Gizem'li Muhabbet Topiği :)

senin saglıgından önemli degil ki bu :KK16: hem belki sakin kalabilirsen eger bu sefer olur :KK34:

gizemin de dedigi gibi o zaman sevgiliydiniz, artık arada resmiyet var :KK34: adama baba diyorsun kuzum aramazsan çok yanlış olur bence :KK50:

Birde o gün benimle çok güzel konuştu canım artık ben senin babanım arkanda ben varım falan dedi.. Kendi babam bak 1 ay oldu neredeyse aramadı bile beni ki na kırgın olduğumu biliyor..

inş ya çok korkuyorum:KK43::KK43:

korkma ve artık uyu bence :KK1: yarın uykusuz olacakson yoksa :26:

Birde o gün benimle çok güzel konuştu canım artık ben senin babanım arkanda ben varım falan dedi.. Kendi babam bak 1 ay oldu neredeyse aramadı bile beni ki na kırgın olduğumu biliyor..

annesini aramadım, babasını ararsam ayıp olur diye düşünme canım, durum farklı şuan :KK34: mutlaka ara, bekler adamcagız :KK31:

Yarınnnn safranboluya gidiyorumm yehuuuu :KK62::KK62:
Ya uyuyabilecegim biraz ya da otobus sabah 7de 7ye kadar hic uyumayacagim
Ve sevgilim kizacak yarin uykusuz kalacagim icin :26:

O gün arkadaşlarla botaniğe gideceğiz canım eve geç döneriz aslında gitmek isterdim 15 20 dk olsa bile ama şimdi sözlüme de illa geleyim diyemem :26:

ona demene gerek yokki zaten arayıp anasına derdin ben musaitseniz gelmek istiyorum diye :KK53: ama işin varmış zaten, başka zamana artık :KK16:

X