Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Canm uzun ilişkilerde de heyecan kalmadığı olabiliyor.
Ama mesafede gergnlk yaratyr. Sende evliliğin değerini bil. Eşinle dışarı çıkarken hesap vermen gereken kimse yok :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:KK9::KK9:evet cnm evliliğin en güzel yanlarından biri kimseye dışarı çıkıyorum diye hesap vermemek

evliliğimin değerini biliyorum ama arada heyecan istiyor insan bazen eşime oturma odasına git sana mesaj atıcam diyorum:KK53: bana romantik şeyler yaz diyorum eski heyecanları arıyor insan:KK31:evlendikten sonra sanki herşey elde ediliyormuş gibi oluyor kaybetme korkusu pek olmuyor

:KK9::KK9:evet cnm evliliğin en güzel yanlarından biri kimseye dışarı çıkıyorum diye hesap vermemek

evliliğimin değerini biliyorum ama arada heyecan istiyor insan bazen eşime oturma odasına git sana mesaj atıcam diyorum:KK53: bana romantik şeyler yaz diyorum eski heyecanları arıyor insan:KK31:evlendikten sonra sanki herşey elde ediliyormuş gibi oluyor kaybetme korkusu pek olmuyor

Bnde aslında braz ondn çekiniyorum. Bzdr unide bi dnem brlkte yaşadık. Sıkıntı dan dipdibe olmaktn bikmistik. Ama bn işe flan gtmiyrz dye düşünüyordum.
Kaybetme korkusu bn evlensemde bittmz gbi bnde bu kıskançlık olduğu sürece :KK70:

X