Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Kızlar buralarda mısınız :) bugün karma karışık bie gündü valla bitsin artukkkk :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cevap veriyorum :KK1:
İkiside Kahramanmaras canim.Neden ayirdiysam :KK1: Tabi 10 ayim Eskisehirde 2 ayim Kahramanmarasta artik o da ayri mevzu :KK1:
Pekiiii sen?

Yaa sende bana uzaksin neden böyle oluyor amaaa :KK43:( istanbuldaym aslen ordu luyumm. Eskişehir benim vazgeçilmez şehrim gitmek istiyorum yinee sen neden ordaydin canim. Hiç beklemediğim olaylar oldu ve sadece durup baktım şoktaym.hallaaaa

Yaa sende bana uzaksin neden böyle oluyor amaaa :KK43:( istanbuldaym aslen ordu luyumm. Eskişehir benim vazgeçilmez şehrim gitmek istiyorum yinee sen neden ordaydin canim. Hiç beklemediğim olaylar oldu ve sadece durup baktım şoktaym.hallaaaa

Yakin olalim mi istiyorsun :KK1:
Orda okuyorum ben cunku o yuzden ordayim
Eskisehir candir yaa gel tabi gel
Soktan cikinca anlat bakalim neyymisss :KK1:

ben gebzedeyimm :KK3:

Yakin olalim mi istiyorsun :KK1:
Orda okuyorum ben cunku o yuzden ordayim
Eskisehir candir yaa gel tabi gel
Soktan cikinca anlat bakalim neyymisss :KK1:

Valla iyi olurdu yakın olsak :)
Hemde ne okulum yakındi oraya imkanim oldukça gittim heppp :))
Ahh ahh keşke bir de kuru ayazi olmasaaa.. akşam 6 dan beri ona uğraşıyorum bende çıkınca hemen anlatırım Bendee .d

X