Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Nasip olur insallah :KK1:

İnşallah canım şimdi siz diyeceksiniz isim bulmada erken davranmışsınız diye ama ben o psikolojide asla karar veremem biliyorum :18: Zaten kararsız biriyim. İleride bulamamaktansa şimdiden kafamda buldum. :26: Kendini garantiye almayı seven bi tipim :26:

rahatlıyamıyorum gevşeyemiyorum :KK14::KK14:

Kendine inan, özgüvenli ol, işi kafanda bitir. Yeterli :KK6:

Son düzenleyen: Moderatör:
rahatlıyamıyorum gevşeyemiyorum :KK14::KK14:

kalp krizi geçircem sanki olmuyo of:KK14::KK14::KK14:
Hayiiiiir bos kuruntular bunlaaar
Gecirsem ben gecirirdim cunku sadece tek bi sehir secebilecektim baska sansim yoktu senin en azindan bu ozgurlugun vardir ?
İnşallah canım şimdi siz diyeceksiniz isim bulmada erken davranmışsınız diye ama ben o psikolojide asla karar veremem biliyorum :18: Zaten kararsız biriyim. İleride bulamamaktansa şimdiden kafamda buldum. :26: Kendini garantiye almaya seven bi tipim :26:

Kendine inan, özgüvenli ol, işi kafanda bitir. Yeterli :KK6:

Yoo bizde bulduk :KK1:
Ama tabi 5 sene gecti bizim. Ve ben ileriye donuk plan yapmayi cok severim :KK1:

kızzz daha bu yaştaaa neyin çökmüşlüğü buu :KK53::KK53::KK53:
nefes alamıyorum :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
Hayiiiiir bos kuruntular bunlaaar
Gecirsem ben gecirirdim cunku sadece tek bi sehir secebilecektim baska sansim yoktu senin en azindan bu ozgurlugun vardir ?

Yoo bizde bulduk :KK1:
Ama tabi 5 sene gecti bizim. Ve ben ileriye donuk plan yapmayi cok severim :KK1:

var ama ben sadece tek bir yeri tercih edeceğim diğer yerleri istemiyorum ailemden uzağa gidecek kadar güçlü bi yapıya sahip değilim :KK43:

İnşallah canım şimdi siz diyeceksiniz isim bulmada erken davranmışsınız diye ama ben o psikolojide asla karar veremem biliyorum :18: Zaten kararsız biriyim. İleride bulamamaktansa şimdiden kafamda buldum. :26: Kendini garantiye almayı seven bi tipim :26:

yok canımmm, bizim de kız olursa isim hazır :KK1::KK1: ama erkek hiiiiç düşünmedik, bizimki kız olacağından çok eminn, rüyasında görmüşş :KK1::KK1:

nefes alamıyorum :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

var ama ben sadece tek bir yeri tercih edeceğim diğer yerleri istemiyorum ailemden uzağa gidecek kadar güçlü bi yapıya sahip değilim :KK43:

Haydaa buyur burdan yak.
Asil guclu degilsen 1 saat bile olsa baska sehire git ki guclu olmayi sorunlari kendin halledebilmeyi olgunlasmayi ogren. Neyse bunu tercih zamani konusuruz. Sinav dunyanin sonu degildir dert etme bu kadar buyutme cidden buyutulecek birsey yokk :KK66:

yok canımmm, bizim de kız olursa isim hazır :KK1::KK1: ama erkek hiiiiç düşünmedik, bizimki kız olacağından çok eminn, rüyasında görmüşş :KK1::KK1:

Biz çift olarak zaten bebek çok seven bi çiftiz. Bizim kadar bebek manyağı bir çift görmedim :KK60: Yolda bi kız bebek görüyoruz hemen ayy ne kadar sevimli :KK1::KK1::KK1: Diyor ki ileri de oğlum olursa kesin beşiktaşlı olacak ! :KK1: Erkek mantığı :KK12: Ama o da kızdan yana içten içe çok sevimli buluyor kız bebekleri. bende öyle :KK17::KK17::KK17:

Haydaa buyur burdan yak.
Asil guclu degilsen 1 saat bile olsa baska sehire git ki guclu olmayi sorunlari kendin halledebilmeyi olgunlasmayi ogren. Neyse bunu tercih zamani konusuruz. Sinav dunyanin sonu degildir dert etme bu kadar buyutme cidden buyutulecek birsey yokk :KK66:

kazanamayağımı bildiğim için bu kadar kötüyüm :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
X