Gizem'li Muhabbet Topiği :)

İyiyim canım sen ?

iyiyim canım senden naberr

belkii ilerde olur

iyiyim canım devam çalışmaya sen nasılsın napıyosunn

Ben kötüyüm kızlar göz doktoruna gittim sabah göz tansiyonum yüksek çıktı biraz haftaya tekrar kontrolüm var yüzüm için bir krem kullanıyodum ondan kaynaklandığını düşünüyo doktorum çünkü kornea kalınlığım normal çıktı bakalım 10 gün sonra gidicem inşallah düşer doktor öyle dedi ama ben sıkılıyorum işte

Geçmiş olsun canım :26:

aaa çok geçmiş olsun kuzum ne kremi kullanıyosun dikkat et kuzum kendine yine sen :26::26:

hmm dikkat et canım gözüne yakın sürme sakın sakın bende de cilt leke problemi var ama o soyan kremden hiç kullanmadım eylül de lazer tedavi ile kurtuluyorum

Hiç sürmiycem zaten kaç aydır gözüme işkence çektirmişim o krem yüzünden gözüm bir geçsin de daha da kimyasal bir krem sürmem yüzüme doğal yöntemleri kullanıcam sadece

Hiç sürmiycem zaten kaç aydır gözüme işkence çektirmişim o krem yüzünden gözüm bir geçsin de daha da kimyasal bir krem sürmem yüzüme doğal yöntemleri kullanıcam sadece

Evet canım öyle yap senin sağlığın söz konusu sonuçta :26:
doğal yöntemler çoookk en basitinden gülsuyu ve sütü karıştırıp sabah akşam sür etkisini görürsün
bende çok aşırı olduğu için artık lazere başvurdum

Hımm umarım etkisini görürsün canım bende öyle yapıcam yada elma sirkesi sürerim bulcaz bişeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…