Göğüs büyütme ameliyatı hakkında güncel sayfa (yaşadıklarımızı paylaşalım)

Bana 295 cc takıldı ve 3. Ayım.. İnan daha büyük olmasını isterdim. Yani çektiğin onca eziyet, ödediğin paracıklar.. Olabilecek en büyüğünü iste bence de... Ben ettim, sen etme :)
Gerçekten şimdi anlıyorum ben de neden büyük de ısrar etmek gerektiğini..

ilk takıldığına göre küçüldümü

Bugün 10. günüm ve işe başladım :) :nazar:
Bana da 350cc damla dual plan mentor kasaltı tekniği ile takıldı. Ameliyata girerken 60 kg idim evde tartıldığımda 64.5 kg geldim :) Bu sabahki kilom 60.1 kg. Şu an sertler elbette ama bu hallerini bile çok seviyorum:KK1:

Son düzenleme:
Tebrik ederim gercekten güle güle kullanın. Yakin zamanda olmusuz operasyonları. Benim şimdi kaygım 270 cc takılmasına ragmen bir sure sonra küçülecek olmaları. Yani su an cok iyi. Boyut tam istedigim gibi. Ama bu geçici bir durumsa ve alti ay sonra bu hacim azalırsa ne olur diye dusunuyorum. Bunu düşündükte de daha buyuk taktirmadigima hayiflaniyorum. Siz ne dersiniz bu konuda bir fikriniz var mı?

Selam,
Ödemlerin geçmesi max. 1,5 ay demişti doktor. Bünyeye göre fark edermiş. Ancak, protezlerin vücuttaki gerçek şeklini alması, 6 ayı buluyor dedi. Zaten makalelerden de okuduğum buydu, şaşırmadım. Bu sürede küçülme değil, şekil değişikliği bekleniyor yani.

Sevgiler:)

Bana da Natrelle 295 cc damla kas altı takıldı. İlk başlarda çok hafif bir ödem vardı ve şu an 2.ayım bitmek üzere. İlk haftaya göre evet küçüldü ama daha fazla küçüleceğini sanmıyorum. Dediğiniz gibi, ödem yaklaşık 1 ay sürecektir bencede. Fakat 6 aylık, 1 yıllık süreçte göğüs tam olarak oturuyor ve göz alıştığı için küçük geliyor gibime geliyor.
Benim hiç göğüsüm olmamasına rağmen, şu anda bunlara alılştı gözüm ve bu bile küçük geliyor.
Bence mevcut büyüklük, kişilerin beklentileri ile ilgili. İlk günler doktoruma bende hayıflanıyordum bir büyüğünü neden takmadığı için. Ama şu anda o kadar doğallar ki, asla silikon olduğu belli değil. Ve bu beni mutlu ediyor. Ama ilerde bende küçük görürsem, seneler sonra bir ameliyatı daha düşünebilirim. Nede olsa tecrübe ettim artık :KK1:

Doktorumun asistanının silikonları 300 cc ve 4 yıllıktı. Bence büyük bile duruyordu. Yani dediğiniz gibi, göz alışması olabilir. Küçük olmasını istememe rağmen, ödemler geçtikçe "acaba daha mı büyük olmalıydı" sorusu bende de oldu. Ancak eşim, bunu dahi büyük buluyor. Doktorum da aynısını söyledi. Vücut yapımıza göre en uygununu doktorun belirlemesi iyi belki de. Hastaların ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflarının çekilmesinin bir nedeni de bu zaten. Estetik operasyonların ardından, hastalar eski hallerini kısa sürede unuturlarmış:)

Sevgiler.

ilk takıldığına göre küçüldümü

Merhaba, evet ilk takıldığı gün ve bugün arasında küçülme var. Ancak ilk takıldığı gün ve sonrası 1 ay ödemlerde vardı. Tabi bu küçülmesine ( aslında tam boyutuna gelmesine ) neden oldu. Şu anda inanılmaz doğal, hiç protez yokmuş gibi. Bir taraftan küçük oldukları için hayıflanıyorum, diğer taraftan bu doğallık beni cezbediyor :)
İki ara bir dere misali :)

Doktorumun asistanının silikonları 300 cc ve 4 yıllıktı. Bence büyük bile duruyordu. Yani dediğiniz gibi, göz alışması olabilir. Küçük olmasını istememe rağmen, ödemler geçtikçe "acaba daha mı büyük olmalıydı" sorusu bende de oldu. Ancak eşim, bunu dahi büyük buluyor. Doktorum da aynısını söyledi. Vücut yapımıza göre en uygununu doktorun belirlemesi iyi belki de. Hastaların ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflarının çekilmesinin bir nedeni de bu zaten. Estetik operasyonların ardından, hastalar eski hallerini kısa sürede unuturlarmış:)

Sevgiler.

Teşekkür ederim :)
Aynen bende unuttum o ilk hallerini :)
Sanki senelerdir bu boyuttaydı da, şu an küçük buluyorum :)
Ama ben yukarıda da dediğim gibi özellikle doğal olmasını çok istediğimi söylemiştim. Şu anda kimse protez olduğunu anlamıyor. Bir de 1 yıl geçip tam şekli oturdu mu, benden hoşnutu olmayacak :)

X