Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütmede hangi yağlar işe yarıyor?

kızlar ben babama aktardan çilek yağı almasını söyledim. aktar mecit efendi çilek esansı vermiş. küçücük bir şişede. bir de bana yağ gibi değil de böyle daha hafif geldi. çilek yağıyla aynı şey mi bu. yardımcı olabilir misiniz bana?

canım o yağ değil zaten esans daha hafif biieydir o götür ve yağını al bence hatta bide mersin yağı al

canım o yağ değil zaten esans daha hafif biieydir o götür ve yağını al bence hatta bide mersin yağı al

ben yağ ile masaj yapamıyorum. çünkü bütün göğsüm pütür pütür oluyor. çilek yağını da gözenekleri sıkılaştırmak için aldırmıştım.

merhabalar, ben rezene yağı kullandım bi gecede fark edilir bir dolgunluk yarattı ancak çok kötü kokuyor midemi bulandırıyor sürekli ağzımdan nefes alarak sürdüm devam edebilicemmi bilmiyorum...

bende ilk bi şişe çilek yağı kullandım açıkçası pek bi faydasını göremedim ama düzenli yapmadım belki ondandır neyse burdan okudugum kadarıyla çörek otu yagı ve mersin yagını kullanıorum .. dolgunluk yaptım cm olarak bilmiorum ölçmedim.. bugünde yam köküyle rezene yagını alıcam allah ne verdiyse sürcez bakalım olur inş bişilerkaydirigubbakcemile2

çörek otu yağını kullanıyorum şimdilik fena değil,ama mersin yağını merak ediyorum bu bitsin mersin yağı alıcam...

heryerde dedim burda da diyeyim..mersin çok etkili...rezene çayının içine 5 damla çörekotu yağı damlatın ve için...mersini de güzelce masajla sürün...dolgunlaştırıyo.:) rezene yağı kullananlar var..yahu ben içerken zor içiyorum burnumu tıkayıp nasıl kullanıyosunuz..rakı gibi kokuyo yahu..euuğğ..için için içmek kokusuz hem..

ben yağ ile masaj yapamıyorum. çünkü bütün göğsüm pütür pütür oluyor. çilek yağını da gözenekleri sıkılaştırmak için aldırmıştım.

Çilek yağı Kıllanma yaptı mı yüzüm için kullanmak istiyorum biraz tüylerin var ama büyütürmü bilgisi olan var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…