Göğüs büyütme ameliyatı olanlar

sudeuuups

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2020
13
4
24
Kızlar ben 2 hafya sonra sonundaa meme büyütme ameliyatı olacağım 350-400 cc arası yuvarlak kas üstü dedi realself uygulamasında bir çok meme kimi 300 cc ile kimi 400 cc ile aynı göğüsü elde etmiş Neye göre değişiyor bu ve ben dolgulu 75b cup kullanıyorum 80c olur dedi yani bizim bildiğimize göre kaç beden sütyen oluyor ben boş 90 takmak istiyorum lütfen bilenler yazabilir mi?

Ve kas üstü dedi benim küçük göğüsüm var ama yeterli meme dokun var dedi bende kararsız kaldım kas üstü silikonu çok mu belli ediyor ve koyduğu silikon kas altına göre biraz daha mı büyük duruyor ?

75 80 90 bunlar göğüs çevremizin ölçüsü a b c cuplar ise mememizin boyutu oluyor. Silikondan sonra göğüs çevresi değişmez cuplar değişir ama şöyle bir şey var ki c cup olduğunda da sütyenlerin genişliği fark ettiğinden 75 beden giyen biri 80 bedende giyebiliyor. Benim göğüslerim 75a dolguluyu bile giydiğinde %80’i boş olacak kadar düzdü. Doktorum ameliyattan sonra 75c oldun dedi ama 75b sütyende aldım 80de. Yani bu farkeden bir şey. Meme dokunuz varsa meme altına konması bence daha mantıklı sonuçta kasta bir organ ve kesilmemesi daha sağlıklı olur. Bana 325 dual plan takıldı çok ağrılı geçirdim ama çok doğal oldu zayıf olmama rağmen silikonun çevresi gözükmüyor

Memem küçük benimde meme dokun yeterli dedi ama hani beni siz anlarsınız o kadar ağrı çekicem o kadar para vericem büyük olsun istiyorum senelerdir küçüklüğünden bıktık çoğunluğumuz C Kup memeye baktığımda kiminin büyük kiminin küçük duruyor o yüzden hiç anlayamıyorum

Merhaba benimde memem baya küçüktü 400 cc istedim doktorumda sağolsun 400 yaptı ama yine gözüme küçük geliyor ilk günler mutluydum ama şimdi değilim keşke 500 deseydim diyorum

Merhaba benimde memem baya küçüktü 400 cc istedim doktorumda sağolsun 400 yaptı ama yine gözüme küçük geliyor ilk günler mutluydum ama şimdi değilim keşke 500 deseydim diyorum
geçmiş olsun. Boy,kilo nasıldı sizin . Bana da 350 ila 400 arası olur dedi dr
168 boy ve 60 kiloyum.omuzlarım geniş

geçmiş olsun. Boy,kilo nasıldı sizin . Bana da 350 ila 400 arası olur dedi dr
168 boy ve 60 kiloyum.omuzlarım geniş ☺
1.60 boy 55 kiloyum meme döküm yok denecek kadar azdı 80A ben dolu dolu c cup olsun istiyordum ama olmadı ödemler gidince insanın gözüne küçülmüş gibi geliyor senin meme döküm varmı

1.60 boy 55 kiloyum meme döküm yok denecek kadar azdı 80A ben dolu dolu c cup olsun istiyordum ama olmadı ödemler gidince insanın gözüne küçülmüş gibi geliyor senin meme döküm varmı
Klavyenin azizliğine uğradım meme dokun yazmak istedim

Aynıyız seninle nasıl bisey istediğine iyice karar ver aslında şu an yeniyim daha 1 ay bile olmadi belki zamanla oturunca daha güzel olcak inşaallah oyle ümit ediyorum ama hala 500 de aklım kaldı resim yükleniyormu bilmiyorum

Bende çok iyi boyuna kilona göre 400 cc bende hep en büyüğü ddim senelerce hep küçüktü ondan bu doyumsuzlugumız bence solgun büyüktür benim 390 ama meme dokum vardı kas üstü koydu şuan D kup yakın tabi ödemli ama yeniyim daha 6 gün oldu

Iyi mi diyosun.. cok takıntılıyım neden 500 demedim diye kendi kendimi yeyip bitirdim sanki daha önce kullandigim dolgulu sutyen takmış gibi görüntü ya da banamı öyle geliyor bilmiyorum inşaallah c cup olmuşumdur su an belli olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…