Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütmek İçin Başvurduğunuz Bitkisel Yöntemler

Canım, ben onları denemedim ama çörekotu yağını deniyorum inanılmaz dolgunlaştı birde yukarıdaki bayan hayıt kullanmış dene bakalım ayrıca ben rezene de içiyorum hemde poşet çay çok çok çok faydasını gördüm aklına takılan bişi olursa sor :))

Hayatımm çörekotu yağından genel olarak herkes memnun ama tüylenme yapıyomuş sende böyle birşey oldumu bilgilendirirsen sevinirimm :)

Hayatımm çörekotu yağından genel olarak herkes memnun ama tüylenme yapıyomuş sende böyle birşey oldumu bilgilendirirsen sevinirimm :)

Hayır canım herhangi bir tüylenme olmadı. Kesinlikle tavsiye ederim :)

ayy inşallahhh canım ya ne kötü bişeyy bu.. dolgun göğüs gördükçe içimm acıyoo resmenn ya:😟 denicem bakalım çemen otu kaynat iç diyolar sonucu yazarım dua edin değişim olsun😊

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah canım darısı hepimiz için. Allah emeklerimizi boşa çıkarmaz. Dua edelim.

kızlarr ya benmde göğüslerim acayip derecede küçüldü 80di 75e düştü tuhaf bisey oldular kocakarı gibi çemen otuyla şerbetçi otu işe yarıyormu gerçekten sonç alan varmı

Geçmiş olsun canım senin durup duruken mi küçüldüler,söndüler mi nasıl oldu? Benim de sonradan küçüldü de ondan soruyorum.

ya canım benim birden söndü kilo vermişsindr falan ddler hayır kilom aynı ama göğüslerim dümdüz nerdeyse canımı sıkmaya basladı. dün çemen unu aldm otu yok dedi aktar birde şerbetçi otu aldım kızlar birde ikisinş karıştırp içşnca sakinleştirici etkisi varmş aktar öyle ddi..masaj yerine içen varmı bu çmen ununu kızlar masaj yapncada felakt kokuyo ya

X