Gizem'li Muhabbet Topiği :)

hoşşşşşşşş buldum naber kızlar?
ya oda parfümü elimde patladı :KK25: ağır bi şekilde elimde kokuyo yıkıyom yıkıyom geçmiyo napcem ben midem bulandı :KK31:
geçmez o canım eve gidince sıcak bi duş al, ellerini sirke ve limonla yıka hafifler belki ama geçmez yani zamanla geçecek. Ben bir soğan rendeliyorum elimden 1 hafta gitmiyor kokusu ki o kadar sudan çıkmadığım halde :KK30:
Git sarımsak doğra:KK1:
Manyak ya :KK70:

ozaman buda sana gelsin :KK76::KK76::KK52::KK52:

[video=youtube;CCCkF7Bk5lw]http://www.youtube.com/watch?v=CCCkF7Bk5lw[/video]

dinleyemedim ben bunuu :26:

geçmez o canım eve gidince sıcak bi duş al, ellerini sirke ve limonla yıka hafifler belki ama geçmez yani zamanla geçecek. Ben bir soğan rendeliyorum elimden 1 hafta gitmiyor kokusu ki o kadar sudan çıkmadığım halde :KK30:

Manyak ya :KK70:

pişttt, nasıl oldunn :26:

dinleyemedim ben bunuu :26:

pişttt, nasıl oldunn :26:
Eh işte canım, sağol sorduğun için:KK16:
Doktora gittim bugün, iki kulak damlası,1 krem, 1 ağrı kesici, bir antibiyotik verdi. Biraz kulağımı temizledi ama büyük ödem var dedi bana :26: sudan uzak dıuracakmışım nasıl yapcaksam :KK30:

Eh işte canım, sağol sorduğun için:KK16:
Doktora gittim bugün, iki kulak damlası,1 krem, 1 ağrı kesici, bir antibiyotik verdi. Biraz kulağımı temizledi ama büyük ödem var dedi bana :26: sudan uzak dıuracakmışım nasıl yapcaksam :KK30:

geçmiş olsun canımm..

demek ki artık duşa falan girerken, kulak tıkacı takacaksın kulağınaa :KK20::KK20:

X