Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Allah kolaylık versin Bende napayım bugün biraz heyecanlıyım üniversiteden arkadaşım geldi buluşucaz onunla biraz onun heyecanı var işte

Amiin Amiinn..
Oh ne güzel ya ben kaç zamandır hiç bir arkadaşımla oturup kahve içip sohbet edemiyorum.
Tadını çıkar bence heyecanlanmakta haklısın

Amiin Amiinn..
Oh ne güzel ya ben kaç zamandır hiç bir arkadaşımla oturup kahve içip sohbet edemiyorum.
Tadını çıkar bence heyecanlanmakta haklısın

Dimi çocuk gibiyim şu an Benim de uzun zaman oldu böyle konuşmayalı oturup eskileri anmak dolu dolu kahkaha atmak istiyorum valla
İşlerden kimin vakti oluyo ki kaç yıl oldu anca telefonla konuşuyoruz o kadar :26:

Dimi çocuk gibiyim şu an Benim de uzun zaman oldu böyle konuşmayalı oturup eskileri anmak dolu dolu kahkaha atmak istiyorum valla
İşlerden kimin vakti oluyo ki kaç yıl oldu anca telefonla konuşuyoruz o kadar :26:

tadını çıkar canım benim yerimede gül bol kahkaha at
Ahh Ahh iş güç olmasa neler yapılır neler
Neyseki yakında izne ayrılıyorum

tadını çıkar canım benim yerimede gül bol kahkaha at
Ahh Ahh iş güç olmasa neler yapılır neler
Neyseki yakında izne ayrılıyorum

olur canım atarım
sorma bende çıkıcam bi iki ay sonra sabrediyorum yoksa atmıştım kendimi denizlere
Ooo süper bol bol tatil yap her gününü değerlendir canımmm nasıl askerlik durumları erkek arkadaşınla :26:

Neden sanırım pekii

Ahahah kıyamamm çok mu yorgundun

dışarı çıkasım var ama burası el kadar bir yer öyle gezilecek alışveriş yapılacak çok bir yer yok
Ben çalışmıyorum diğer tüm arkadaşlarım bugün çalışıyor ben çalışırkende onlar izinli oluyor.
Akşamları da yorgun oluyorum uyuyorum
Hayatım yatak odam ev ve çalıştığım yer arasında geçiyor son günlerde

Atın benii denizlereee
Canım yıllık iznimi ramazanda kullanmayı düşünüyorum bu sebepten yine evde uyumakla geçer tüm günüm öyle tahmin ediyorum :26:
İki gündür onada çok vakit ayıramıyorum gün içinde bir iki kez telefonlaşırsak kafii geliyor
İşinden istifa etti askerlik dolayısıyla ama şimdi erken mi davrandım diye pişman oluyor evde vakit geçiremiyor ben sürekli çalışıyorum hiç hayal ettiği gibi olmadı sanırım
Sizin nasıl gidiyor şunun şurasında ne kaldı göz açıp kapayıncaya kadar geçecek güzel değerlendirmek gerek ama :26:

Felaket hemde dün karma karışık bi gündü işler bi yandan bi yandan kardeşim telefonunu takside unutmuş onu bulmaya çalıştık daha neler neler
Aaa buldunuz muu bari

Hadii yaa kötü bi durummuş:26:

Hmm anladım canım yine de dinlenmiş olursun olsun çıkmış bi kere işten yapıck bir şey yok artık benimki de bu ayın sonunda çıkıyor işten bir ay kalıyor geriye e o da dediğin gibi ramazana denk geliyor gezmeye enerjimiz kalır mı bilmiyorum ama en azından akşamları iftara fln gideriz anca ben zaten yine çalışıyor olucam.yarın buluşucaz bizde sinema felan yaparız sonra da gezeriz heralde bakalım nasıl olucak :26:
zaman şimdi su gibi geçiyor napıcam bilmiyorum hayırlısıyla bi gidip gelsinler de bizde yuvamızı kuralım artık dimi :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…