Gizem'li Muhabbet Topiği :)

bekarım zaten de evli de olsam aglarım, ben kendimi hiç 30 a 1 varmış gibi hissetmiyorum
Yaa bende hissetmicem biliyorum (
Hosgeldinnn
Ben onu becereme istee

Yaa bende hissetmicem biliyorum (

Hosgeldinnn
Ben onu becereme istee

hoşbuldum.. Bende yapamam yani görunce midem kalkar lahanayı zatn.Ama kız azmetti yaptı gözle görülür veriyor daha 6 gunmu ne oldu.

Hayatımda neredeyse hiç rejim yapmadım yapamam zaten yasak oldumu daha çok yerim En fazla dikkat ederim kilo aldıgımı farkedınce

kaç yaşındasın ki
Daha 21 ama 30 oldugumu kabullenemem kesin 2 cocugum olsa da kendimi cocuk sanarim ben biliyorum kendimi cocuk ruhluyum ve hep boyle kalacagim

Benim favorim kalori hesabi. 6 kilo vermistiiiiim

Daha 21 ama 30 oldugumu kabullenemem kesin 2 cocugum olsa da kendimi cocuk sanarim ben biliyorum kendimi cocuk ruhluyum ve hep boyle kalacagim

Benim favorim kalori hesabi. 6 kilo vermistiiiiim

o nasıl oluyorki.Yediklerinin kalorisinemi dikkat ediyorsun ? Kaç kılosunki merak ettim şimdi

o nasıl oluyorki.Yediklerinin kalorisinemi dikkat ediyorsun ? Kaç kılosunki merak ettim şimdi

68le baslamistim 7 haftada 7 kilo verdim bayadir biraktim 62 geliyorum artik tartida. Yediklerimin kalorisini hesapladim hergun gunde 1000 kaloriyi gecmedim her istedigimi yedim ama 1000 kaloriya kadar ')

ben yaşımı göstermiyorum bide sanırım ordan yırtıyorum hem ben bikaç sene 29 da beklemeyi düşünüyorum acelem yok

Genelde oyle oluyor dimi 29 bi kac yil yasaniyor
Boyum kisa minyon olmama ragmen ben yasimdan buyuk gosteriyormusum herkes oyle diyor hapi yuttum ben o zaman oooy

Son düzenleme:
ben yaşımı göstermiyorum bide sanırım ordan yırtıyorum hem ben bikaç sene 29 da beklemeyi düşünüyorum acelem yok

Genelde oyle oluyor dimi 29 bi kac yil yasaniyor
Boyum kisa minyon olmama ragmen ben yasimdan buyuk gosteriyormusum herkes oyle diyor hapi yuttum ben o zaman oooy

Ya kızlar bend3 23 üm ama bazen şaşırıp 21 dediğim olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…