Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Olsuunn koskoca agustos ayı sonucta :))
Ayagın alcıdan cıktı mı

offf, ama çok az yaaa :KK5: bi de ben bikaç günlüğüne gebzeye gidicem seçim zamanı :KK50: sonra o işe başlayacaaak :KK25:

gerçi benim gebzede olacağım zaman diliminde, o da müsait değil allahtan :KK31:

köyde yakın arkadaşının düğünü var, bizimki de hem sağdıcı hem de nikah şahidiymiş damadın :KK31: yani hem kınasından hem düğününde hem gelin almasında vs. hep onunla olacak :KK31:

yani ben gebzeye gitmesem de ondan ötürü görüşemeyecektik zaten o bikaç gün içinde :KK1:

yok daha çıkmadı, cuma günü çıkcaaak :KK25:

offf, ama çok az yaaa :KK5: bi de ben bikaç günlüğüne gebzeye gidicem seçim zamanı :KK50: sonra o işe başlayacaaak :KK25:

gerçi benim gebzede olacağım zaman diliminde, o da müsait değil allahtan :KK31:

köyde yakın arkadaşının düğünü var, bizimki de hem sağdıcı hem de nikah şahidiymiş damadın :KK31: yani hem kınasından hem düğününde hem gelin almasında vs. hep onunla olacak :KK31:

yani ben gebzeye gitmesem de ondan ötürü görüşemeyecektik zaten o bikaç gün içinde :KK1:

yok daha çıkmadı, cuma günü çıkcaaak :KK25:

Düğüne sen de gitsene :)
İyi bari cumaya az kaldı ya pazartesiyi sayma cumayı da sayma 3 gun :)

benim sabun face sayfamı 110 kisi begenmis iyi degil mi ya :KK53:
Daha 3 gun oldu :KK53:
Begenenlerin yarisini filan tanimiyorum :KK53:

Düğüne sen de gitsene :)
İyi bari cumaya az kaldı ya pazartesiyi sayma cumayı da sayma 3 gun :)

benim sabun face sayfamı 110 kisi begenmis iyi degil mi ya :KK53:
Daha 3 gun oldu :KK53:
Begenenlerin yarisini filan tanimiyorum :KK53:

:KK1::KK1::KK1: yok canım gidemem, benim o tarihlerde gebzede olmam lazım, lazer epilasyon randevum var, bi de oy kullancam iştee :KK34:

yaaa, ne güzel :KK31: kız 3 günde o kadar beğeniyi nasıl sağladın, ipucu versneeee :KK52:

:KK1::KK1::KK1: yok canım gidemem, benim o tarihlerde gebzede olmam lazım, lazer epilasyon randevum var, bi de oy kullancam iştee :KK34:

yaaa, ne güzel :KK31: kız 3 günde o kadar beğeniyi nasıl sağladın, ipucu versneeee :KK52:

hım anladımmm benim de final takvimim belli oldu en son iki sınavımın biri 9 ağustosta diğeri 13 ağustosta rahat rahat oy kullanmaya gideceğim :KK9:
beğeni 142 olmuş şimdi valla ben de anlamadım nasıl oldu artar daha da inşaAllah :KK9:
arkadaşlarınızı begenmek icin davet edin :KK9::KK9:

hım anladımmm benim de final takvimim belli oldu en son iki sınavımın biri 9 ağustosta diğeri 13 ağustosta rahat rahat oy kullanmaya gideceğim :KK9:
beğeni 142 olmuş şimdi valla ben de anlamadım nasıl oldu artar daha da inşaAllah :KK9:
arkadaşlarınızı begenmek icin davet edin :KK9::KK9:

artar inşallaaaah :KK51:

X