Gizem'li Muhabbet Topiği :)

memnun oldummm :13:

ne değişik bir ismin var, hiç duymamıştımm :26:

ben Gizem, 28 yaşındayım, İngilizce öğretmeniyim :KK24:
teşekkür ederim :KK16:
bende memnun oldum öğretmenimmmmm:KK16:
bende ingilizceyi cok güzel ögremiş pratik yapmamaktan unutmuş zavallı bi öğrenciyim tekrar baslıycam bu hafta insallah ama artık basla bırak basla bırak hobi oldu mübarek:18:

Hani bana hani bana demiş:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Sana yok bana özel :KK19::KK35:

Bugüne kadar bana yaptıklarını saysam ohooooooooooooo:KK76::KK33:

Olsun olsun bana da yapmış 3 taneee :KK12::KK12::KK12: :KK33:

En birinci benim :KK4::KK4::KK4: çok severim seni bennn pek çok pek çok :KK16:

Beni mi lunayımı :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK3::KK3::KK3:

İkinizi deee :))))

Hadi hadi kıvırma lunayı:KK15:

Hahah hic oyle huylarim yoktur ikinizide diyosam ikinizidi r ulen :))))

koskoca hatunlara bak ya :KK70: ben hepinize yaparım siz isteyin :)

Son düzenleme:
:KK1: :KK1:

Anlatmak istermisin ne yapti

Anlatmak fikir almak için geldim kizlar :KK43:
Bugün şehir dişina cikmisti beyimiz , faceden yer bildirimi yapmış.
Kızın biri sürekli geziyorsun bende geliyorum kıskancm ben yazmış ..
Otur oturduğun yerde diyor beyimiz , oda konusma artik benimle . Benimki ne dese begenirsiniz hayır olamaz konuşursun konuşursun.
Çok kırıldım konusmuyorum açıklama bile yapmadi o benim arkadasm mesafemi koyarm dedi.
Ben dedikten sonra ne anlamı var benimde arkadaslarm var kimseyi kiskanmiyorum sizce ne yapmalıyımm beynim durdu :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Otur oturduğun yerde diyor beyimiz , oda konusma artik benimle . Benimki ne dese begenirsiniz hayır olamaz konuşursun konuşursun.
Çok kırıldım konusmuyorum açıklama bile yapmadi o benim arkadasm mesafemi koyarm dedi.
Ben dedikten sonra ne anlamı var benimde arkadaslarm var kimseyi kiskanmiyorum sizce ne yapmalıyımm beynim durdu :KK43:

Can sıkıcı bi durum kiskanman cok normal onu sert bi sekilde uyar kiz arkadaslariyla bu sekilde konusmamasi gerektigini aklina kazi.Burnunu surt sonra baris ayrilacak kadar da buyuk degil sanki. Ama haklisin bende deliye doner olay cikartirdim

Asla kıskanç bir kız olmadım hiç kıskançlık krizlerine girmedim , tanımam gereken arkadaşlarını tanıdım. Telefonuna elimi bile sürmedim. Hic bir sosyal hesabına mailine dokunmadım.
Hatta ilişkimizi bilmesi gerektiği kadar insanlar bilsin yeter dedim. Ben seni sen beni biliyorsun ya yeter dedim.
Her türlü fedakarlığı yaparım dedim. Hata etmisim ,kimseye haddinden fazla değer vermemek gerekiyormus bir kez daha anladım :KK43:

bu bahsi geçen kız arkadaşı sen biliyor, tanıyor musun? nasıl bi samimiyetleri var?

ben çok büyütlecek bişey görmedim açıkçası...

benim de böyle gönül rahatlığıyla her türlü takıldığım, her türlü espiriyi yaptığım yakın bi erkek arkadaşım var çünkü.

X