Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Ne kullanıyodun canım bende sana tavsiye edebilirim doğal istersen

Çok makbule geçer valla Zaten şampuan konumda vardı. Saçlarım ince telli ve dökülmeye eğilimli ama yağlı değil. Pantene kullanıyordum en son ama kimyasallardan endişe duyuyorum bitkisellerde semsert ypıyor ne yapacağımı bilemiyorum :26:

Fiyto Sarımsak Özlü Şampuan dene canım ben kullanıyorum set halinde tam da zayıf ve dökülen saçlar için zaten
Saçını eğer saç kremine alıştırdıysan böyle şampuanları kullanınca sert yapıyor evet ama bi iki yıkamadan sonra geçiyor.Kesinlikle saç kremi kullanma eğer saçlarını hala sert yapıyosa zeytinyağını 20 dk saçında beklet tavsiyemdir İçinde losyonu da var ikisini kullanınca çok iyi sonuç veriyor diyebilirim.

Canım fiytoda da kimyasal var ama o yüzden güvenemiyorum ya zaten :26::26::26: Valla paranoyak gibi oldum artık. Saç kremi kullanmıyorum hemen yağlandırıp,ağırlaştırıyor :26: Bitkiseller de bile kimyasal var ya ne yapacağız biz :26:

Ben çok memnunum canım normal kimyasallı şampuanlara göre kat kat iyi
Dediğim gibi sakın kullanma bende bi ara çok kullandım saçlarım avuç avuç geliyodu fiytoyu kullanınca düzeldi
%100 doğal şampuan bulmak bulupda güvenmek aynen çok zor canım :26::26:
Zaten öyle düşünmek gerekirse paketlenen hiç birşey doğal değil sağlıklı değillll

Aslında sarımsak özlü şampuanlar kokar diye korkuyorum Fiytonun ginseng özlüsü de var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…