Bölgesel İncelme göbeğimmm:(

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
R

ros3

Ziyaretçi
yaa benn 52 kıloyum ama bu gunlerde gobegımı grmenızz lazım otrunca katlanıo resmen delı olcamm nıe bole olduu nasıl gcrcemmm bnuya:tomato:

ros aynen o dertten bende de var gitmiyor gitmiyor sanırım yediklerimiz gaz yapıyor sindiremediğimiz için oluyor şu sıralar yine var bi ara düzenli ıhlamur falan içtim ben gazdan şüpelendiğim için ıhlamur içtim iyiydi seviyesi ama şı sıralar yine olduğundan fazla bende 57 kilo civariyım..gazdan olamazmı arkadaşım hani aşırı hamile gibi ise (benim öyle oluyo) gazdan kaynaklanır tahminim cnm inş. geçer kurtuluruz

selam bende bir ara öyel bir göbüşle gezdim ama hani şu prebiyotik yoğutlar varya onlardan yedim sindirim sistemim düzeldi gabüşte düzeldi ayrıca size mekik tavisye ederim.sabahları 20 akşamları 20 yapmak yeterli.

evett kızlarr mekik gerçekdenn iyii geliyo ben değil ama kuzenimmde ertliydii memkik çekerekk zamanla düzene girmişdii

cnm bende 48 kiloyum ama göbeklilerdenim günde 120 mekik çekiyorum işe yarıyor:)

evet mek,k her zaman işe yarar bende beden eğitimi öğretmeniyim ordan biliyorum yani :)

kızlar mekik çekme çok zor yaaa (yada ben haylazım) bi ara çektim kafama çok takmıştım ozmanlar çekiyodum ama çok fazla devam edemiyodum yine devam edeyim bari şu periyobiyodik yoğurt dediğin aktivya falan mı bende kullanayım barim işe yarıyorsa daha önce işe yaramadığını duymuştum

kayısılı form çayıda işe yarıyor probiyotik yoğurdu bende kullandım fakat pek faydasını öremedim tabi kişiye göre değişe bilir etkisi kayısı bağarsakları çalıştırdığı için şişlik hissini geçiriyor

Sanırım hazım sorunları, şişkinliktir. Bence çok sık yeme, öğün aralarında yemek şişkinlik yapıyo tecrubeyle sabit. Ve sıcak sirkeli su iç yatarken sabah kalkınca oda iyi geliyo ve soğuk yemek içmek kesinlşkle çok gaz yapıyo sıcakta öyle oda sıcaklığında yiyip içmek lazım
Bide ebru şallının karın hareketlerini hergün düzenli yapınca çok işe yarıyo

ebru sallının karın hareketlerı nasıl bırsey?

aynen bnde 52 kıloyum vucut hatlarm gayet yernde guzel ama su gobegm beni sinir edior mekık çekınce de şişik hali kalıyor şişik olarak kas yapıor napcm anlamadmkı :S yAZA kadar gecsn istiorm napiim ?

bolbol kuru fasülye yesek geçer heralde :KK70::KK70:

bende hem mide hem göbek özellikle gece doğru yediklerimden midem şişiyor hem karnım şişiyor hamile gibiyim bunlar nasıl gidecek

X