Glutatyon serum kullananlar yardımcı olabilir mi? Yumurta kalitesini artırmak ve kimyasal gebelikten kurtulmak için yardım istiyorum :)

Artık ne düşüneceğimi bilmiyorum.Kendiliğinden olan 3 gebeliğim oldu kalp atışı durdu,normal yolla 1 kimyasal olmuştu pgt li bir kimyasal daha oldu şimdi
1 tane daha sağlıklı embriyom var ama cesaretim kalmadı
Umudunuzu kesmeyin bu sayfada neler neler okudum ne imkansızlar oldu allah ol.dedikten sonra olur vakti var demekki....3 tane dondurulmuş orta kalite embriyom var doktorum garantiye almak istedi bidaha iğnelere başlıcam.bende daha geçen cuma günü kontrole gidip çıktığımda arabanın direksiyonunda hıçkırıkla ağladım yoruldum maddi manevi diye ama sonra toparlandım okdr çok istiyorumki anne olmayı umudu bile yetiyor....şimdi tekrar opu yapılacak agustos sonunda..elimden geleni yapıyorum sağlıklı ne iyi gelcekse yiyip içiyorum bi umut akupunktura vs gidyorm kalitesi artar diye bide benim daha miyom ameliyatı olma kararım alındı rahmim hazırlanacak ohooo daha nelerle uğraşcam bakalım yani transfer bile olamıcam daha....allah herkesin uğraşının sonununda kucağını doldursun inşallah🙏

Umudunuzu kesmeyin bu sayfada neler neler okudum ne imkansızlar oldu allah ol.dedikten sonra olur vakti var demekki....3 tane dondurulmuş orta kalite embriyom var doktorum garantiye almak istedi bidaha iğnelere başlıcam.bende daha geçen cuma günü kontrole gidip çıktığımda arabanın direksiyonunda hıçkırıkla ağladım yoruldum maddi manevi diye ama sonra toparlandım okdr çok istiyorumki anne olmayı umudu bile yetiyor....şimdi tekrar opu yapılacak agustos sonunda..elimden geleni yapıyorum sağlıklı ne iyi gelcekse yiyip içiyorum bi umut akupunktura vs gidyorm kalitesi artar diye bide benim daha miyom ameliyatı olma kararım alındı rahmim hazırlanacak ohooo daha nelerle uğraşcam bakalım yani transfer bile olamıcam daha....allah herkesin uğraşının sonununda kucağını doldursun inşallah🙏
Âmin inşallah hepimizin kucağı tez zamanda sağlıklı bebeklerle dolsun🙏🙏
4 yıldır aynı şeyleri yaşamaktan,hastaneye gidip gelmekten ruhen bedenen ve maddi olarak çok yorulduk
bir yerden sonra da kısmet Rabbim ol demeden olmayacak ama elimizden geleni de yapıyoruz inşallah emeklerimiz boşa çıkmaz🙏

Zaten 5. Güne gelmiyorsa pgt yapılmasının anlamı yok
Yumurta kalitesi ve genetik sağlık için yaşam şeklini değiştirmek gerekiyor
Alkol,sigara,paketli ve işlenmiş gıdalardan şekerden uzak durmak,bol su vitamin takviyesi ve spor hayatınıza dahil etmeniz lazım
Bu da deneme yapmadan en az 3 ay önceden başlanmalı,ben bu konuda çalışan diyetisyen desteği ve psikolojik destek aldım faydası oldu denemeye değer,bol şans diliyorum 😇
Merhaba faydasını gördünüz mi çocuğunuz oldu mu gittiğiniz de ve pekle İstanbul’da mı acaba

X