Gizem'li Muhabbet Topiği :)

yüz kere izledim bi gram etkilemedi hatta daha bi iki hafta önce gittik arkadaşlarla gözüne vurduk diyebilirim :KK9::KK9::KK9:
İnsanın kafasını dağıttığı keyfi şeyleri var onları da yok etmeye çalışıyorlar asla vazgeçmemmmm :KK14::KK14::KK14:

:/ anammmmmmmmmmm sildim :KK30:

Son düzenleme:
benimkiyle içmiştim 2 kere ne güzel içime çekip çekip suratına suratına üflüyordum :KK52::KK52::KK52::KK52: bi daha yapabilir miyim bilmem özel nargile alıcam eve :KK53:

Kız yapma bi daha öyle onların hep anlamları var erkek arkadaşın seni yanlış anlarrr :KK53::KK53:
Aynen bende istiyorum evime nargile benimkiyle akşamları keyif yaparızzz :KK76::KK76: :KK9::KK9:

Kız yapma bi daha öyle onların hep anlamları var erkek arkadaşın seni yanlış anlarrr :KK53::KK53:
Aynen bende istiyorum evime nargile benimkiyle akşamları keyif yaparızzz :KK76::KK76: :KK9::KK9:

yanlıs bisey mi sey etmisim ben simdi anam, atacam bi yerden kendimi :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

Son düzenleme:
İnşallahhh inşallahhh :21::21: bizde o tarihi düşünüyoruz ama hayırlısııı :KK31::KK31::KK31:
Aa sizdemi 2016 yı düşünüyorsunuz.Hadi bakalım.Bana kalsa 2017 ya neyse:KK14:
yüz kere izledim bi gram etkilemedi hatta daha bi iki hafta önce gittik arkadaşlarla gözüne vurduk diyebilirim :KK9::KK9::KK9:
İnsanın kafasını dağıttığı keyfi şeyleri var onları da yok etmeye çalışıyorlar asla vazgeçmemmmm :KK14::KK14::KK14:
Aynen beni de etkilemedi benimki gelsin de bi nargile keyfi yapalım inşallah :KK16:
Benim halimi düşününce seninki baya az kalıyo yanında :KK1::KK1:

Onu bilemem canım:KK1::KK1::KK1:

X