gobeği kalan anneler nasıl erıtmeyı dusunuyorsunuz?

nehirson

canım çocuklarım
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
100
0
kızlar bıraz gobek kaldı önce erır dıye dert etmıyordum ama suan ne gıysem yakısmıyor gobek çıkıyor nasıl erıtebılırım bır fikri olan varmı.:a015:

Bana kırkın çıkana kadar sarma edi drum ama sarkık duruyor göbeğim dikişler biraz daah iyileşince mekik çekip sarmayı düşünüyorum korse falan değil baya çarşaf kumaşından kuşak gibi sarıcam en azından evdeyken

aynı problem bende de var.korse de giysem göbek fırlıyor.zamana bıraktım :KK43:(

hastaneden eve geldigim gunden itibaern korse takiyorum.hic kalmadi benim gobisim..zaten korseyide 38 beden almistim,cok sukur eskiye donmek uzereyim..

bende korse kullanıyorum dümdüz oldu benimde ayrıca sıkılaştırıcı losyona başlıcam
bende korseyi 38 almıştım

bende ikinci gün korse kullanmaya başladım..

normal doğum oldu tabi ondan sezeryan olsa korkardım..

aldığım korse 38 di zor oluyodu..

ama şimdi gerek kalmadı bollaştı çünkü korse..

walla henuz korse kullanmadım var tabı bıraz bende de gobek ama bu kosturmaya bır kac aya kalmaz ıgne ıplıge donecegım ıcın ozel bı caba sarfetmıyorum sımdılık :)

Göbekler de sorun da, ben merak ediyorum, bu göğüsler ne zaman normale dönecek.. Benim kıyafetler özellikle göğüs kısımlarından olmuyo:))

yaa bende sezeryan olmama rağmen 7.gün başladım korseye hep taktım gece gündüz ama düzlemedi 2 aydan sonra çıkardım fışkırdı niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii diye bağırsım var avaz avaz napoıcam ben bu göbeği netten korse alayım yeni diyorum hiççıkarmıım

X