GLUCOTARD 1000 MG KULLANANLAR

Dumann321

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2024
3
2
27
Arkadaşlar merhaba aranızda glucotard 1000 mg kullanan var mı etkisini gördünüz mü ve zayıflatıyor mu doktorum bende insülin direnci olduğunu söyledi ve bu ilacı verdi tok tutma özelliğide varmış eczanede zayıflattığını söylediler yeni başladım ilaca merak ettiğim için yeni üye oldum kullananlar varsa lütfen cevaplarsa sevinirim

Merhaba canım ben Metformin kullanıyorum insülin direnci için ama aynısı mı bilemedim bazen ismi değişik oluyor içeriği aynı oluyor zamanın olunca içeriğine bakarmısın metformin yazıyor mu diye ? Bana da insülin direnci için verildi pko da var ama daha çok zayıflamak için doktorum verdi şuan mide bulantısı yapıyor pek alışamadım 1000 mg dan 250 mg düşürdük mide hassas olunca sıfırdan başlattı doktorum yavaş yavaş yükseltiriz dedi

Merhaba canım ben Metformin kullanıyorum insülin direnci için ama aynısı mı bilemedim bazen ismi değişik oluyor içeriği aynı oluyor zamanın olunca içeriğine bakarmısın metformin yazıyor mu diye ? Bana da insülin direnci için verildi pko da var ama daha çok zayıflamak için doktorum verdi şuan mide bulantısı yapıyor pek alışamadım 1000 mg dan 250 mg düşürdük mide hassas olunca sıfırdan başlattı doktorum yavaş yavaş yükseltiriz dedi
Evet kutunun üzerinde metformin yazıyor siz etkisini gordunuzmu hic

Evet kutunun üzerinde metformin yazıyor siz etkisini gordunuzmu hic
Evet gördüm ama bıraktım sonra yine başladım ilacıma bu ilacı kullanırken mutlaka sağlıklı beslenmek gerekiyor dikkat edilmezse kilo da aldırtabiliyor çünkü insülin ilacı

Evet gördüm ama bıraktım sonra yine başladım ilacıma bu ilacı kullanırken mutlaka sağlıklı beslenmek gerekiyor dikkat edilmezse kilo da aldırtabiliyor çünkü insülin ilacı
Aaa bunu bilmiyordum ben biraz kilo verdim bu ilaci ictikten sonra istahim kesiliyor tamamen yemek yiyemez oldum zorla yiyorum yemesemde olur aslinda sirf ilac tok karnina diye yiyorum saglikli beslendigimde soylenemez 😀

Aaa bunu bilmiyordum ben biraz kilo verdim bu ilaci ictikten sonra istahim kesiliyor tamamen yemek yiyemez oldum zorla yiyorum yemesemde olur aslinda sirf ilac tok karnina diye yiyorum saglikli beslendigimde soylenemez 😀
Muhtemelen mide bulantısı yapıyordur ondan yiyemiyorsun herkeste yapmaz mide bulantisi ama mesela onu içtin sonra üstüne güzel tatlı çikolata börekler yersen yağlı şeyler ekmek pirinç patates ozaman iki misli alma ihtimalin çok yüksek iğne olsun tablet olsun farketmez gerçekten güzel sağlıklı beslenerek tüket farkını görürsün bu hafta sadece 2 kez çikolata ağzıma sürdüm normalde asla dayanamam zaafım var tatlıya :)

X