göğüs ağrısı???

candycloud

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2009
414
108
39
merhaba hanımlar.size bir şey danışmak istiyorum sabahtan beri kafamı çok fena kurcalıyor.Yaklaşık 8 aydır bebek istiyorum bu ay ovulasyon testi kullandım.şimdi adetim 1 gün geçti.salı gününden itibaren test yapıyorum ilk defa bugün 2.çizgi silikte olsa belirdi fakat dün geceye kadar beni rahatsız eden göğüs ağrım yerini hassasiyete bıraktı o da öyle şiddetli değil.hiç hamile olduğu halde göğüslerinde böyle bir durum yaşayan arkadaşımız var mı?

evet:)ama bende var olan ağrı geçti bu sabah şimdi sadece hassas o da öyle çok değil o yüzden soruyorum ya ben de test de silik çıkınca ümitlenmeyeyim boşuna diye

Hadi canım hayırlısı umarım hamişsindir Valla bi çok insan göğüsten neyin anlıyo hassas oluyormuş

Hadi canım hayırlısı umarım hamişsindir Valla bi çok insan göğüsten neyin anlıyo hassas oluyormuş

keşkeee ama hani acayip acı veriyordu göğüslerim gece yatarken daha, sonra bu sabah bi uyandım tıkyok ama test silik çıktı napim bilemedim bir sorayım dedim sizesanırım adet olacam o yüzden geçti acıması:18:

Ben adet olduğum süre içinde hep ağrır göğüslerim. Aksine daha da artar yani. Belirtilere çok takılma. Çoğu insan belirti yaşamadan hamile kaldığını öğreniyor. 1-2 gün daha bekle sona kana baktırırsın hayırlısıyla inşallah bebeğin seninledir

hayırlı olsun cnm silikde çıksa hamilelik var deniyo zaten sıkma canını her hamilelik belirtisi herkesde olmaz..

buarada ovulasyn testnn marksı ndr?bua ay hamile değilsm bnde kullanmk istyrm

Canım göğüs ağrısına fazla takılma sen
geçen ay benim göğüslerim kocaman olmuşlardı dokunamıyordum
damarlar fena halde belli oluyordu aha dedim kesin hamileyim
bide baktım akşamına kırmızılar geldi sen çift çizgiyi gördün mü gördün :76:
içini ferah tut sen canım bide kan testi yaptır idrar da çıktıysa kanda daha çok çıkar
Rabbim daim etsin inşallah

AYNEN mart ayıdna bende herzmankinden bir hafta önce şişti ağrıdı dedim tamam ilk aydan tutturduk dedim gidip test aldım bi tabiki negatfi sonrada malum regl oldu .bu ayda hiç ağrı filan yok son 5 gün bakalım nekliyoruz.arkadaşın dediği gibi çifti gördünmü gördün boşver git kan testini yaptır sevincini yaşa hayırlı olsun bu arada.

şimdi geldim eve tekrar test yaptım yine 5 dakika içerisinde belirdi ikinci silik çizgi belli ama çççoookk siliko zaman doktora mı gideyim ben ya da sabahta yapayım bi tane eğer yine çıkarsa öle gideyim

kuuzulii sen beni öle heyecanlandırıyorsun ki sayende inanmaya başladım teşekkür ederim:)

buarada ovulasyn testnn marksı ndr?bua ay hamile değilsm bnde kullanmk istyrm

laboquick diye bir marka canım ilçede olduğum için netten sipariş ettim ben güvenilir olduğunu düşünüyorum çünkü çizgi tam pembe olduğu gün yumurtlama akıntım geldi iki gün sürdü testte iki gün koyu kaldı inşallah tutmuştur benim bebişim ve inşallah hepimizin bebişleri gelir en kısa sürede:)

adına çok çok sevndm cnm o testi günlk mü yapıyrsn bilmyrm ben
hamilesn duan kabul olur :))) banada dua et test kullanmadn yarın hamile oldğmu öğrnmym :))

adına çok çok sevndm cnm o testi günlk mü yapıyrsn bilmyrm ben
hamilesn duan kabul olur :))) banada dua et test kullanmadn yarın hamile oldğmu öğrnmym :))

işte adetinden 10 gün sonra falan başlıyorsun canım...ayyy canım dur belki değilimdir heyecanlandırma beniiii ama inşallah içinize doğmuştur ha bende bir de pco var onu söylemeyi unuttum...

Canım gidebiliyorsan sağlık ocağına neyin git kan testi yaptır. Ama adetinden kaç gün geçmişti yazdıysanda ben görmedim

Eki Görüntüle 400525

kızlar bu da testlerin resmi ama telefondan çektim net değil sanki

Ben görüyorum silik silik canım da ovulasyon testinden mi yaptın?:26:Yoksa gebelik testide ben mi hiç görmedim:26:

işte adetinden 10 gün sonra falan başlıyorsun canım...ayyy canım dur belki değilimdir heyecanlandırma beniiii ama inşallah içinize doğmuştur ha bende bir de pco var onu söylemeyi unuttum...

cnm o yaptığn resmdeki testi blmyrm ama dediğin gibi silik çizgide gebelik olarak bilinyr...seni üzmekde istemem aama cnm benm silik çizgide görmedm hiç ben okuduklarmla silik çizgide gebelik yengmde görmşdğm gebeydi silikdi sorun olmamşdı..

bu strip test canım direkt idrara batırıp 5 sn bekliorsun çıkartıorsun nazcım canım oklar var ya onun sağ tarafında diğer pembe çizginin solundagebelik testi hayatım bunu da o dediğim ovulasyon testleriyle birlikte almıştım..

canım adetlerim pek düzenli değil benim 29,30,32 değişiyor bugün 31.günüm 1 gün geçti de diyebiliriz de daha gelmedi de diyebilirizgebelik testi hayatım bu hcg ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…