörekotu yağını deniyorum inanılmaz dolgunlaştı birde yukarıdaki bayan hayıt kullanmış dene bakalım ayrıca ben rezene de içiyorum hemde poşet çay çok çok çok faydasını gördüm aklına takılan bişi olursa sor :))

ayy inşallahhh canım ya ne kötü bişeyy bu.. dolgun göğüs gördükçe içimm acıyoo resmenn ya:😟 denicem bakalım çemen otu kaynat iç diyolar sonucu yazarım dua edin değişim olsun😊

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…