Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütme Formülü - mutlaka okuyun !

rainbow yanlış düşünüyosun hiç bişey sağlığından önemli değil büyütmeye çalış ama zararlı şekilde değil çay iç masaj yap spor yap gelişiceklerdir

yararı zararı inan hiç umrumda değil ekimde evleniyorum ama bu halde nasl olucak hiç bilmiyorum

seni çok iyi anlıyorum bak birlikte büyütelim şimdiden başlayıp kızlar ben çok araştırdım yani gidipte kim nasıl göğüs büyütmüş onu araştırmadım yok çünkü doğru düzgün.ben bilimsel olarak göğüsün anatomisini,hangi durumlarda büyüdüğü,göğüsü etkileyen hormonları,yapılan araştırmaları,bilimsel deneyleri bu konuyla ilgili,hacettepe tıpçı öğrencilerin tezlerini, hepsini o kadar çok araştırdımki yani göğüsü neler etkiliyor ve göğüs ne nasıl büyür incelemediğim şey kalmadı.kulaktan dolma şeylerden çok bilimsel şeyleri araştırdım ve op.dr. okudum büyüyebilir diyen östrojen içeren besinlerle doğal yoldan (normalde doktorlar hep estetik tek çare diyor ya) doğal yolla büyür diyen doktor okudum onun dışında bazı araştırmalar deneyler yapılmış ve bakın bazı besinlerde fitoöstrojenler var diyorlar ve fitoöstrojenleri falan araştırdım hatta bitkilerde bulunan östrojen çeşitlerinin adını "izoflanlar" ve "lignanlar" en yaygınları işte bu fitoöstrojenler vucuttaki östrojen reseptörlerine bağlanıp işlev görüyormuş ve araştırmalarla deneylerle bunların bu şekilde büyyütüğü kanıtlanmış.
ve soya fasülyesi,soya unu,keten tohumu en çok östrojen içeren besinler 100glarında 500,600mg fitoöstrojen var soya sütünde 9mg östrojen var.ben 14gündür hergün günde yarım litre soya sütü içiyorum 2gündür ara ara küçük sızlamalar oluyor göğümde inşallah büyürler ama bu büyümeler için en az 3ay gerekiyor ekimede daha çok var eminimki büyütebilirsin ki seni çok iyi anlıyorum benimde sevgilim var evlenmekten korkuyorum ben göğüse zaafı var bnmkinin küçük olduğunu bilmiyor çok zor bir durum büyütmeni çok isterim.Ancak o haplara gelince tvde izledim prof.dr. anlttı dediki normal ilaçların hayvanlardan bitkilerden kapsül haline getirilmesi 100yılı bulabiliyor kısa sürede üretilmesi imkansız o bitkisel kapsüllerin ise 1hafta,15günde kapsül haline getiriliyor ve kesinlikle zararları çıkıyor vucutta.bence sen hormon testi yaptır adet olunca biz bakalım estradiol hormonuna göre hemen sende başlarsın soya sütü içmeye? ben mesela araştırdım kızlar estradiol yani e2 hormonu (vucudumuzdaki östrojen hormonu) bazılarında 100kusur bazılarında 200,300küsür çıkmış hatta 900küsür çıkan bile var ben asla o kadar yükseltelim illada demiyorum ben mesela adetin 4.günü hormon testi yaptırmıştım benim 37çıktı bende o yüzden korkmadan içiyorum soya sütü ve birlite birkaç ay geçincede tekrar doktora gideriz zaten kontrole hani östrojenin aşırısı kansere sebep olabiliyor diyorlar ya o yüzden.umarım anlatabilmişimdir :)

Benim o kitaba çook ihtiyacım vaar yardım edin nolursunuz..

KIZLAR BUYRUN "E-KİTAPTAN" ALINTIDIR !!!

Bu, her kadının başlayacağı en temel günlük programdır. Aslında zaman
içerisinde her kadının kendisine özgü bir programa ihtiyaç duyduğunu
keşfettim ancak ilk başta bu temel program en iyi sonuçları elde edebilmeniz
bakımından gayet gerekli çünkü ileride neler olabileceği ile ilgili size ilk
alışkanlığı katıyor.
Günlük programımıza, bir sonraki adet döneminizin ilk gününde başlamalısınız.
Ben buna "1.Ay" diyorum ama gerçekte – sizin adet döngünüzün ilk günü anlamına
geliyor… ve işte şimdi sıra yapmanız gerekenlere geldi:

HER SABAH
·
·
·
·
1 Kızıl Yonca Kapsülü
1 Çemenotu Kapsülü
1 Cüce Palmiye Kapsülü
Göğüs masaj kreminiz ve Yabani Yer Elması
özsuyu ile göğüslerinize masaj yapın.

HER ÖĞLEDEN SONRA
·
·
1 Kızıl Yonca Kapsülü
1 Çemenotu Kapsülü
1 Cüce Palmiye Kapsülü

HER AKŞAM
·
·
·
1 Kızıl Yonca Kapsülü
1 Çemenotu Kapsülü
1 Cüce palmiye Kapsülü
· Göğüs masaj kreminiz ve çemenotu özsuyunuz ile
göğüslerinize masaj yapın.

çok teşekkür ederim de biz o kapsülleri falan nerden bulacağız ki oysa ne çok heveslenmiştim yaa çook zor durumdayım

arkadaş e-kitabı almış isteyene yollayabilirim demiş gerçekten yollar mı sonuçta para verdi yani yada başka birşey mi acaba o bilemedim

çok teşekkür ederim de biz o kapsülleri falan nerden bulacağız ki oysa ne çok heveslenmiştim yaa çook zor durumdayım

Kızlar kitabın büyütmeyle ilgili uygulayın dedikleri bunlar diğer kısımlarda bişey yok.kapsüller internette satılıyor hep ve aktarlardada vardır ama dikkatli olun zararlı olabilir

bu e-kitap bana hiç inandırıcı gelmiyordu okudum şimdi gayet güzel ve denemek lazım ama biraz masraflı olacak gibi fiyat araştırması yapan var mı ?

bu e-kitap bana hiç inandırıcı gelmiyordu okudum şimdi gayet güzel ve denemek lazım ama biraz masraflı olacak gibi fiyat araştırması yapan var mı ?

sen kitabı aldın mı ? işe yarar mı sence ve hangi siteden aldın geçen yıl reklamı yapılmış gelmez diye korkuyorum param boşa gidecek diye haberlerini bekliyoruzz inşallah işe yarar mutlu olursun :) ve bizimle de paylaş lütfeen durumlar vahiim

arkadaş e-kitabı almış isteyene yollayabilirim demiş gerçekten yollar mı sonuçta para verdi yani yada başka birşey mi acaba o bilemedim

canım ben bu kitabı merak edip aldım sonrada burda yazılanları görünce bende var gönderebilirim dedim
boş yere iye alasınız ki ..
ben zaten almıştım öyle gelişti durumlar ve bana mail adresi gelenlerin hepsine gönderdim istersen gönderebilirim sana da

çoook teşekkür ederim çook mutlu olurum Allah razı olsun valla dua ederim sana sürekli çoook sağol Konu dışı mesaj bu siteden mi aldın sende ?
ben yeniyim de mesaj atamıyorum özel olarak , özür dilerim bekliyorum canım mail ini büyük bir sevinçlee :)

Son düzenleyen: Moderatör:
meryem rica etsem bana da mail atabilirmisin? mesaj gönderemiyorum bende maalesef Konu dışı mesaj

Son düzenleyen: Moderatör:
nasıl üzgünüm anlatamam bi gayretle kitabı okudum aman Yarabbi ne göreyim bide hiç bir işimize yaramayacak kii bunlar içindekilere inanamadım gerçekten verdikleri reklam bile daha inandırıcıydı gerçekten pes dedim vee üzüldüm

Ben dedim bu forumda kaç kere kızlar kitapta afedersiniz ama bir bok yok sayfalarca boş konuşmuş bende ilk alacağımda o kadar sayfada ne yapacağımızı anlatıyor sanıyordum ama saçma sapan zaten bildiğimiz göğüsü hormonları falan anlatmış nasıl büyüteceğimiz kısmı ise çok kısa ki ben orayı alıntı yapıp buraya kopyalamıştım sabah akşam öğlen bunları yapın diyor o kadar reklamında abartıldığı kadar birşey değil malesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…