Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütmede hangi yağlar işe yarıyor?

Jumblante

Guru
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2009
7.436
987
kızlar bu göğüsleri büyütmek içih hangi yağlar işe yarıyor cevap yazar mısınız.:enbuyukkk:

çilek, kayısı , badem, üzüm çekirdeği yağlarını karıştırıyorum cnm.. göğüs uçlarına sürmeden yukarı doğru, koltuk altından içe doğru masaj yapıyorum

mersin yağıııııııııııııııı :))) dolgunlaştırıcı etkisi var ve gerçektende dolgunlaştı:))

evet biraz yapıyo sanırım gözüme batmaya başladılar çünkü.yağlarım bitti kayısıdan almadım sadece çilek aldım bu sefer bakalım

canım ben kullanmadım burda kullananlar oldu ama kokusundan dolayı vazgeçtiler çok kötüymüş

ya kızlar şu rezene yağını deneyeninizmi var mı? eskiden açılmış olan bi konu yeniden ilk sayfaya taşınmış ta dikkatimi çektiCADIARZU ne bilim mantıklı geldi rezene yağı çünki çayınıda içen çok var siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?kaydirigubbakcemile5

mantıklı aslında çayı iyi geliyosa yapıda iyi gelebilir kullanan yok mu acaba hiç :enbuyukkk:

kızlar ben bir forumda susam yağının çok faydalı olduğunu duymuştum. kullanmayı düşünyorum fakat tüylenme yapar mı diye korkuyorum. bir bilginiz var mı acaba bu konuda :hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…