Gizem'li Muhabbet Topiği :)

İyi bari adam dayagi birakmis ne diyelim madem teyzen bosanmiyor
Dedenden dayak yedigi iyi olmus adamin

Adamlar evlat sahibi olmanin kiymetini zerre kadar bilmiyor
Eniste de hep kucuk cocugunu kullandi bosanmamak icin
Cocuga diyordu annen beni bosayacak diye
Cocuk agliyodu bosanmayin diye
Teyzem dayanamiyordu
Ufacik biseyle barisiyordu hemen

Ben anlamiyorum ya bu konuda tez filan yok mu okusak?
Neden dayak yiyen kadi bosanmaz.
İlerde ben dayak yesem ben de mi bosanamayacagim acaba
Nasil bir sey bu evlilik psikolojisi

Biz konuştuk onları canım yardım ederim diyor zaten etmezse evde harp çıkar ben kendimi biliyorum

kızlar ben yatıyorum iyi geceleeeer

İyi geceler

valla bekara karı boşamak kolay diyorlar o yuzden kesin bişey diyemiyrum ama, diyelim ki çocuklar var diye boşanmadım onu öyle bir süründürürm kii doğduğuna pişman olur yok öyle dayak faaln, benm annem babam benm en uyuz halerime katlanıp bana dokunmamış bugune kadar elin adamı gelecek beni dövcek yok yaaa

şimdi çocuk da boşanmalarını istiyormuş yaa, belki teyzen bu sefer cesur davranır :26:

iyi geceler bebişimmm

edecekler mecbur yoksa çalışmam otururum, onun parasıyla da alışveriş yaparım valla, pişman olur

Aynen öyle canım aynennn

Ya bir şey sorayım karar vermedim:26: Bu cumartesi kv dayısının torunun sünnet düğünü varmış kardeşi ve annesi benim de gelmemi istemişler söylediler annemle konuştum gideceğim de ne giyeyim canım bilemedim ya:26: Elbise diyorum yazlık elbisem hepsi kısa isteme ve söz için aldıklarım uzun sadece ama onları giymek uygun olurmu bilemedim de :26:

Cocuk icin bosanmamak diye bir sey yok bence
Her kadin bu bahaneye siginiyor bosanmaya cesaret edemiyor bence
Cocuk icin daha kotu ki cocuk babasini annesini doverken goruyor yahu
Umarim biz dayak yeyip oturan aldatilip oturan kadinlar olmayiz

Evet canim belki bu sefer bosanir
Cocuk buyuk ihtimal sonra yumusar aglar ama
Ne olacak bakalim..

Bosanmasalar bile kamu davasi acilacak artik adam hapse girecek

Son düzenleme:

kısa derken ne kadar kısaki canım giyemez misin onları :26: yaz günü sonuçta kısa elbise de giyilebilir sanki :26:

valla benm teyzemin çocukları hala dedemin eniştemi dövdüğünü unutamadılar, kafalarına yerleşmiş resmen bide düşün ki baba anneyi sürekkli dövüyor nasıl saglıklı bir ruh hali beklersin ki bu çocuklardan büyüynce asıl çocuklar düşünüldüğü için boşanılması lazm bence.. ben annemle babamı hep sevgi dolu görmek istiyorum, eğer kavga dövüş olacaksa ayrı olmaları hep daha iyi gelmiştir bana

Mini canım çok kısa mümkün değil yani Geri gönderir beni eve

Evet cocuklar kesinlikle etkileniyor ve siddete egilimli oluyor sonra
Gercekten aslinda cocuk icin bosanmak lazim

Bizim meselede, cocuk haftasonu babasini gormeye gitse
Adamin yaninda kirigi olur diye de korkuyorum ben mesela

Ulan ne bosanmak adam gibi care ne de devam etmek ya

istemedeki o siyah beyaz elbisen çok uygun olur bence canımm

Mini canım çok kısa mümkün değil yani Geri gönderir beni eve

hee durum fena diyosun

şık bir bluzun varsa eger, dar paça bi kot ve topuklu ayakkabıyla da kombin yapıp giyebilirsin sanki canım

işte zaten bunları düşünüp boşanmaktan vazgeçiyorlar ya :26:

yanında kırıgı olsun babasının canım, haftada bikaç saatten bişey olmaz sanırm :26: diğer türlü bir ömür geçecek o adam ve kırıklarıyla beraber

istemedeki o siyah beyaz elbisen çok uygun olur bence canımm

Benim de aklımda o elbisem var aslında canım çok abartıda olmaz hem

Şık bluzum var mı hiç farkında değilim Çok günlük de olmak istemiyorum çok abartıda :26:

Kendi karisina eziyet eder
Evli ve iki cocuklu kadinla iliski yasar
İnsanin akli almiyor
Bir de iliskileri onceden baslamis
Sonradan onlarin komsusu olmus
Adam resmen kadini yakinina almis inanamiyoruz ya.
Kadin evli yaw evlii

Offf of yani.

Canim musadeni alayim ben goZlerimi zor acik tutuyorum kusura bakma
İyi geceler

Benim de aklımda o elbisem var aslında canım çok abartıda olmaz hem

Şık bluzum var mı hiç farkında değilim Çok günlük de olmak istemiyorum çok abartıda :26:

topuklu ayakkabıyla falan kombin yapılabilecek bir bluzun olsa günlük olmazsın da hatırlamaDIgına göre yok demek ki o zaman gizemin dedigi elbiseyi giyebilirsin sanırım

insan soysuz köpek olmasın canım herşeyi yapar

iyi geceler kuzum, güzel ruyalar

Canım aslında çok var ama hepsi dekolteli şimdi aile içinde rahat edemem sözlüm de istemez zaten:26:

Canm böyle ketenimsi ya da kumaş bu dar paça kisa renkli pantolon güzel bir bluz vve topuklu ayakkabı ideal olur hem didisinin didisi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet bencede öyle canım giyecek bir şey bulamıyorum zaten artık ama o istemede giydiğim tuhaf olmaz demi yeni gördüler ya:26:

ya kuzum şimdi o konuda kesin bi yorum yapamıyorum :26:

yani ben kendi adıma kimsede görsem tuhaf karşılamam, onu begenmiş onu giymiş derim. ama benm tuhaf takıntılarım var giyim konusunda o yuzden ben giyemezdim sanırım :26: yani o yuzden garip olmaz diye düşünyorum, tamamen senin kararın yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…