Doğuma Hazırlık göbek deliğine göre cinsiyet tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

maize

İki güzel kız annesi
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2013
378
111
merhebalar
benim bildiğim ve de cogu kişide tutan bir yöntem.
en son cocugunuzun göbeğine bakın göbek deligi yukariya bakiyorsa erkek asagiya bakiyorsa kızdır.
asagiya bakan göbek deligi böyle oluyor.

yukarı bakanı bulamadım.artik tahmin etmissinizdir siz.
hadi bakalim tutacak mı yorumlarinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Tuh simdi uyuttum kizimi bileydim bakardim

Oğlumun kine baktim yukarı bakıyor yıne oglum mu olacak acaba kız gibi dediler âmâ net degil hayirlisi

ben onu bunu değilde ikili testte cıkan free bhcg degerine inandım yani...
arastırıyodum simdi bi cok siteden anladığım kadarıyla 50 nin altı erkek, 50nin üstü kız...
nadir tutmayanlar var tabi ama geneli tutmuş

Oğlumun kine baktim yukarı bakıyor yıne oglum mu olacak acaba kız gibi dediler âmâ net degil hayirlisi
canim tabiki bunu bizler bilemeyiz buda bi tahmini yöntem
ama yukariya bakiyorsa yani bu resimdeki gibi degilse erkekdir heralde
Allah niyetinize göre versin tabi hayirlisi ile

canim tabiki bunu bizler bilemeyiz buda bi tahmini yöntem
ama yukariya bakiyorsa yani bu resimdeki gibi degilse erkekdir heralde
Allah niyetinize göre versin tabi hayirlisi ile
Tabiki öyle net lesince yazarım buraya hayirlisi ne ise onu versin

Oglumun kıde yukarı bakıyor bende netlestigi zaman yazarım buraya ama kız heralde

Ilk oglumun yukari bakiyo ikinci oglumun ki aşagi bakiyo suan 3. Hamileyim kız olursa dogrudur ...

Surekli unutuyordum az once baktim kizimkine yukari bakiyor drumda zaten yuzde yuz erkek diyebilirim dedi
eger sende erkek istiyorsunsa senin adına çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin.Darısı başima inşallah cnm

eger sende erkek istiyorsunsa senin adına çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin.Darısı başima inşallah cnm
Amin canim benim bi kizim var birde oglum olacak zaten bu bebis biraz yanlislikla oldu cunku kizim daha cok kucuk hic dusunmuyorduk ama olmuskende erkek olmasi iyi oldu rabbim ikisinide nasip etti cok sukur darisi butun erkek bebis isteyenlerin basina ins :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…