Gizem'li Muhabbet Topiği :)

umarım canım umarım benim de inan en çok istediğim şey bu eski "ben" e kavuşmak maneviyen arınmış ve iyileşmiş tamamen
ne kadar pozitif bir insansın sen ya bravo kız sevdim seni

teşekkür ederimm

çok kazık yedim ben de ondan artık kendimi seviyorum gerisi kendiliğinden olursa olur, olmazsa vardır elbet Rabbim in bir bildigi ömür uzun beklerim ben

teşekkür ederimm

çok kazık yedim ben de ondan artık kendimi seviyorum gerisi kendiliğinden olursa olur, olmazsa vardır elbet Rabbim in bir bildigi ömür uzun beklerim ben

vallahi çok haklısın ALLAH de gerisini bırak... :)
ama var ya tüm arkadaşlarım evlendi ya hele bu yaz ben sevgilimle sevgiliyken sevgilisi olmayuan kız arkadaşım bile kocayı bulup evleniyor bu yaz ben umutsuzluğumla kalakaldım be:2: kendi hayal ettiklerimi başkalaraında görmekte acı ya

daha güzelleri olacak demek ki senin öyle düşün

ben de geçen gün erkeklere ölüm modunda geziyordum bugun polyanna oldum sürekli değişen bir ruh halim var

daha güzelleri olacak demek ki senin öyle düşün

ben de geçen gün erkeklere ölüm modunda geziyordum bugun polyanna oldum sürekli değişen bir ruh halim var

İNŞAALLAH cümlemize olsun en güzelleri

hahahhaha havalardan bence mevsim geçişlerini bünyemiz kaldıramadı bende bir melankoliğim bir neşeli deli miyim ne

İNŞAALLAH cümlemize olsun en güzelleri

hahahhaha havalardan bence mevsim geçişlerini bünyemiz kaldıramadı bende bir melankoliğim bir neşeli deli miyim ne

aynı durum bende de var da ben ikizler burcuyum diye diyordum, megerse havalardanmış

iyiyim, bakım yapmaya çalışıyorum kendime ama bi şeye benzemiyorum her zamanki gibi :84: Sen nasılsın :)

lunaaaaaaaaaaaa geçen gün kaç kişi bir olduk güzelsin dedik hatuna hala bişeye benzemiyorum diyor yaaaaaa :84: :84:

kızımm bak benim tepemi attırma sana da kendini sevmekle ilgili vaaz veririmm ona göre

aa oyle deme guzel olmussundurr :) bende iyiyim sukur :)
olamıyom çok şişkoyum
ben lazere gittiğim merkezden cilt bakım paketi de aldım, salı günü ilk seansına gidicem onun da
bende düğünden önce yaparım belki öyle bişey iyi mi olur bilmiyorum hiç yaptırmadım, çok hassas cildim var :/

yav hatun, sen benim son halimi görmedin şimdi bi halta benzemiyorum neyimi seviyim :/

olamıyom çok şişkoyum

bende düğünden önce yaparım belki öyle bişey iyi mi olur bilmiyorum hiç yaptırmadım, çok hassas cildim var :/

ben faydasını görürsem tavsiye ederimm

benim burun kısmım çok kötü yaaa, gözenekler var ve bi sürü siyah noktaaaaa umarım bu cilt bakımı sayesinde gözenekler temizlenip sıkılaşır, şu an burnum simsiyah gözüküyoo, ve delik delik gözüküyoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…