Gizem'li Muhabbet Topiği :)

aa hiç fark etmedim Nico nun dimi :KK53:
Napayım devam sürünmeye sen napıyosun canım :KK31:

evettt hayırladım geldimmm :KK55::KK55:

benimde öylee iş hayatında sürünüp gidiyoruzzz :KK31::KK31:

neysekiii son biirrrrrr günn kaldııı arkama bakmadann kaçacammmmm:KK55::KK55:

gerçi bir yandan da üzülüyorum azcıkk :KK5: 2 senedir burdayım alıştım onlarda bana alıştı kızları gibiydim artık ama napalım bir yere kadar iyi şartları olsa kalırdım :KK12::KK12:

evettt hayırladım geldimmm :KK55::KK55:

benimde öylee iş hayatında sürünüp gidiyoruzzz :KK31::KK31:

neysekiii son biirrrrrr günn kaldııı arkama bakmadann kaçacammmmm:KK55::KK55:

gerçi bir yandan da üzülüyorum azcıkk :KK5: 2 senedir burdayım alıştım onlarda bana alıştı kızları gibiydim artık ama napalım bir yere kadar iyi şartları olsa kalırdım :KK12::KK12:

Aaa yarın finish diyosunn e süperrr :KK76::KK76::KK76::KK76:
Yani insan ister istemez üzülür ama dediğin gibi şartları iyi değilse arkana bakmadan git canım :KK51::KK51:

Aaa yarın finish diyosunn e süperrr :KK76::KK76::KK76::KK76:
Yani insan ister istemez üzülür ama dediğin gibi şartları iyi değilse arkana bakmadan git canım :KK51::KK51:

evet finishhhhh :KK62::KK62:

hatta ders kitaplarımı dizdimmm odayaa dün gittim biii sürüüü test kitapları aldımm
yaprak testler aldımmmm :KK76::KK76:
büyükk bir azimlee başlıyacamm inşallah canımm :KK53::KK53: :nazar::nazar: nazarr değmesin dee :nazar::nazar::KK1::KK1::KK1:

başla başlaaaa
ben belki kpss ye de girerim bakarsın onu kazanırım gerek de kalmaz üniversiteye:KK53::KK53:

ne güzell olurrr:KK1::KK1:

Allahımm inşallahhhhhhh olur o kadar sevinirim ki senin adınaaa :KK16:
Öyle birşey olsa ben hiç okulu düşünmem heralde çok zor devlete girmek torpilimiz de yok kaldık böyle :KK53:

Allahımm inşallahhhhhhh olur o kadar sevinirim ki senin adınaaa :KK16:
Öyle birşey olsa ben hiç okulu düşünmem heralde çok zor devlete girmek torpilimiz de yok kaldık böyle :KK53:

devlet bizim gibi adamlarıı bulmuşş daha ne istiyorr beee

alın iştee direkk sınavv filann olmasın torpil geçin bize nee vaarr:KK34: :KK37::KK37::KK1:

X