göbeğimizin inmesi

ben 40. haftama girdim kızlar
benim göbiş hala füze gibi dik ve sivri :)
ben göbek inmesi ile doğumun alakalı olduğu konusunu pek bilmiyorum

e sevce az kalmış hadi hayırlısı ya bu hafta doğrursun inşallah. doktorun beklenilen tarihte doğmazsa kaç gün daha beklermiş? ben daha 38 haftalık oluorum 2 gün sonra bakalım hala sivri benimki de ve aşağıya düşmeye niyeti yok gibi

benimde hep asagıdaydı sanki..yada ben anlamadım..göğsümün altında hep boşluk vardı ve solunumda problemim olmadı???

benimde hep asagıdaydı sanki..yada ben anlamadım..göğsümün altında hep boşluk vardı ve solunumda problemim olmadı???

cnm ben 27 hafta hamişim...göbegim asagıda ve göguslerimin altı bos...komsular veya her gören dioki dogum zamanı gelmiş ne zaman..bugun harbiden korkmaya basladım...herkes göbegimin asagıda oldugunu sölüo...bakıoalr tedirgin tedirgin....bu hafta kontrolum var doktoruma soracam...cnm senindemi göbegin öyleydi ????cvp yazarsan çok sevinirim..a.s.

dilek senın cok erken ınmıs zor olmuyomu yanı kasık agrısı falan yapmıyomu

cnm benim hep öyleydi ..asagıdaydı göbegim hiç yukarı çıkmadı cnm...doktorda hersey normal dio..ama bu ay gidince sorcam...sag kasıgım agrıooo ama soluma yatınca agrıo ..bacak arama yastık koyuyorum gecio ....göbek yukarda nasıl olur onuda bilmiom..etrafımda hamilelere hiç dikkat etmedim ki naniknanik:roflol:a.s.

e sevce az kalmış hadi hayırlısı ya bu hafta doğrursun inşallah. doktorun beklenilen tarihte doğmazsa kaç gün daha beklermiş? ben daha 38 haftalık oluorum 2 gün sonra bakalım hala sivri benimki de ve aşağıya düşmeye niyeti yok gibi

canım bana en son 3 hazirana kadar bekliyelim dedi 40+3 e kadar
ondan sonra ne yapar bilmiyorum

sevce sancın filan oluyomu bende hala tık yok bakalım ne zaman gelicek drum bir hafta 10 güne kadar bekleriz olmazsa dedi bebektede bi sıkıntı olmazsa

cnm ben 27 hafta hamişim...göbegim asagıda ve göguslerimin altı bos...komsular veya her gören dioki dogum zamanı gelmiş ne zaman..bugun harbiden korkmaya basladım...herkes göbegimin asagıda oldugunu sölüo...bakıoalr tedirgin tedirgin....bu hafta kontrolum var doktoruma soracam...cnm senindemi göbegin öyleydi ????cvp yazarsan çok sevinirim..a.s.

canım evet bastan beri öyleydi.dedigin gibi sagda agrı oluyor dinlenince geçiyordu..bi sorun olsa doktorlarımız söylerdi.etrafın lafına hiç bakma...bizim bir komşumuzda ne zaman görse beni karnın çok sert ve asagıda erken dogurcan diyordu banakafamçokkarıştı gel gör ki hala dogurmadımjeyyar

doktorum bana tek taraflı gelen sancı agrı bu gıbı seylerı pek onemseme dedı ıkı taraftann sancı gırerse kasıkklara o zaman benı arar dedıydıııı

benim göbişde bana göre aşağıya indi biraz ama çok fazla ağrım sancım yok ne zaman gelcek bu doğum sancısı sabırsızlıkla bekliyorum artık gelsin bebişim sıkıldım böyle beklemekten.. tabi birde mide sorunum yine başladı çok aşırı derecede midemde yanma oluyor ne yersem yiyeyim hiç farketmiyor,ilaçlar kısa süre kesiyor sonra tekrar yanıyor napcağımı şaşırdım valla sizde de böyle yanma var mı? ben göbek indikçe bebeğin mideye baskısının azaldığını ve rahatlatacağını duymuştum ama doktorum bunun hormanlarla ve mide asit salgısıyla ilgili olduğunu söyledi yani doğurana kadar yanmalara devam:KK43:

benimde mide yanması şikayetim var ama çok degil..mecbur kalmadıkça ilacı içmiyorum.etkili bir ilaç ama..yediklerimizle de alakalı tabi..yani şahsen dün ilk defa 11 den sonra acıktım.abur cubur yer geçiştirirdim ama üşenmedim krep yaptım afiyetle yedim:)sonrada gece boyu midem yandı:)

ay valla bende bu aya hiç mide yanması hazımsızlık sorunu yaşamamıştım 36+6 ım ve son 2 gündür bu sorunla cebelleşiorum. bir de yediklerimi sanki midem öğütmüor hepsi boğazıma kadar geliyor gibi oluyor anlayamıorum valla

benim mide yanmalarim eskiye göre cok hafifledi.neydi o..iki yastiklayatar olmustum,hem mide yanmasi hem nefes darligi..suan daha rahatim cok sükür.ilac yazdirdim ama hic kullanmadim..yediklerime dikkat ettim birazda sabrettim..su aralar benim agzimda metalikbir tad var,buda istahsiz yapiyor beni..

X